Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze byłoby wiedziec

która z mat eduk jest najlepsza? macie jakis typ ?

Polecane posty

Gość dobrze byłoby wiedziec
tos mi dała do myslenia :O sama nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna, tylko cała z plastyku. Jak się dzieciątko uderzy to bedzie bolało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie ten ogrodek podoba bo ma tyle zastosowań wiec teoretcznie moze sluzyc przez 3 lata... ale to co ty pokazalas tez jest ciekawe. A jesli chodzi o samą mate edukacyjna to jakbym mialą wybor stojak czy mata to bez wahaania wzielabym stojak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tiny love i sie sprawdzila ale prawde mowiac mysle ze kazda bylaby dobra. ja czepialam rozne zabawki i zmienialam co jakis czas wiec w sumie to malo wazne jaka byla mata bo mozna samemu jakas zabawke doczepic i zmieniac to dla dziecka. i nie jestem pewna czy te stojaczki czy jak to nazwac nie sa lepsze jesli ta gora da sie przekrecic ze potem dziecko moze np stac przy tym i sie bawic (jest taka opcja?) mi sie mata sprawdzila ale teraz juz jest zupelnie bezuzyteczna bo maly probuje stawac trzymajac sie zabawek i oczywiscie przewraca sie bo go palak nie utrzyma wiec mata juz w ogole odlozona. za to takie zabawki co moze stanac obok i sie bawic sa teraz w uzyciu. kazde dziecko jest inne ale wazne by kolory byly zywe, pastelowe kolory nie sa zbyt atrakcyjne dla takiego dziecka (mialam karuzele pastelowa :D patrzyl ale nie zrobila wielkiej furory :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sprawdzilam cala strone i faktycznie ten ogrodek ma duzo zastosowan wiec teoretycznie powinien byc dobry na dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze byloby--> dopiero teraz to zauwazylam :-o podliczyli sobie ladnie .... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy i matę i ogródek. Maty nigdy bym sama nie kupiła - synka nigdy ona nie interesowała,zawsze leżała sobie w rogu. ogródek super sprawa! - do dnia dzisiejszego lubi sobie po naciskać i poobracać znajdujące się na niej bajery. A iw sklepie za nią wydałam zdecydowanie mniej.Więc lepiej posprawdzaj w sklepie a potem na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze byłoby wiedziec
dzieki no to przekonałyscie mnie na ogródek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×