Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chorzowska

Przygotowani na mecz?

Polecane posty

Gość skwent
"Stali kibice", prędzej net hoolsi. Jak tacy z was wielcy kibice to czemu nie ma was na meczu? To taka tradycja chorzowska, że się kibicuje przed kompem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkazkrainykredek
bo gimnazjalistek rodzice nie puszczają na mecz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi! Oglądasz?:D Jak się upewnie,że jest ogólnodostępny w necie to zapodam linka i sobie pooglądamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NezzT
Masz w podpisie "wypad żabole", ale oni bez względu na to czy ich drużyna sięga dna, czy są na szczycie (choć już dawno nie byliśmy tego świadkami) chodzą na mecze. Bez wątpienia największa frekwencja na Śląsku. Na ich mecz przybywa średnio 15 tysięcy kibiców. A Ty nie wiadomo czy byłaś na jakimkolwiek meczu Ruchu (jeśli tak to bardzo sporadycznie) uważasz się za Bóg wie jakiego kibica i siejesz puste, nic nie warte hasła w strone prawdziwych kibiców, którzy chodzą na mecze, a nie grzeją dupsko przed monitorem jak Ty i większość Chorzowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nezzt ->> Tobie już dziękujemy:D i nie obrażaj chorzowskich kibiców!😠 A co ma moja stopka do frekwencji żaboli na meczach? Niech na nie jeżdżą, tu ich nie chcę:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NezzT
Raczej ty obrażasz prawdziwych choć nielicznych kibiców twojego klubu. Przez takich jak Ty, postrzega się, że kibice Ruchu to zwykle domuchy i grubasy, ktorym nie chce sie ruszyc tlustego dupska z krzesla, choc nie wiadomo jakie banialuki wyglaszaja typu "PO KRES ZYCIA" przeciez to niedorzeczne, a co by jeszcze bylo jakby zabraklo internetu?! - to juz totalny kataklizm. a żaboli możesz sobie tu nie chcieć i tak masz gowno do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do boju do boju do boju
kto wygra mecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorzowska,właśnie oglądam meczyk na + sport.:P Od tygodnia mam Cyfrę + :classic_cool: Miałam oglądać Polonię Bytom i ŁKS Łódź,ale zrezygnowałam na rzecz Chorzowa.Zobaczymy jak grają ci Twoi. Twój idol też gra dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za Legią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×