Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość gwiazda 29
jak widać to się zrobiło już powszechne zjawisko na szeroka skalę, tez czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Hello :) Co tam u Was ? U mnie coraz wiekszy spokoj psychiczny ;) Kryzys z wczoraj juz minal :) Na szczescie ja siedzialam w tym krotko wiec szybciej sobie z tym poradze ... Ale nie obrazilabym sie gdyby zechcial sie odezwac :P choc pewnie bym go zjechala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to czemu, :) ja widzę, ze Ty się naprawdę dobrze miewasz, tylko pozazdrościc, ale masz racje to pewnie dlatego,że u Was nie trwało to tak długo więc aż tak sie niezaangazowałas, wiesz co jak ja tak pomyśle to ja w tym czasie byłam tak raczej obojętnie nastawiona do naszych spotkań (myślałam,że się z niego wyleczyłam) i wtedy trzeba było powiedzieć sobie - DOŚĆ, nie żałuję,ze jest jak jest ale ciężko będzie zrezygnować, bo za dużo się zaangażowaliśmy emocjonalnie, w szybkim tempie nadrobilismy tyle minionych lat....wiemy o sobie chyba wszystko a jutro wyjeżdża... :( ehh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
jakos sobie radze. Napewno duzo lepiej niz w ostatnich dniach przed rozstaniem. Chyba ten okres niepewnosci nastepnego dnia jest najgorszy :( Ciesze sie,ze to juz za mna, ze zdarzylismy sie rozstac rpzed urodzeniem dziecka, bo teraz byloby to juz trudne i ja bym sie strasznie meczyla ... Mysle,ze za jakis czas odnowimy kontakt, ale kontakt przyjacielski bez zadnych spotkan bo to wszystko wtedy wroci, a ja kochanka juz nie bede za zadne skarby na swiecie, bo kbycie kochanka to cierpienie i tesknota :( A ja chyba za bardzo sie cenie,zeby w czyms takim byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to czemu :) wiesz, ja nie jestem taka typową kochanka, bardziej przyjaciółką ale nie wyobrażam sobie takich układów jak piszą, dziewczyny/kobiety na innych topikach, typu: facet ja olewa a nie potrafi odejść ... jakieś głupie obietnice,że zostawi żonę,itp.masakra jak odnowisz kontakt będzie Cie ciągnęło do spotkania zobaczysz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
gwiazdo Ja tez nie rozumiem takich dziewczyn i ich wiary w obietnice :O Ja na szczescie nie dalam si9e na cos takiegho navbrac, tym bardziej,ze moj takich obitnic nie skladal, dzieki bogu tez mnie nie olewal, wiec skonczylo sie to bez mojego cierpienia ;) Mnie rpzerosly te swieta :O nie olewal mnie pisal tyle ile wczesniej, ale mnie rozwalala mysl,ze on jest z nia u jej rodziny i gra cudownego meza :O Ta mysl mnie dobijala :( No i sie skonczylo Mysle,ze nie bedzie mnie ciagnac do spotkania jak odnowimy kontakt, bo odnowie go wtedy kiedy bede juz pewna,ze nic do niego nie czuje i ejstem w stanie z nim rozmawiac jak z kolega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu
Marta gdzie sie podziewasz ? Bylo sie rpzeniosla na iunny topik ;) A mnie znowu dopada chec odezwania sie :( Nie to,ze mi smutno po prostu chcialabym sie odezwac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Hej dziewczyny W weekend zyłam moim prawdziwym, rodzinnym zyciem troche sie zresetowałam. Tak jak myslalam k nie odpisal. Dla mnie to juz koniec. Na pewno juz sie pierwsza nie odezwe choćbym lezala i kwiczała. Jest mi zwyczajnie przykro. Mysle ze ten mail byl jakąś prowokacja, która pomogła mi podjąć decyzje. Zaczynaja mi schodzic klapki z oczu i jest mi zwyczajnie strasznie głupio. Mam nadzieję ze dam rade i nie wpadnę teraz w wyrzuty sumienia bo tego sie boje najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
nie boj nic zeby kogo dopadly wyrzuty trzeba najpierw miec sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
Grafitka, :) Nieładnie z jego strony, że nie odpisał, chociaż jeszcze może i odpisze, należą Ci się wyjaśnienia, wiem to jest przykre, takie "olanie" mój nie pojechał, ale dla mnie to żadna radość, u niego jedna bieda goni drugą (takie spadanie z deszczu pod rynnę) jest mi b. smutno,że tak u niego wszystko wychodzi :( podczas gdy u mnie wszystko w jak najlepszym porządku ddddddd, daruj sobie te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminiscencje
ktoś ci tu niedawno grafitka o pewnym gówniarzu napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
ale aby czytac ze zrozumieniem, trzega miec mozg we wlasciwym miejscu... a tu przeniosl sie tam gdzie swedzi. Nie rob drugiemu co tobie niemilo - gowniarz ma niezly ubaw z "rogacza" jak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminiscencje
w dodatku to jego kumpel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
kumpel?.. chron mnie Panie od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze- ale smietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
To czemu jestem obserwuję cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czesc dziewczyny:) to czemu- nie przenioslam sie , najzwyczajniej nie milam czasu:) Jak widze u ciebie hustawka nasrojow - to naturalne,ale bedzie dobrze :) Grafitko bardzo mi przykro , ale ja mysle ze on napisze , chyba sie nie spodziewal takiego obrotu sprawy... mysle ze odpisze lub zadzwoni... Gwiazko spotykasz sie z k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
taki M -do cholery jasnej przeginasz!deneruja mnie takie twoje uwagi! ciagle tylko cos i cos!chyba jestes szczesliwy jak ktos sie tu zali ze nie wyszlo!ty wtedy jestes szczesliwy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
smietnik a pisze co za czlowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
U mnie po staremu nic sie nei zmienilo, codziennie mamy z soba kontakt, smsy , tel,,, na stopie "przyjacielskiej"ale roznie to bywa , czasem sie klocimy sa zale ze jednak odeszlam ,nieporozumienia itd.. drugiego dnia zarty fajnie wposmnienia itd.. nie jest nam latwo ooo tak zrezygnowac ,ale mysle ze czas pokaze :)bywaja dni z e chce z nim byc, a i takie sa ze nie.. i tak w kolko ciagle to samo ,,,,nei wiem co bedzie czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
Dzis milam fajny dzien,chyba po rozmowie z moim "mezem"jaka szkoda ze wczesniej sie tak nie otworzyl:)aleeeee przemowil - jest szczesliwy ze juz nic nie musi zyje swoim zyciem i jest mu dobrze - nie mam do niego zalu , podziekowalam mu za szczerosc , naprawde zycze mu szczescia bo chyba i on na nie zasluguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
cześć Marta, fajnie że jesteś :) u mnie po staremu, k nie pojechał (powody rodzinne), nie wiem kiedy sie spotkamy, on teraz nie ma na to głowy , ja tez nie mam ciśnienia na spotkanie, więc narazie kontakt telef., ale ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
nigdy bym nie przypuszczala ze bedzie mi dobrze samej , juz jestem zmeczona takim podwojnym zyciem...naprawde jest mi dobrze samej , mam fajna prace jestem niezalezna .... wezmne urlopik i chyba gdzies sobie wyjade moze w gory ,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
a mi dalej jakoś kurcze beznadziejnie. Mój się odzywa, ale bardzo rzadko. Czeka na sprawę rozwodową, bo jego jeszcze obecna, chce żeby w ogóle nie było tego rozwodu. Nagle sobie przypomniała, że go kocha za zabój. A ja się potwornie boję, że on zmięknie i wróci do niej. Niech to wszystko..... Bo ona wie o mnie i nie może przetrawić, że on już jej nie chce. Załamka poprostu :( Taki M o co chodzi z tym gówniarzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
witaj gwiazdko:) hmm tak to jest sa dni kiedy jest"ta tesknota"a czasem sa dni kiedy mam ochote napisac nieeeeeeeeeeeee pisz nie dzwonnnnnnnn nic!chyba kazda z nas miewa takie dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
bylo jesli cie naprawde kocha zostanie z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
Marta, z tym urlopem to dobry pomysł, przydałby Ci się odpoczynek i takie miejsce do pozbierania myśli, ale jedź w miejsce gdzie nie byłas z K, ja czekam na ferie syna i tez gdzieś ruszymy chociaż na weekend, za dużo biorę sobie do głowy problemy mojego K, ale nie umiem inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki M
bylo- przeczytaj wczesniejsze posty... o gowniarzu pisal- reministencje- moje uwagi denerwuja? chyba dla tego, że sa celne... zglos mnie do usuniecia i juz- laurek pisal nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Wiem o tym, ale sama rozumiesz, zanim się to skończy to chyba osiwieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było, Marta ma racje, jak Cie kocha wybierze Ciebie to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
kocha, kocha ale czasem facet mówi, że kocha a potem zdziwko, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×