Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość gość
Sama nie wiem,teraz inaczej to postrzegam,wiesz trochę czasu upłynęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wiele kobiet które postępują tak jak ja kiedyś,ale to błędna droga do nikąd .To samotność,popycha nas do takich związków,nic nie dzieje się bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam kilka przelotnych romansow na jeden kilkuletni. Niczego nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja bylam z kochankiem prawie trzy lata.Mam męża i trójkę dzieci.Nasz romans nie był wcale taki gorący i namiętny,bo spotykaliśmy się głównie aby porozmawiać i pobyć ze sobą. Bliżej byliśmy ok.10 razy prze ten cały okres ...Jak zakochałam się w nim na całego, a on ..nie wiem, nigdy mi tego wprost nie powiedział.Mówil tylko,że podejrzewa że tak,ale boi się sam do tego przyznać. Chciałam z nim być, może nawet zdecydydowałabym się, bo miłości w domu nie mam. On też chciałby żebyśmy byli ze sobą,ale uważa że zniszczymy sobie zycie,bo mamy zbyt wiele zobowiązań ...Rozstaliśmy się kilka dni temu ...jak narazie czuję strach, nie mam chęci na nic, jak będę dalej żyć wiedząc,że świadomie zrezygnowaliśmy z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy on zawalczy o Ciebie, co do Ciebie czuje, co myśli, czy wrócicie do siebie , napisz do mojej wrózki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktos to przeczyta bo tematyka zawsze będzie aktualna , po przeczytaniu ( z bulem głowy ) ja jako facet doszłem do wniosku że wiele kochanków by wogule nie zaistniało gdyby wprowadzono jedną regułę w małżenstwie = w przypadku zdrady natychmiastowy rozwód w ciągu tygodnia . Wtenczas okazałoby się że cI ,,WSPANIALI KOCHANKOWIE " MAJĄC W PERSPEKTYWIE ZARAZ WOLNĄ KOBIETĘ GOTOWĄ NA ZWIĄZEK ( z całym pakietem ) nawet by nie zaczynali tanca godowego ( nawijania makaronu na uszy mężatek ) a same kobitki by bały się nawet sprowokować sytuację dwuznaczną z obcym mężczyzną . W ten sposób uświadomiono by paniom prawdziwe intencje absztyfikanta co do nich ( tylko popukać czy obdażyć miłoscią w związku ). Jest jeszcze druga strona medalu waszych zachowań które w amoku swoim wypieracie = tłumaczenie sobie na wszelkie sposoby wbrew prawdzie i logice że jesteście niewinne a wasze intencje są szczere i uczciwe. Podsumowując smucie mnie że tyle jest zakłamania w kobietach i nieracjonalnego postępowania niszczącego nie tylko rodzinę ( dzieci, męża, rodziców ) ale i was samych do czego nie hcecie się przyznać nawet po latach jak wszystko wam w życiu się rozwali. prof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
Dnia 22.11.2008 o 19:51, Gość kochankamojegokochanka napisał:

Naprawde zazdroszcze....ja tkwię w takim chorym związku i nie umiem powiedzieć stop:( Daj jakieś rady...

Tez tkwiłam w chorym związku i ciesze sie ze mam to już za sobą. Najważniejsze to zadbać o siebie .... Zrywalam kilka razy az w końcu się udało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość ona napisał:

Tez tkwiłam w chorym związku i ciesze sie ze mam to już za sobą. Najważniejsze to zadbać o siebie .... Zrywalam kilka razy az w końcu się udało ....

 Nowego fajnego długodystansowca nie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość evcia 28931892

Też mam kochanka 15 lat starszego od siebie i też nie potrafię skończyć bo go kocham.. Zostawiła bym męża ale on nie odejdzie od żony no tak ciężko ze mną też nie potrafi powiedzieć stop bo mu zależy... I spotykamy się dalej chociaz wolała bym konkretne rozwiązanie a nie spotkanie po kryjomu cholernie, 🙁🙁🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada
10 godzin temu, Gość Gość evcia 28931892 napisał:

Też mam kochanka 15 lat starszego od siebie i też nie potrafię skończyć bo go kocham.. Zostawiła bym męża ale on nie odejdzie od żony no tak ciężko ze mną też nie potrafi powiedzieć stop bo mu zależy... I spotykamy się dalej chociaz wolała bym konkretne rozwiązanie a nie spotkanie po kryjomu cholernie, 🙁🙁🙁

boze jak mi żal takich szma/tławców na tej ziemi...potem nie dziwie się,że jak jadę tramwajem albo w pracy cos mi ciągle śmierdzi pod nosem..no tak..zapach..kur/wy///wyczuwalny na odległosć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość żenada napisał:

boze jak mi żal takich szma/tławców na tej ziemi...potem nie dziwie się,że jak jadę tramwajem albo w pracy cos mi ciągle śmierdzi pod nosem..no tak..zapach..kur/wy///wyczuwalny na odległosć...

Zajmij się swoim życiem nie czyim.. każdy ma swoje sumienie.nie pluj jadem jak Kobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu
4 minuty temu, Gość Ona napisał:

Zajmij się swoim życiem nie czyim.. każdy ma swoje sumienie.nie pluj jadem jak Kobra

spadaj szma//to do kochanka..a jak nie masz to widać szukasz na takim temacie..patola osiedlowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość jezu napisał:

spadaj szma//to do kochanka..a jak nie masz to widać szukasz na takim temacie..patola osiedlowa

Poplułaś monitor ...😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Poplułaś monitor ...😂

lepiej popluć monitor..niż być spluwaczką dla jakiegoś kochanka..trzeba się cenic a nie upadać jeszcze niżej ..ale poziom wynosi się z domu..widzę na ulicach i słyszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam nowego kochanka od  roku , przedtem miałam romans  dość długi  bo trwał 5 lat  ale niestety   wyprowadził sie za granice i  musiałam sobie radzić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaa28

romanse i romansiki miałam od zawsze , najważniejsze   by być szczęśliwa . niczego nie żałuje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciekawa jestem  c u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dużo czasu minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×