Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Czuję się wykorzystana to ja mam być na kazde zawołanie a on moze robic co chce ostatnio przegiął uslyszałam że nie jestem jego cytuję '' obowiazkiem'' . To go uwolnię od siebie bo mam juz dosyc ile mozna. Zwiazalam się z emocjonalnym kaleką który nie umie przytulić bez wkładania ręki w majtki dla niego liczy się tylko seks. On nie umie kochać żal mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak trudno być szczęśliwym tj kochać z wzajemnością????????/ bez obaw że to znów........krótka historia........pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka to trafiłaś........dobrze że decydujesz sie na finał , taki związek jest........przykry wiem coś o tym , takie to bywają małżeństwa..jak moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moje się już skończyło.z wielu powodów i CHWAŁA że tak się stało!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam gdy leżałam w szpitalu po operacji wiedziałam ze nie przyjedzie ale tliła się gdzies w mym sercu nadzieja ze moze jednak...? Nie przyjechał tylko jakis sms typu: jak sie czujesz? Wiele gorzkich łez przełknęłam i wiele wycierpiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miałas takiego kochanka to
kim jest twój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś facet z bajki powiedział mi że kocha mnie od bardzo dawna...........że możemy razem być....że będzie super i wdałam sie w ten układ bo on był naprawdę jak królewicz i uczucie było niesamowite...nie myślałam że jeszcze tak potrafię kochać.......i co z tego????? po około roku wpadł w panikę bo jego śliczna sie zorientowała choć luzno żyli od dawna.ale to i tak wystarczyło żeby sie skończyło między nami......i tak było warto kochać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale może nie będę samotną matką do końca życia co???????????? sama niewiem co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem modlę się żeby być taka zimną wredną suką bez uczuć zeby mnie nie bolało niestety nic z tego boli jak diabli. Ale jedno wiem na pewno nie polecę już jak tylko on kiwnie palcem to już przeszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa to
z mężem jestes z litości czy wyrachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguły jak długo sie kogoś zna...........można znać 9 lat z najlepszej strony a potem sie okazuje że nie wszystko złoto.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka mam trójkę i 12 lat małżeństwa za sobą............wiec odpowiednio najstarsze 11 a najmłodsze 8 a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najśmieszniejsze że mój ex od początku miał przygody ze starymi nierdzewiejącymi, potem już sie posypało........a teraz on jest z jakąś niunią a ja ........? zawsze będę sie bała 2 rzeczy ; facetów i samotności - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś miała wystarczająco siły na bycie z Twoim dla dzieci mi jej zabrakło ale to inna historia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa to
nigdy go nie kochałas to drugie dziecko tez z wpadki,to po co ty sie meczysz i nie zaslaniaj sie dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak delikatnie zapytam...
po co sie czepiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze odejść jest w miarę łatwo ale trzeba wiedzieć co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak delikatnie zapytam...
czytam sobie i po co pytać czy to z wyrachowania.... TAk juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żałuję że odeszłam , mam dzieci i one są mpim całym światem ale Malinka musi być pewna że jest w stanie ofdejść a nie że by chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×