Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiOłekkkk7

pytanie dla dziewczynnn !!

Polecane posty

Gość fiOłekkkk7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiOłekkkk7
kurcze mam taki problem... zawsze jadłam dużo i wazylam 51 kg lubialam jesc i to mi nie przeszkadzało.. a od jakiegos czasu w ogole nie umiem spojrzec na jedzenie ;/ nie chce mi sie jesc i chudne ;/ w ciagu 5 dni schudlam 2 kg i teraz waze 49... dlaczego mi sie jesc nie chce? moze tez macie taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też nie chce jeśc ze tak powiem:/ nie przepadam za jedzeniem;/ nie żebym była jakąs anorektyczką czy coś ale jeśli nie mam ochoty to nie jem i nic mnie do tego nie zmusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, to jeszcze nie koniec świata ;) pewnie organizm nie ma zapotrzebowania na energię, albo to tzw sezonowa depresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiOłekkkk7
to masz inaczej niz ja :D bo ja zawsze lubialam jesc a teraz poprostu nie umiem! ;] odrzuca mnie !:P organizm odmawia xD i najgorsze jest to ze w 5 dni schudlam 2 kg ... inne moje kolezanki sie odchudzaja i nic a mi wystarczylo 5 dni... boje sie ze co 5 dni bede chudnac po 2 kg i zaniedlugo bede anorektyczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśkaaaa
zbadaj trzustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiOłekkkk7
heh oby ;] z jednej strony sie ciesze ze wrocilam do poprzedniej wagi ;] ale nieźle mnie zatkało ze w 5 dni tyle schudłam ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
chyba osoba, ktora pisze lubialam nie ma sesji idz na badania krwi bo trzeba wykluczyc problemy zdrowotne chyba ze masz ewidentne problemy natury psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiOłekkkk7
nie mam problemów natury psychicznej... tak z dnia na dzien przestalam tyle jesc nie czułam głodu wiec nie jadłam, poxniej odmawialam obiadow i tak sie zaczelo ;/ nie mialam ochoty na jedzenie... i do dnia dzisiejszego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettwuess
zrob badania krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×