Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madrygana

bankowość-staż-do wszystkich którzy mogą pomóc! prosze!

Polecane posty

Gość madrygana

Witam! jestem w ostatniej klasie liceum, wiec w tym roku matura. chcialabym studiować bankowość na AE w Poznaniu lub na WSB równiez w Poznaniu. Po wielu namysłach postanowiłam podjac studia zaoczne. I w związku z tym mam pytanie. czy jest możliwość abym juz od początku pierwszego roku zrobiła staż i została przyjęta po nim do pracy w jakims banku na drugim bądz jeszcze na pierwszym roku studiów? jak patrzą na to pracodawcy? Mam szansę? Czy raczej nie zatrudniaja osób nie majacych jeszcze wykształcenia? bardzo prosze o pomoc. nie chciałabym marnowac czasu w innej pracy. bankowość bardzo mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erytreacium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga19861
To zależy do jakiego banku trafisz i czy akurat po ukończeniu twojego stażu będzie wolny etat, jeśli nawet Cię nie przyjmą to zawsze masz już jakieś doświadczenie... Chociaż jak czasami idę coś załatwić do swojego banku i widzę stażystów siedzących i podpierających się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcvxcv
masz mae sznase bo po stazu to rzadko zatrudniaj no chyba ze jakis prywatny bank napewno nie PKO i spoldzielcze nie bo w urwedzie p^racy pracuje to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa84
a ja uważam że masz duże szanse,dostałam się na staż (nie z UP, bank mi płacił) bez problemu,mimo że nie mam wykształcenia ekonomicznego, później proponowali mi prace ale ja nie zostałam, bo praca doradcy kompletnie mi nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek_ex
weź udział w konkursie, prowadź bloga a możesz dostać się na płatny (co najmniej 1000zł) staż także w sektorze bankowym, zobacz: http://expertia.pl/blogosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×