Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość u2hb22922

Zylaste Prącia

Polecane posty

dobrze wiedziec z kim se pisze,zreszta nigdy nie sprawdzisz.....tak zapytalem co by na pedofila nie wyjsc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe nie mow ze jeszcze tu jakies dzieci sie krecą? bo ze wogole tu są to wiem niestety w wiekszosci :( czemu nie spisz ? widziales tą jego fotke ? /nie moge wymazac z pamieci tego strasznego widoku /:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci to jest b.duzo...zreszta wystarczy popatrzec na tytuly topicow...np.:jezdem w cionzy....szok... widzialem ....ale tylko z ciekawosci:)))) chyba obrzezany dlatego tak widac,taki dziwnie przezroczysty.....ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz sam mowisz ble :D a mnie się pytałes co z nim nie tak hehe, to jak niektórzy piszą to poł biedy, bo i ja robię niestety błedy, ale tematy celnie oddają wiek piszących szkoda ze nie ma jak sie pozbyc stąd dzieciaków bo forum byloby ciekawsze a nie takie lekko zalatujące smietniskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie poradzisz.....czemu nie spie??? przed snem lubie popatrzec na nie "zylaste"cipki:))) zartuje......lubie popisac,moze poswintuszyc troszke.....sam nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zylasta cipka hmm? tego to juz na bank nie widzialam i nie chce widziec widzialam kilka Twoich postów zawsze sensowne a poswintuszyc jak masz chec ...;) moze jakos sprawisz ze ja zapomne o tym straszydle a ja obiecuje ze nie bedziesz musial dzis ogladac zylastej heheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie lubie zylastych
nie nie nie, ou jeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z checia bym ci pomogl ale nie mam zdjecia "swojego":)) Jakos do glowy mi nie przyszlo zrobic... Staram sie pisac sensownie....chociarz.... Wczoraj naszla mnie chandra i wypilem cala butelke szkockiej... Dzisiaj musialem sprawdzic co tam ludziom napisalem.......nie bylo tak zla:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to niezazdroszcze kaca a na fotke nie licze bo wiem ze jestes tu juz jakis czas i jakbys chcial to juz dawno gdzies by tutaj krążyla takowa opisz mi go ;) tak jakbys mi szeptal na dobranoc a ja ci tez moge cos szepnąc na uszko /raz ze masz pewnie jeszcze bol glowy a dwa ze szepcąc mogalbym jezyczkiem liznąc cie w uszko ;)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
propozycja nie do odrzucenia:))) nie bylo bolu glowy,troszke pic sie chcialo ale szybko sie wyleczylem:))) opisac go....hmmmmm......czy ja wiem.....czlenio jak to czlenio....taki chyba normalny.....ani chudy ani gruby....ze skorka wiec nie trzeba na niego pluc jak o robia panny na filmach:))))lekko zakrzywiony w lewo......dlatego chodze na lewo....buahahahaha chyba jestem sredniakiem....reklamacji nie bylo....jedna to mi powiedziala ze jest super na hat-trick......buzia-cipcia-pupcia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kochliwy reklame zes se strzelil konkretną mmmmmmm.... po tym kilku zdaniach moge wysnuc ze masz apetyczniejszy sprzet niz tamten cos czuje ze bede miala jednak mile sny ;) juz mi jest milej miedzy udami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze nie przesadzilem z tym opisem......raczej na ogolnym sie tak bardzo nie udzielam:)))) a coz tam jest pomiedzy udami??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po miedzy moimi udami jest calkiem przyjemny dla męskiego oka obraz mojej cipeczki ;) lekko rózowa lany ma kolorek, teraz troszke wilgotna , starannie ogolona, zadbana nie zylasta a po miedzy platkami widac maly rozowy brylancik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bez roznicy.......bylem juz w 3 kacie......z drugim facetem....nie powiem......ciekawa zabawa..... oczywiscie tylko kbiete mielismy na uwadze......(hetero)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo i ja jestem "gustowną " kobietą moze czasami nieokrzesaną ale ... odrobina szalenstwa jest potrzebna w zyciu ;) a na pewno w sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham ten brylancik.......dzieki temu brylancikowi ma czlowiek chec do zycia......im wiekzy tym lepszy,ale najwazniejsze zeby byl otwarty na figle.......mniammmmmm..............zreszta rozmiar nie ma znaczenia........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy mowisz ze im wiekszy tym lepszy ooo a ja zawsze myslalam ze te wielkie są mało estetyczne /przynajmniej dla mnie jak widzialam kilka / ja ze swojego jestem zadowolona i nie kilku panow tez bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole zeby estetycznie to kobieta wygladala na zewnatrz..... zadbane dlonie,makijaz,stopki...itd itp:))) tam tez zadbana oczywiscie......ale zawsze mialem do czynienia z tymi wiekszymi.....to takie kobiece....mmmmm........mozna go wtedy naprawde odkryc z pod tych kochanych faldek....tak jak dochodzisz do srodka kwiatu......za duzo facetow o tym nie wie ...i potem miela jezorem bez sensu.......jak Gierek na xx zjezdzie partii:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz kochliwy czlowiek sie uczy cale zycie moj diamencik jest malutki ale moze bys sie nie rozczarowal nim bo jest bardzo ladnie osadzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy jest piekny......jak to z brylacikami bywa......z checia bym go zobaczyl......poddal wycenie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×