Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość u2hb22922

Zylaste Prącia

Polecane posty

Gość u2hb22922

Co o nich sadzicie? Daja przewagę, są bardziej podniecajace czy wygladaj gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam do czynienia z żylastym, więc nie wiem jak działa :) ale jak dla mnie dla oka jest to gorszy widok, ale wiadomo, że wygląd to nie jest wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2hb22922
szkoda..... bo nie jestem przystojny a chcialbym miec chociaz fajnego penisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się tym :) przecież nie to sie liczy :) PS. jak ktoś może się podszyc i mieć zaczernionego nicka? przecież nie zna mojego hasła... fuck :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czego tu zazdroscic
mialam z takim do czynienia. penis jak penis, ani ladny ani brzydki. w sumie ta zylka podkreslala jego nabrzmialosc. ale i tak dla mnie najwazniejsza jest technika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2hb22922
wlasnie to sie liczy kazda dziewczyna marzy o przyastojnym, a ja chce spelniac marzenia dziewczyn ;( Chce zeby byla ze mna szczesliwa i mnie pozadala. Moze ma troche inni nick? Np ze spacja na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie tylko, czy one spełnią twoje marzenia :) nie bój się, nikt nie jest idealny. poza tym kob iety mają rózne gusta...jednym podoba się co innego, drugim nie itp :) na pewno trafisz na jakąś dziewczyne, która doceni twoj sprzęt jakim jest :D PS. 2 wpis polipola to podszyw :D ja nic o ładunkach nie pisałam i mnie to zdziwiło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2hb22922
tu nie chodzi o sprzęt tylko o twarz, wyglad wzrost... chce chcoiac pensiem neiadrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze chcesz penisem nadrobic niedostatki urody? :o jak to rozumiec co poakzesz jej na 1 randce ptaka z nadzieją ze bedzie twoja tylko dla niego? eeeeeeeee kiepski pomysl facet musi miec bajer - to na 1 randke jak juz pobajerzysz to uroda sie nie liczy / przynajmniej dla niektorych kobiet/ ja zawsze wolalam mniej przystojnych ale wesolych wygadanych facetów im bardziej mnie rozsmieszal i bawil tym byl w moich oczach fajniejszy poniej dochodzila jakas tam tez ocena ptaka i technik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha rozjebała
ocena ptaka i techniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2hb22922
ale kazda marzy o dobrze wygladajcym, charakter tez fajny ale mniej.... ja cchce bcy pdoneicjacy ja ejstem neismialy wiec wygadany nie jestem, chociaz poczucie humoru mam ale czarne i zlosliwe:p :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszz dziecko ile ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiesz co mlody jestes w moim typie tyle ze ja juz zarezerwowana jestem:( nadal nie jaze jak samym ptakiem chcesz zdobywac baby jak boisz sie rozmawiac musisz sie przelamac raz drugi nie wyjdzie ale za trzecim moze byc ok bo laska bedzie miala poczucie humoru jak ty i doceni je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2hb22922
boję się odrzuczenia, ciezko jest mi podejesc, bo jestem niesmaily, niski i brzydki, a w milosc bez podobanie sie fizycznego nie wierze to tylko przyjazn ludiz zbyt brzydkich aby sie podobac sobie, co wierza ze sie kochaja bo pragna byc kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajnadziewczyna
muisz popracowac nad soba. Liczy sie i penis i wglad i charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u2hb22922
jak mozna pracowac nad wygladem? ma sie takei rysy z jakim isie urodzilo sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz salceson mam niej zyl ochyda wyglada jak zle przyjęty przeszczep :o nie wzielabym takiego do reki nie mowiąc o wzieciu do ust sorry ten kutas wyglada jakby go ktos przenicowal na drugą strone i ten fajny mięsisty ogran byl wsrodku a na zewnątrz wylazły wszystkie zyli laczące przewodzące krew do niego bleeeeeee nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten jest najwyrazniej nieudany :o mam nadzieje ze zasne i nie bede miala przez niego koszmarów albo poszukam jakiegos fajnego kutaska zeby sie napatrzec przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na ten moment jakiegos fajnego, miesistego, grubego, twardego kutaska cobym zapomniala o tamtym czyms bleee :o przez takie cos sie mozna zrazic do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×