Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta501501

Jak to naprawic ?

Polecane posty

Gość marta501501

Zbłądziłam i stracilam faceta, jak to naprawic, mamy dziecko , jestesmny narzeczenstwem, bylismy, ze soba 13 lat, zrobilam głupote ale nie zdradzilam Go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta501501
wejdz na forum jak odzyskac kobiete, kazdy facet mowi o odzyskaniu kobiety ktora Go rzucila, jestem jakas inna ?poprostu zbladzilam tyle ze ja chce to naprawic, On mowi ze narazie nie ma szans, jednak jest nadziejam jak ja wykozystac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta501501
Woec moze pomozesz mi ? Wiem ze On mnie kocha i ja Jego tez, ale ktos tu musi walczyc, nie chce aby coreczka nasza stala sie karta przetargowa, wiec nie uzywam Jej w argumentach, mozesz mi jakos pomoc ?oprocz nazywania mojego postu wypocinami ? poczytaj inne o slimaku czy podobne, moj dotyczy zycia, mam problem i szukam pomocy, cos w tym, zlego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta501501
...MELNI Dziekuje, wiem ze sie nie poddam, wiem, ze jak ochlonie wszystko bedzie szlo ku lepszemu, wiem ze teraz nie mam na co liczyc, lecz wierzez, ze lata ciezkiej pracy przywroca mi zycie, moze nie takie jak dawniej, jak niedawno, lecz czuje w sobie sile, ktora nie ustapi i bedzie pozwala mi walczyc...czy z punktu widzenia kogos obcego, takiego jak Ty, mam szanse ? Czas pokaze pwenie mi powiesz, ale racjonalnie myslac, mam sznase ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×