Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ann89

178cm 120kg !!!!!!!!!!!!!!! sieGam po nowe Zycie !! 19lat

Polecane posty

Gość ann89

dziwne prawda?! znow zaczyna sie diETa.znow pelno zapalu znow pelno marzen,mysli ! I MOWIACE COS w glowie ;PEWNIE znow ci sie nie uda.... ALE NIE tym razem ! nie teraz! od jutra zaczynam diete ! nie jak zawsze glodowke niePrzynoszaco skuTku lecz diete grejfrutowo Ktora sama sobie stworze :D a po co tu pisze??hmm... bo potrzebuje osoby ktora wreszcie krzyknie na mnie gdy dopadnie mnie glod ! :) wiec ?! pomozecie? a dieta bedzie polegala na : 1.jedzeniu stalych posilkow (jak widzialam posty z tym postanowieniem zawsze wychodzilam z nich bo zdawalo mi sie to NIEREALNE,ALE warto sprobowac) -> w godz.10,13,15,16,18 :) 2.COdziennie 20minut cwiczen takich jak brzuszki,taniec w domu przy glosniej muzyce :D lub chodzenie po Plazy :) oczywiscie nie lubie chodzic sama ale co zrobic :( dopiero od niedawna mieszkam w GDyni dlatego nie mam jeszcze znajomych na DLLLUUUGIE spacery :) 3.jesc 3-4 grejfruty dziennie 4.pic koktajle gdy ma ochote na slodycze np.< truskawki mrozone z mlekiem 00% lub kefirem slodzone miodem :) lub bananowy 5.jesli zlapie mnie glod Poza Posilkami zjem Jablka tyle ile bedzie potrzeba by przesTalo burczec :D 6.Kupilam sobie sheyker w krorym postanowilam robic sobie 3 razy dziennie WODE Z CYTRYNO I MIETO ALBO MIODEM :) 7.Jesc po kazdym posilku 1 marchewke Lubie CZASEM SOBIE POCHRUPAC :D 8.Jesli czasem zdarzy mi sie zjesc cos nie Zgodneo z dieto NIE ZALAMIE SIE :) BEDE PROBOWAC DALEJ 9 .DO SZKOLY CHLEB RYZOWY mMmM ... UWIELBIAM :) 10.A CO ZE SLODYCZAMI HMMM...W SOBOTE POZWOLE SOBIE na chlebek ryzowy z czekolado :) czasem trzeba miec jakos przyjemnosc I TO NA TYLE ! :)) MYSLICIE ZE MI SIE UDA?! JA NIE wiem czemu ale wierze w to :) duzo WODY duzo ENERGI :) i sukces muroway :) ktos moze ma jeszcze jakies pomysly??? a Moze jest jakas dziewczyna z Gdyni ktora mialaBy ochote na wieczorne spacer po plazy !?? OK KONIEC GADANIA ZABIERAMY SIE ZA DIETE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
nie dieto tylko deitą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
AH ZAPOMNIALAM NAPISAC :) myslicie ze uda mi sie schudnac 10kg do swiat!?? pamietajcie ze startuje z 120kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
DIETĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
przepraszam za bledy ale pisalam w miare szybko ;) dysleKtycy tak maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann skoro pytasz to powiem tak... nie jedz chleba ryżowego, bo to dmuchany przetworzony wyrób, lepiej zjeść razowy, pełnoziarnisty, albo najlepiej codziennie inną kromkę, nawet białą, unikniesz napadu na biały chleb w dużych ilościach. Chodzisz do szkoły, masz możliwość zjeść tam jakąś surówkę przygotowaną w domu? ruch jeżeli masz siłę i ochotę musi trwać minimum 35 minut, dopiero po 20 minucie zaczyna się spalać tłuszcz, najlepiej zacząć od aerobów ( skakanka, trucht, rower, orbitrek) potem te brzuszki itd. Za mną ponad 20 kilo nie myśl, ze się mądrze:) grejfruty najlepiej zjeść naczczo i nie rezygnuj z mleka 3,2% bo bez tłuszczu gorzej się wchłania w organizm owoc i warzywo. Trzymam kciuki, ja jeszcze minimum 15 chce zjechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
gugajnaa dziekuje za Cenne rady :) Co do surowek -To nie mam mozliwosci zjesc ich w szkole ;) za krotkie przerwy na ktorych najczesciej jestem zalatana :) Mam pYtanie a jak ty schudlas te 20kg>"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz na moje fotki, tam zamieszczam postępy:) jak schudłam... jem wszystko, ale mniej, no i ruch minimum 3x w tygodniu po 60 minut, teraz chodzę na aerobik, a latem rower wzdłuż plaży, w weekendy kajaki, dużo ruchu i się nie obżeram, piję masę wody, w weekend zdarzy się pizza, lub lody, nie przejmuję się tym idę dalej, ale oczywiście po jakimś obżarstwie cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
O My god ! slicznie teraz wygladasz ! zazdroszcze ci ! ja bym chciala schudnac do 80kg i bede najszczesliwsza na swiecie :))) chcialabym ale czy mi sie uda :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Ciebie kciuki! jestem po paru nieudanych próbach, a teraz sie trzymam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaaaaaaaaaaaa
Moim zdaniem powinnaś poszukać dobrego dietetyka. Ja pod czujnym okiem schudłam juz prawie 50kg !!!!! od maja!!!!! Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ann89 ! Mogę się do Ciebie dołączyć? Byłam już na jednym topiku ale upadł.. i szukam kogoś z kim można będzie popisać dłużej niż tydzień.. Próbuje się odchudzać od miesiąca.. ale słabo mi idzie.. ale naprawdę muszę.. bo przytyłam dużo i w tej chwili waże ok.83kg.. i okropnie się czuję.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
pewnie ze mozesz :) czekalam na jakos osobe ktora bedzie chciala mi towarzyszyc w diecie :) a ty od czego zaczynasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa lata temu schudłam 10 kg na diecie south beach.. więc przypuszczalnie będe się jej trzymała.. ..już próbuje.. ale tak jakoś mam.. że jeden dzień super.. a następny kończy się porażką.. i tak od miesiąca w kółko... W weekendy mam szkołe więc mam zamiar zabierać jabłka.. jogurt.. może banana.. Mam w domu orbitreka więc postaram się ćwiczyć.. A teraz już zmykam bo jutro do szkoły.. odezwe się jutro.. pa:) ..powodzenia jutro z dietowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
ok JUTRO SOBOTA :D zawsze tego dnia wstaje o 13 haha POSTANOWILAM tez ze bede wstawala o 10 :)) potem pojde szybko do sklepu po grejfruTy :) i reszte skladnikow diety :) i potem sniadanie i MOzE maly spacer ;) to DO jutra :** mam nadzieje ze tym razem sie uda!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfmh
ja mam 180 i 106.tez nie ma sie czym chwalic:( aha..i 29 lat. wpadne jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
jgfmh milo Cie widziec :) ja chce zrzucic 10kg do swiat mam na To miesiac i wielkie nadzieje :) a ty ile chcesz zrzucic>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgfmh
to jeszcze raz ja.nie moglam sie powstrzymac:Gugajnaa!!nie wierze,ze to wszytsko to Ty na tych zdjeciach!to jakis fotomontaz!!! a tak serio to jestes b ladna dziewczyna-sliczna buzia!:)tylko dlaczego ten sweter na otatniej focie taki zabudowany????do takiej ladnej buzi tylko w serek!:)z glebokim wycieciem-nie dosc ze jeszcze bardziej wyszczupli to bedziesz wygladala jeszcze piekniej!slicznie...a wiedz,ze jak kobieta kobiecie mowi cos takiego to mowi prawde.tym bardziej,ze co mi zalezy-i tak Cie nie znam:) naprawde jestem pod wieeeeeelkim wrazeniem!pierwszy raz widze takie efekty:)ZMOWTYWOWALAS MNIE:)dzieki Ci wieelkie:) do zobaczenia jutro:)pozdro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
Mnie zdjecia Gugaji tez bardzo zmotywowaly !!!! chce miec podobne rezultaty :) mam nadzije ze i mi sie uda :)pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaaaa
gugajnaa GRATULACJE!!! wygladasz teraz rewelacyjnie,ładnie Ci kg spadają:-) Pozdrawiam i trzymam kciuki.Jesteś dobrą motywacją dla mnie:) Ja co prawda mam tylko 6 kg do zgubienia ,ale jak popatrzylam na te foty,to naprawdę,wiem,zę jak się chce to się moze:) Tak trzymaj-bo wartoo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam wszystkim dziękuję! dzięki takim komplementom, nie rezygnuję i lecę dalej:D wczoraj był mój dzień ważenia, ale bateria się rozładowała w wadze, ale sądzę, że mam już 92:D zrobię niebawem fotkę z nową wagą i ją dołączę:) Mój cel to w tym roku zjechać do 87kg - zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksgrubaska
Ale dlaczego nie wierzysz? W takim razie padlabys gdybys zobaczyla moje zdjecia, jedno z waga 115kg, drugie z waga 60kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i oczywiście w jakiejś bluzeczce z dekoltem:) tamta fotka była robiona przed jakimś spacerem, więc ubrałam się ciepło na co dzień raczej odkrywam coś niecoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, Chętnie sie do was przyłacze, nie mam aż takiej nadwagi jak wy al echciałabym zrzucic tak 6-10 kg. Jak wiekszosc próbowałam milion razy sie odchudzać, ale nie zawsze wychodziło, po paru dniach zazwyczaj odpuszczałam sobie diete. Chciałabym stosować dietke 800- 100 kcal. Rezygnuje calkiem ze słodyczy i fastfoodów (wczoraj zjadłam ostatni kawałek pizzy) Do Sylwestra chciałabym choc 5 kg zrzucic, mam nadzieje, ze z wami mi sie to uda:) Startuje z Wagi 70 kg (jestesm przed okresem wiec Waga moze jest z 1-1,5 kg wieksza, zważe sie po okresie), mam 171 kg wzrostu, najbardziej chciałabym zrzucic tłuszczyk z wewnetrznej strony ud i zlikwidowac boczki, zeby uzyskac jakies sensowne wciecie w talii:) To moje gg jak macie ochote to sie odezwijcie 11333960 chetnie jak bede miała czas to pogadam z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
Jak na zlosc spalam do 12 :P nIe Moglam sie dobudzic :) ok ale dzis siegam po te Nowe zycie :D wiec ruszam z lozka i ide cwiczyc :) jeszcze musze isc do sklepu bo w lodowce same pajeczyny :D Ale na dworze mroZzZ a ja jeszcze jestem troche chora :) wiec zanim sie wybiore to zejdzie mi do 16stej :D ale dam rade bo nie czuje glodu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
hallo gdzie sa wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann89
Gratuluje jeszcze raz :D wygladasz PrzePieknie ;D Bardzo ci zazdroszcze :)) mam nadzieje ze do maja podziele sie z Toba podobnym sukcesem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomposa
Hej!!! kobitki tez sie dołaczam w grupie zawsze razniej ja w miesiac schudłam 9kg czuje sie rewelacyjnie ale jeszcze bym musiala jakies 6/7 kg zrzucic uda mi sie jestem pełna zapału wykupiłam sobie karnet na fitness 3 razy w tygodniu po pracy to mi dodatkowo pomoze wiem ze nie jest łatwo ale jak sie złapie bakcyla to ino do przodu jeszcze jak widac rezultaty jestem skora wpierac kazdego wiec zycze wam miłe panie powodzenia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×