Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Asiaaaaa nie zamartwiaj się - za tydzień zobaczysz już swoje maleństwo. Napewno! Zobaczysz, szybko zleci. A później radość niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny;-)) czytam Was już od samego początku i gratuluję Wszystkim przyszłym mamusiom! Nie miałam odwagi dołączyć, ponieważ po sierpniowej stracie pierwszego dzidziusia nie chciałam zapeszać (poronienie zatrzymane - czyli zatrzymanie akcji serca w 7 tyg i 6 dniu). Strasznie to przeżyłam. Widzę jednak, że sporo Was jest po stracie, co sprawia, że nie czuję się sama, a Wasze wypowiedzi działają budująco. Udało mi sie zajść drugi raz w listopadzie i jutro zaczynam 10 tydzień. Czuję się spokojniejsza, bo jak na razie dzidzia rozwija się prawidłowo (usg robiłam w 7 tyg i 3 dniu), ja czuję się nienajgorzej - oprócz apetytu i lekkich mdłości jak jestem głodna.... Dziwię się, że tak wcześnie, bo od dwóch dni mam wyraźnie odstający brzuszek ale to chyba dlatego, że zawsze byłam chuda... zwłaszcza widać go wieczorem. Wizyta u gina 13-go i kolejne usg - przed każdym czuję strach ale to chyba mi zostanie do końca. Termin porodu mam na 15.08. Jeśli pozwolicie to nieśmiało się do Was przyłączę, a wpiszę do tabelki po 13-stym po usg. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........11..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............11..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......11..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie................21........0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............2 7.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................10..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............10..06.08................UK......... . . ...29......1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............9..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............9..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........9..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....9..13.08........świętoszów.........25. ........1 dorocia11985.......9...13.08.......Ostrów Wlkp.........23.........0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27........2 Monika...............9..15.08.........Inowrocław........ ..22.......0 Asiaaa................9..16.08.... Śląsk........................22.......0 Agula125.............8...17.08..........lubelskie....... ....29........0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...26........1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 issima.................9..20.08.......Pomorze........... ..26........0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........7..().08........Gdańsk............. 20.. .......0 ruda2828.............7..27.08........Warszawa........... 26... ....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ....................28 ........0 malbertka............7...()08........Wrocław............ .27........0 Zelka_86.............6..03.09.......Lublin.............. ...22.........0 aktualizuję tabelkę - termin porodu 27.08. Mam nadzieję, że uda się rodzić w sierpniu :) Chcieliśmy aby dzidzia urodziła się w pierwszą rocznicę naszego ślubu - 16.08 - ale chyba się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja caly dzien poza domkiem,a teraz wstalam z drzemki,taka padnieta dzis jestem,czuje sie dobrze,tzn ssie mnie caly dzien i tym samym mdli bo bym musiala jesc co 15min zeby bylo ok,a nie jestemw stanie. naklikalyscie tyle ze juz sie zgubilam 4stronki temu :o jestem przywiozana do innego topicu i jest mi trudno teraz wkrecic sie tutaj,zapamietac kiedy ktora miala usg itp itd. a u nas tutaj to ciagle ktoras widzie dziedzie :) zakladam ze wszystko jest ok i ciesze sie z Wami :) ja tylko morfologie odebtalam,ani toxo,ani moczu,ani zoltaczki nie przeywiezli dzis 😠 na szczescie wizyte mam u gina w poniedzialek popoludniu wiec zdarze odebrac wyniki,ale jak nie bedzie to sie wkur...na maksa,bo wlasciwie to tylko te wyniki narazie mam dostarczyc,a usg jesli juz to nie w gabinecie tylko pozniej w szpitalu. cos przeczytalam i nazwisku dla dziecka.... tzn w szpitalu nie pisali mi imienia i nazwiska syna,tylko moje imie i nazwisko. ale potem w urzedzie zaraz otrzymal synek nazwisko taty! a slub mielismy jak synek mial 10m-cy razem z chrzcinami,ksiadz znajomy,wiec dopasowal wczsna godzine uroczystosci-14.00 zeby synek byl w stanie uczestniczyc,mielismy slicznie kameralnie,bez obcych ludzi.becikowe itp..wszytsko na mojego wtedy jeszcze narzeczonego przyszlo,bo ja mialam za wysokie dochody czy cos i to na jego dane,adres zameldowania..przyszlo. bo ja chyba mialam za wysokie dochody czy cos :o lece do chlopakow,bo synek kaspie sie z tata :) jak ja przysnelam to oparcowali taki plan,ide skontrolowac jak zimna wode M. wpuscil do wanny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa odstaje? to mało powiedziane mi bandzior urósł hehe taki okragly brzuszek mam a mialam zawsze plaski poszlo mi tez w biodra choc zawsze bioderka mialam przed swietami przytylam 3 kg na poczatku spuchlam potem schudlam jak w szpitalu bylam i jak wychodzilam ze szpitala to 3 kg od poczatku ciazy przybralam teraz mamy 9 styczen aleeeeeee sie jeszcze nie wazylam ;] hehe strach wejsc na wage ale z ciekawosci sie zwaze u lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie od początku ciąży schudłam 3,5 kg, a teraz ostatnio nadrabiam i juz jestem 1 kg na plusie. My ślubu też jeszcze nie mamy. Ustaliliśmy, że weźmiemy go po urodzeniu dziecka. Nie chcę się stresować przygotowaniami i mieć poczucie, że nie mogę się wystarczająco dobrze wybawić na własnym weselu. Sam cywilny mi nie wystarcza, marzy mi się kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam właśnie, czy jak ktoś ma tylko cywilny, to co z tym chrztem. Nie chcę chrzcin i ślubu w tym samym dniu, a z kapłanami to tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo. Same przygotowania do kościelnego też są długie, a chciałabym mieć duże wesele, więc trzeba do tego podejść spokojnie a nie spieszyć się nie wiadomo po co. Mnie osobiście nie zależy na kościelnym, ale narzeczony chce i rodzice w sumie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje kochane czy wy tez tak macie mdli mnie rano a czasami przez cały dzień ale to nic. Mam takie wrażenie ze w gardle mam dużo flegmy jak przełykam ślinę to ja czuje, rano jak wymiotuje to tylko bardzo gęsta ślina. Strasznie mnie to denerwuje bo mam dziwny posmak w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mdli jak jestem głodna, a tak to w sumie jem prawie wszystko. Ale niestety głodna jestem co chwilę, zjadam kilka kawałków i koniec jedzenia. A za godzinkę znów... No cóż, takie chyba uroki ciąży. Za to śmierdzi mi o wiele więcej rzeczy, czosnek i cebula odpada, bo śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale czy przy przełykaniu śliny czujesz flegmę w gardle?? mi wcale nie chce sie pic po herbacie wymiotuje po wodzie mnie mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAczej normalnie przełykam ślinę, czasem jak zjem coś wyrazistego to mam tego posmak moze trochę większy niz przed ciążą, ale guma do zucia lub umycie zębów pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę się nie ważyć, w poniedziałek ide do lekarza i się okaże, ile mi przyrosło. Ale jem niestety co chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tak samo mdli w nocy pic mi sie chce ale tez wymiotowac ciagle wstaje do wc i to jest meczace :(: flegmy nie mam aleee za to mam chyba inna przypadłość normalnie myje sie zelem do higieny intymnej z kwasem mlekowym i mi pomalu przechodzi i smaruje sie mascia bo cholernie od tych uplawow mnie swedzialo ponoc to normalne ;/ ake nieprzyjemne jak narazie przechodzi ale lekarce musze o tym powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Co do śliny to mam jej też bardzo dużo i czasami czuję taką gulę jak przełykam :/, ale to po jakimś czasie minie. Czekam z utęsknieniem na luty, bo wtedy zaczne 4 mc i mam nadzieję, że mi te okropne mdłości i wymioty przujdą w niepamięć, taak jak w pierwszej ciąży. II trymestr to wogóle inna bajka. Chyba najlepszy czas ciąży. Raczej nic nie dolega, jeszcze nie ma się dużego brzuszka i samopoczucie ogólnie dobre. Przynajmniej w poprzedniej ciąży tak było i teraz też mi się tak marzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o temat chrztu i ślubu cywilnego, to my nie mieliśmy szczególnych problemów. Proboszcz troche pobuczał pod nosem, zapytał kiedy kościelny planujemy i zapisał w swoim kalendarzu datę chrztu. Wiadomo są ludzie i ludziska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jejku, ja też wypijam morze wody, a potem biegam siku:) Ostatnio, nie mam czasu wchodzić na neta, bo sesja.. został mi jeszcze jeden egzamin 17 stycznia a potem już tylko obrona:) uff.. ciekawe jak sobie poradzę ze wszystkim. Byle zdrowie dopisało. Dziewczyny czy Wy już chodzicie w ciążowych spodniach? Ja w pasie w nic się już nie mieszczę, więc chyba na mnie już czas, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. przytyłam 4 kg i wszystko poszło w brzuch. i po mnie już widać ciążę. Mam propozycję, którą ściągnęłam z jakiegoś innego topiku. Może założyły byśmy wspólnego maila i przesyłałybyśmy tam nasze fotki, ajk się zmieniamy w ciąży itd, a potem zdjęcia maluszków naszych. Co Wy na to? W sumie bardzo bym chciała Was zobaczyć, żeby wiedzieć z kim rozmawiam:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie sierpniówki! Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć. Powoli przedzieram się przez cały wątek, ale zajmie mi to jeszcze trochę czasu. Mam 28 lat, to moja pierwsza ciąża. Nie panikuję, nie schizuję, nie miewam odlotów, nie drżę ;). Dobrze znoszę ciążę i zamierzam się tym stanem cieszyć. Ale myślę, że uda nam się znaleźć nić porozumienia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle witam i gratuluję 🌻 Dopisz się do ostatniej tabeleczki :) Super, że Ty nie masz rewelacji ciążowych ;) Jogi ja mialam Wam to też zaproponować tylko trochę później, jak już lepiej się poznamy :D Tylko byle komu dostępu nie można dawać ;) Miałyśmy tak (i do tej pory to funkcjonuje) na wrześniówkach 2006 i to dobry pomysł. Adres meila i hasło oczywiście przesyłane na prywatne meile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pikle i wpisz sie do tabelki. Jogi to chyba dobry pomysł. Może picassa? Każda by miała swój własny album...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGo, gdybyś mogła podać mi datę i godzinę ostatniej aktualnej tabelki... Przebijam się od początku i pewnie zajmie mi to trochę czasu, choć na tabelki już trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga dobrze ze jestes. Przyszedł mi w tym tygodniu list z revenue and customs że na szczeście nie musze juz im płacic podatku za 2007 rok. Zastanawiam sie nad skorzystaniem z abolicji podatkowej za 2006/2007 w Polsce. Zdania sa podzielone. Orientowałaś się może czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ogólnie to u mnie jest mała powódź w komórce pod schodami. Wczoraj miał przyjechac hydraulik ale wiadomo piatek wieczór wszyscy chleja w pubach. Dziś rano zadzwonił lanlord i właśnie przyjechał z hydraulikiem. Cos tam kombinuja z mężusiem na dole. Ja wole sie nie pokazywac w szlafroczku...hihi..Od rana sie przewracałam z boku na bok i czułam bóle w macicy. Chyba mi sie rozciaga czy cóś...a około 7.30 naszła mnie taka ochota na owsianke,że przemysliwałam te opcje jakies 20 min i w końcu zeszłam na dół i ugotowałam własnie taka jaka chciałam z bannem i rodzynkami. Wróciłam z ta owsianka do łóżka i zabrałam sie za czytanie a potem jak maż się przebudził wzięłam komputer i zaczęłam was czytac bo sie rozpisałyscie na całe pięć stron..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle na poprzedniej stronie, prawie na samym dole jest ostatnia tabeleczka :) Anna ooo podatki bryyy :/. Wiesz co nam nigdy takie pisma nie przychodziły. Mąż zawsze do raveniue dzwonił i oni go rozliczali... A co do Polski- masz na myśli rozliczenie podatkowe tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............TC/T.PORODU...MIEJSCOWOŚĆ....WIEK...I L. DZIECI Kiki2342...........11..30.07..........Podkarpacie....... 25.. .....0 Jogi11..............11..30.07..............Śląsk........ .... 23.......0 monika1987.......11..30.07......Śląsk/Małopolska.....21. .... ..0 Kate87..............10.. 01.08......śląskie................21........0 natalka2384.......10..02.08.........Podkarpacie.......24 .... ....0 Majka15181.......10..04.08.........Glogów..............2 7.........0 3XMaMa............10.. 04.08..............Śląsk............23........1+1(*) Maja136.............9..05.08..........Szczecin.......... 23.. ......0 NiLLi ................10..05.08.........Ostrów Wlkp.......21........0 GaGa_...............10..06.08................UK......... . . ...29......1 ann81................9..09.08......Irlandia / Gdańsk....27........0 tylkaaa...............?..10.08.......Dzierżoniów........ .19. ......0 lamajra...............9..11.08...........W-wa........... ..26 .......0 Edusia83.............6..12.08........Małopolska......... .25. ......0 nadiewa..............9..12.08.........Radom............. .25. ......0 Iwoneczka...........9..12.08........lubelskie........... .29.........0 koteczek19833.....9..13.08........świętoszów.........25. ........1 dorocia11985.......9...13.08.......Ostrów Wlkp.........23.........0 trójca................7..13.08.........śląskie.......... .... 27........2 Monika...............9..15.08.........Inowrocław........ ..22.......0 Asiaaa................9..16.08.... Śląsk........................22.......0 Agula125.............8...17.08..........lubelskie....... ....29........0 d.o.r.o.t.k.a........7..17.08.........opolskie.......... ...26........1 chardonnay..........?..17.08.....Wielkopolska........... 24.. ....0 zuzana77............6..17.08......kuj-pom............... .31. .....0 majka.84.............4..18.08.......Wrocław............. 24.. .....0 *Olusia*0502.........5..18.08........Łódź............... ..28 .......0 galaxy.................6..19.08......podkarpacie........ .21. ......0 issima.................9..20.08.......Pomorze........... ..26........0 Niagara78............3..22.08......Trójmiasto........... 30.. .....0 kropelkaaaa..........7..23.08........Francja............ .26. .....0 aniuladoniula.........6..24.08........Sztokholm......... .26. ......1 Karola1988...........7..().08........Gdańsk............. 20.. .......0 ruda2828.............7..27.08........Warszawa........... 26... ....0 ania69x2..............5..29.08.........Łódź............. ..26 .......1 Klaudia.P..............6..(),08.......Wrocław........... ..21 ........? mariolaaaa ..........6 ..().09 ......Ełk ....................28 ........0 malbertka............7...()08........Wrocław............ .27........0 Zelka_86.............6..03.09.......Lublin.............. ...22.........0 pikle..................7...12.08......Warszawa............28.........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam przyszedł rachunek za 3 miesiące. Jak zobaczyłam kwote, to myslałam, że się przewróce. Szok. A przecież nie grzejemy na cały gwizdek. Na zimnice przy dziecku tez nie mogę sobie pozwolić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikle Ty chyba tygodnie liczysz od zapłodnienia, tak? Bo my wpisujemy od ostatniej @ i skończony tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×