Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta1234567

dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci

Polecane posty

Gość to czemu
Taki m ja znam zdanie jego i znajomych naszych wspoolnych z pracy A jej zdania sie rowniez domyslam i wcale nie bylo by zle :O wiem,ze ona mysli ze wszystko jest OK, jej jest dobrze, a juz napewno bylo jej dobrze w malzenstwie poki on mnie nie poznal ;) wiec wiem co ona by mi powiedziala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
cześć dziewczyny:) jak dziś samopoczucie, u mnie super pomimo..........., Grafitka :) co zamierzasz z tym robić, jeśli coś zamierzasz? Marta :) Spotkałaś się z K? było...:) co u Ciebie nowego? to czemu? co słychać? Taki M, mam nadzieje,że u mnie będzie inaczej ( w tym momencie jestem może naiwna),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawiola bydgoszcz
Cześć dziewczyny pisałam kilka dni temu na tym forum, u mnie mój K powiedział że był troszkę zły jak go poinformowałam o ciąży ale powiedział że się nie gniewa bo byłam w tedy w panice (on chyba myśli że mi łaskę robi, że ze mną chce spotykać). Na szczęście to nie była ciąża a ja dzięki temu poznałam jakim jest człowiekiem. Powiedział że ciężko się wytłumaczyć mu ze swojego postępowania przez telefon ale będziemy rozmawiać co dalej z nami jak przyjadę. Ja już postanowiłam że nie chcę mieć z nim nic wspólnego, tylko jak wytrwać w postanowieniu kiedy on był mi naprawdę bliski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to już wiesz jaki to typ, ja po czymś takim już nigdy nie chciałabym mieć z nim nic wspólnego, wykorzystaj Go ile się da ( to o czym pisałaś) i potem pożegnaj.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Hej dziewczyny, u mnie chwilowo dobrze. już niedługo będzie po wszystkim ;) rawiola ta sprawa to chyba ewidentnie pokazała, że on nie myśli poważnie o Tobie. Dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
a ja odchodze od męża znalazłam jeszcze trzech kochanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
przykry ten podszyw oj, przykry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Gwiazdko Widzialam sie z nim dzis. On dziwnie reaguje na moje watpliwosci i nieumiejetnosc odnalezienia sie w sytuacji, twierdzi ze chce zebysmy sie dalej przyjaznili moze troche bardziej poprawnie - nie powiedzial mi tego ale tak sadze. W sumie to mam dobry humor, zamierzam zostawic to tak jak jest i nie wyskakiwac z zadna inicjatywa, niech bierze te przyjazn w swoje rece zobaczymy czy bedzie taka fajna jak byla. Ogolnie to jestem nim zmeczona. Odpuszczam. (-: Rawiola Dobrze cie rozumiem ze te wspaniale chwile ktore przezyliscie zaklocaja obiektywna ocena sytuacji - ja troche tez tak mam. Mowyslisz wtedy ze przeciez bylo tak cudownie, on mowil to czy tamto. Wiem ze to nie tak łatwo przetrwac, ale trzymaj sie cieplo bo duzo konsekwencji przed toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
cześć Grafitko :) to tak jak ja, beż żadnego parcia samo toczy się powolutku a raczej stoi w miejscu, nie wiem czy jeszcze będzie jak wcześniej, oj wątpię, przez jakiś czas na pewno nie, pisze do mnie codziennie smsy typu " co robię", generalnie codziennie to samo więc nie wiem po co się pyta, chyba tylko dla podtrzymania kontaktu - ok. narazie wszystko ucichło i nie wiem co z tego będzie, zatem nie muszę zrywać z nim kontaktu bo i tak jest symboliczny skupiam się na swoich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
czesc dziewczyny gwiazdko ,nie spotklam sie i nie spotkam (przez najblize kilka tygodni)- a moze juz nigdy ,dla mnie to bez sensu ni e potrafimy sie dogadac ciagle sie klocimy , mam juz tego dosc ,calej tej syt.nie potrzebnie po raz drugi zaczelismy cos czego nie bylam pewna ..... pozostawie sobie mile wspomnienia bo wiem ze to co bylo juz nie wroci....... mam juz dosc ...... musze gdzies wyjechac i odpoczac ... nie chce juz jego smsow i rozmow z nim mam go dosc. Grafitko daj sobie czas bo jesttes w sty. w ktorej sama sie zagubilas -wracasz do wspomnien i chces zby bylo tak jak dawniej .To ciezka syt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1234567
rawiola dziewczyny maja racje- wykorzystaj go i powiedz zegnaj.Cala ta syt. pokazala jakim jest draniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Dziewczyny parzcie co za solidarnosc, jak tesknimy - to wszystkie na raz, jak odpuszczamy to tez zgodnie grupa, tak trzymac lejdis w koncu jak dlugo mozna dawac manipulowac komus swoimi emocjami !!! Proponuje urlopy, moze jakas fajna nowa wymarzona pasja i dosyc rozpamietywania ((-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka w
huj cie zrobil a teraz palisz glupca bo chcesz wyjsc z twarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
ja odreagowuje wszystko na łyżwach w weekend ruszamy na narty, może to polubię jak przeżyję, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Dlaczego tu nie mozna milo pogadac, zrobil czy nie zrobil, sama wiedzialam w co sie pakuje, mialam przyjazn nie szukalam milosci a wyszlo jak wyszlo. Gwiazdko nudno tu bedzie przez tydzien bez ciebie (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
to tylko weekend nie tydzień, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Wiecie co jak tak uciekałam od mojego 2 lata temu :) właśnie w góry na narty, żeby mieć bardzo zajętą głowę. z tym, że mi się nie udało :) Ale ja byłam w trochę innej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było..........,:) Ja jadę z moimi chłopkami już oni mi dostarczą wrażeń, że nie będę miała kiedy nawet pomyśleć, to mam gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strefa gazy
gwiazda29 wyjezdzasz z mezem rogaczem zsynem czy twoim jak to nazywasz przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka w
ty to nazywasz teraz przyjaznia a nie miloscia ...malolat manipulowal toba jak dzieckiem robil co chcial tak tylko z przyjazni ....zrobilas podobno z dobrego swojego meza jelenia- frajera dla jeszcze gorszego frajera...przyjelas kubel zimnej wody na twarz- ty mozesz wogole spojrzec w lustro...a teraz z milosci do nienawisci oczywiscie tylko z twojej strony bo ten dzieciak ma wyjebane na ciebie i bawcie sie dalej jeszcze na wspolnych imprezach niech dzieciak sie podsmiewa z ciebie i twojego jelenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
cześć malinko jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa malinka125
hejka było! u mnie ok dalej sie spotykamy a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
u mnie prawie sielanka :) Mój się uspokoił, potrzebował chwili dla siebie. czekam na jego ostatnią rozprawę i wtedy odetchnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda 29
było...., :) no proszę jak pięknie, tylko pozazdrościć, happyedn Cie nie ominie, SUPER,że wszystko wraca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviola bygoszcz
Dzięki dziewczyny za wsparcie, teraz muszę być konsekwentna w tym co postanowiłam czyli w totalnej ignorancji tego dupka, w sumie nawet nie chcę go nawet wykorzystać by załatwił mi tą pracę, bo to by oznaczało że znów muszę taplać się w tym błocie. Jest mi strasznie trudno by się powstrzymywać i nie odpisywać na smsy ale na razie daję radę. Trzymajcie się dziewczyny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było i nie wiem co dalej
Wiesz do happyendu ;) to jeszcze daleka droga. Ale nic to póki co idę na imprezkę odstresować się troszkę ;) Raviola trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×