Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość jkkg

Cześć!! Czy któraś z Was już wie? Ja zobaczyłam niedawno dwie kreski! Termin będę miała prawdopodobnie na koniec lipca, początek sierpnia. Czekam na Wasz odzew sierpniówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkg
Dzięki dziewczyny za gratulacje, wsparcie i życzenia!! I jak? żadna jeszcze nie robiła testu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! to ja autorka tematu. Nadal nikogo nie ma? nie chcę tu być sama: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba załapię na ten termin, okres mi się spóźnia i testy są pozytywne ale jeszcze czekam na wyniki bety jutro będę miec mam nadzieję ze do ciebie dołączę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze...........
wszystkie jeszcze sie staraja o baby......a tobie gratuluje..i zycze wspanialych 9 miesiecy i jeszcze lepszego macierzynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja życzę Wam wszystkim 2 kresek i bardzo liczę na to, że za parę dni się tu spotkamy już bez żadnych wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamuska
hej kochane :):) ja też dowiedziałam się o ciąży niedawno teraz jestem w 4 tygodniu :):) termin będę miała koniec lipca lub początek sierpnia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja jako założycielka tematu sierpień 2008. Chciałabym wam serdecznie pogratulować. Życzyć spokojnej ciąży. Lekkiego porodu i zdrowych maluszków. By wszystkie dziewczyny, które dołączą do tematu, doczekały końca ciąży. Ale również, żeby klimat topiku, był taki sam sympatyczny jak i u nas. :) Jogi. Ja też musiałam poczekać aż zjawiły się kolejne dziewczyny, a założyłam go 23 listopada :). To dopiero początek, wszystko się jeszcze rozkręci. Niektóre mają ostatnią @ albo są zaraz po, mogą się też właśnie starać. Cierpliwości, już niedługo będziesz miała się z kim dzielić radościami i smutkami :). Ja miałam urodzić końcem lipca, początkiem sierpnia. Ale tak jak otworzyłam topik, urodziłam dziecko 1 sierpnia :). Jeszcze raz gratuluję. PS. Ale się rozpisałam, ale już od jakiegoś czasu na was czekałam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
CZEKAMY NA WAS SIERPNIÓWKI 2009 !!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziesz tu sama jeszcze dziewczyny sie straja :D ja pamietam że zaszlam 25 listopada ;) a dowiedzialm sie na 100% od gina tuż przed Bozym Narodzeniem to dopiero prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogi widziałam że byłaś też na innym topiku więc pewnie będziesz wiedzieć że ja już wiem:) jestem w ciąży, widziałam mojego kropka:) ma całe 2 mm:) ale termin wypada na 30 lipca więc sierpień nieaktualny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia24
Hej! W piątek na teście pojawiły się 2 grube krechy! Kolejna sierpniówka'09 się melduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim zaciążonym!!:) Kiki ja też mam termin na koniec lipca, ale będę na sierpniówkach, mimo wszystko.. Jeśli też się zdecydujesz to zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję Wam i życzę wszystkiego najlepszego dla Was i maluszków, poczekajcie jeszcze kilka tygodni, a Wasze grono na pewno się powiększy, pewnie wiele przysżłych mamuś jeszcze nie wie, że nosi pod brzuszkiem swoje maleństwa. Ja właśnie czekam na mojego brzdąca, który się zasiedział i wszystkim Wam życzę tak przyjemnego okresu ciąży, jakim był i jeszcze jest mój. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne wiele osób nie wie jeszcze tak jak temat lipiec istniał od dawna a ja dopiero wczoraj to potwierdziłam i wiem ze łapie się na lipiec ale na sierpniu jest lepiej bo to dopiero początek, nie lubię włączać się do tematu gdy zna się tam mnóstwo osób, ciężko się wbić:P a jako że to będzie moje pierwsze dziecko to może przeciągnąć się do sierpnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam @, a zaraz po nim zacznę nowe staranka! To już 5 cykl niepowodzeń. Mam jednak nadzieję że załapę się na koniec sierpnia. Jeszcze wszystko przede mną...Przyjmiesz mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko lnu, czekamy na Ciebie! Będzie dobrze. Sierpień musi być szczęśliwy dla nas wszystkich! tak szczerze mówiąc, to trochę mam obawy siedzieć tu, mimo iż ciąża jest potwierdzona.. nie chcę zapeszyć. i tak sobie myślę, że jak minie 3 miesiąc, to wtedy będę się tak naprawdę cieszyć. nasłuchałam się trochę o poronieniach itd.. nie chcę tego przeżywać. Muszę się Wam pochwalić, że mieliśmy tyle szczęścia, że jeden seksik wystarczył i jestem w ciąży:) przykro mi jest tylko, że nie wszystkie tak mamy.. napradę jest to smutne:( ale wierzę, że w końcu każda się doczeka swojego dzidziusia. Macie już jakieś objawy ciąży?:) ja jestem często głodna i bolą mnie piersi. Ale da się wytrzymać, no i oczywiście mam kłócia w podbrzuszu, ale to jest miłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, jak to zleciało...:-) Ja prawie dokładnie rok temu zobaczyłam dwie kreseczki na teście i tegoroczny sierpień przyniósł mi ślicznego, kochanego Lewka :-) Powodzenia dziewczyny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, mogę się przyłączyć?? :) przedwczoraj dowiedzialam się że jestem w ciąży, dowiedzialam się robiąc badanie krwi bo test dzien po spodziewanej @ nic nie wykazał. Ale nadal nie wierzyłam, wiec wczoraj zrobilam test i zobaczylam 2 kreseczki :):) poszlam do lakarza ale on nic nie widział na USG, powiedzial, ze to prawdopodobnie początek 4 tygodnia. Myslicie ze jest mozliwosc zeby jeszcze nic nie było widać???? Kolejna wizyta za 2 tyg a ja jestem pełna nadzieii, że za 2 tyg zobacze juz swojego maluszka :) termin przypadałby na koniec lipca/początek sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ja byłam u lekarza gdy był 4 tydzień i 5 dzień i kropeczka miała dopiero 2 mm więc u ciebie lekarz mógł nie zobaczyć, nie martw się za 2 tygodnie na pewno zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko lnu trzymam kciuki,w końcu musi się udać a to dla Ciebie 🌻🌻🌻 Lipcówka 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wma beztroskiej ciazy, i lekkiego porodu oraz oczywiscie zdrowiutkich dzieciatek, nie chce mi sie wierzycze to juz topik sierpien2009 powstaje , ja jestem z topiku sierpniowek 2007ale urodzilam 31lipcs;-) zycze wam wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jak się wszystko dobrze ułoży, to będę sierpniówką 2009 ;) narazie będę z wami pisała \"pod zmienionym nickiem\" - do czasu kiedy będę miała pewność... polecam fajny kalkulator: http://dziecko.haczewski.pl/ będziemy mogły same pkreślic przybliżoną datę porodu - dopóki lekarz tego nie zrobi. wg tego kalkulatora jeśli wszystko pójdzie ok to moje maleństwo urodziłoby sie 18 sierpnia :) OBY !!! serdecznie pozdrawiam sierpniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod zmienionym nickiem życzę ci abyś wkrótce dołączyła do nas:) znam ten kalkulator i date porodu wyznaczył mi taką jak lekarz:), może lekarz też korzystał z tej stronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny!!!!! 2_kreski bardzo żałuję ze nie mogę razem z Tobą rodzić.... Buziaki ogromne dla Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzis mija rowno rok jak zrobilam test i okazal sie pozytywny. Wszystkim przyszlorocznym sierpniowka zycze duzo zdrowia,spokojnej ciazy i lekkiego porodu(bo takie naprawde istnieja;))a potem slicznych i zdrowych dzieciatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×