Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciemna blondina.........

JAKĄ ZROBIC BLOND WŁOSY

Polecane posty

Gość ciemna blondina.........

dziiewczynki ratujcie, bo juz nie wiem co zrobic.od kilku lat robie sobie pasemka, rozjasniaczem u fryzjera. robie tak bo tak "karzą" fryzjerki, bo mówia że tylko rozjasniacz da ładny kolor. ale ja bym chciała farbowac farbą. widze tyle fajnych kolorów gdzieś u kobiet, ktore powstały z farby, to czemu ja nie mogę. co idę do fryzjera ze chce miec blond, ale tylko farba to mówią , ze to się nie da. czy naprawde sie nie da?? mój naturalny kolor to ciemny blond/ ilekroc próbowałam sama( na 1 pasemku gdzies schowanym) to wychodził mi rudy. jak to zrobic niech ktos cos doradzi. słyszałm gdzieś ze muszą pofarbowac 2, 3 razy zeby otrzymac efekt zadowalajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ednakes
Ja farbowałam dwa razy pod rząd farbą "platynowy blond" na ciemnym blondzie i mi sie podoba moj kolor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo masz za ciemne włosy aby robic na blond farbą albo masz mocny pigment włosa. Tylko rozjaśniacz... który niestety niszczy i wysusza włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna blondina.........
no własnie nie chce juz robic rozjaśniaczem, mam od tego siano, ze ho ho, ale ratują sie ogromną iloscią maseczek i odzywek. Ednakes a jaki masz kolor, mozesz go opisac, albo ktos ma taki?masz wszedzie rownomiernie, czy masz rózne delikatne odcienie?i jakiej firmy farbe miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie najgorsze jest to że po rozjaśniaczu straszne siano. Mam naturalne bardzo ciemne włosy i rozjaśniam już od 3 lat więc moje włosy naprawdę są po przejsciach. Sama chciałabym znac jakiś sposób na blond nie używając rozjaśniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkamoniczka
Mnie się wydaje, że to dużo zależy właśnie od pigmentu włosa, na który nawet najlepszy fryzjer nie będzie miał wpływu i zawsze kolor końcowy może okazać się zaskoczeniem:/ Kiedyś robiłam blond balejaż na moich w 100% naturalnych włosach ciemny brąz i mimo wszystko w niektórych miejscach miałam żółte pasemka:/ Za to zimą miałam włoski zafarbowane czernią Palette i chciałam zrobić na nich balejaż blond, to fryzjerka odmówiła zabiegu, bo powiedziała, ze na tej farbie w najlepszym wypadku miałabym balejaż w koloze wsciekłej pomarańczy lub rudości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna blondina.........
dlatego chyba juz nie utlenie włosów. ale te farby przeciez maja amoniaki i takie różne. nie wiem spróbuje chyba jeszcze raz połozyc na to próbne pasemko tą samą farbe. tylko zeby nie wyszedł mi biały ala dziewczyny z playboya. super jak nie rudy to bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkamoniczka
Ja właśnie podkreślałam fryzjerce przed balejażem, że nie chcę, ani białego, ani żółto-pomarańczowego, a jednak nie uniknęłam tego:P Potem zniszczyłam sobie strasznie włosy czarnymi farbami Palette:( za to teraz powoli wracam do naturalnego koloru:) Fakt, że trzeba się przemęczyć (już raz to robiłam), ale polecam, naturalne włosy są najpiękniejsze i najbardziej pasują do każdej z nas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna blondina.........
tak wiem, miałam naturalne przez 2 lata chyba, moze krócej i były naprawde super zdrowe błyszczące, ale nie ten kolr, czułam sie w nim szara, zimna, zle poprostu i jak zobaczyłam siebie na zdjeciach w tych SZARYCH włosach to zaraz poszłam na pasemka. zreszta miałam zawsze blond sredni albo jasny tylko pociemniały mi w ciązy to raz, a drugie pociemniały mi od rozjasniania, czyli odrastały juz ciemny blod a nie jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkdk
To jest kwestia bardzo indywidualna. Ja mam też ciemny blond i mogę używać dowolnej farby - zawsze wychodzi mi w marę ładny blond, ale nie będzie jakiś bardzo jasny. Jak chcę mieć naprawdę jasne pasemka, muszę iść do fryzjera i użyć rozjaśniacza. Inna sprawa, że mnie akurat rozjaśniacz nie niszczy włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna blondina.........
a jak długo trzymasz i jaką firme wybralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam naturalne ciemny/sredni blond robilam pasemka ale tez wlosy mi sie szybko niszczyly uzywalam przed ciaza loreal excellence odcienie superrozjasniajace 01,02,03 nadaja sie do wlosow ciemny blond a potem uzywalam odcienie 10,9,9.3 e excellence i z preference hollywod,scandynavie sa super .te superrozjasniajace maja wode 9% w te pozostale 6% .wyprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna blondina.........
dziekuję ci bardzo. a jaki ty masz obecnie kolor uzywajac tych farb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddoododododo
Generalnie to właśnie bardzo głupi pomysł zaczynać od tych najbardziej rozjaśniających. Powinnaś zacząć od czegoś co się nazywa jasny blond, nie bardzo jasny nie jasny rozjaśniający itd. A dopiero jak ci taki wyjdzie ok, możesz spróbować czegoś jaśniejszego (ale po jakimś czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna blondina.........
a moze ktos by wkleił jakies zdjecia roznych odcieni blondu??, bo ja szukam i szukam i nic. albo moze swoje wkleicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×