Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość u2hb22922

Zylaste Prącia

Polecane posty

doglebna.....o taaaak! chociaz z wiekiem bardziej doceniam pieszczoty......minetka!!!! Moge godzinami tam siedziec......:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy nie mialabym nic przeciwko ;) oj jak milo sie zrobilo Dop*** pocieszyles mnie bo juz mialam kombinowac jakies powiekszanie - moze dluzsze ssanie brylancika by pomoglo w jego powiekszeniu hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dop**** bo się zacznę czerwienic o wilgoci między udami nie wspomne ;) a coz w tym dziwnego jesli lubie swoje ciało to ładnie o nim mowie, a panom to tez przyjemnosc sprawia lepsze to niz ciągle pospolite bluzganie chocaiz jak jest na ostro to i pobluzgac mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy to ja rozsunę nozki a Ty zbliz sie i delektuj Dop*** mozemy w tym czasie sie zając Tobą ;) moze przyblizysz mi obraz Twojego wojownika hmmmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rambo powiadasz noooooo... ale z racji na siłę działywania, masywną budowę /mniam/ czy łaczy w sobie wszystko ? czyzby to moj ideal ?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrraaaaa
ja mam 20,5 i kazda laska mieknie przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmm...się wczulam w postac tej kobiety ;) Dop*** sam to piszesz ? takie opisy są bardzo pobudzające sexu mi nigdy nie zastąpią ale jakąs namiastkę rozkoszy dostarczyc mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Ty ... no teraz to jestem zazdrosna o jej doznania ;) cos jest ... no wprawia a drzenie dolne partie ciala i twardnienie sutkow ;) Dop*** wybacz cudownie się czyta Twoje posty ale musze się jeszcze chwilke przespac nim o 6 wstane do pracy więc do następnego a moj diamecik bedzie drzal z podniecenia kiedy bede sobie przypominala Twoje posty ... 😘 kochliwy :( tak nagle mnie opusciles - zająłes sie soba hmm...? niegrzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurrraaaaa
tak jak bym czytal o sobie moje zylaste pracie jest coraz wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochliwy nie dosc ze sie wyspalam to jeszcze mialam piekny sen o cudnym męskim narządzie :) nie to co na tamtej fotce blee... oj pieknie pisze Dop*** pięknie... miękne przy takich slowach no coz wracam do pracy poki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek bobrowski
ja go widziołem na własne oczy naprawde sami mnie się spytajcie ja mieszkam w ścinawie ja chodzie do liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twojee kochanie xDD
OMG! xP BLeee xP Ps... Dzieciaki to nie śmietnik wiesz ;] wy też byliście dziećmi i miło było by wam gdyby ktoś wam tak powiedział?? Pomyślcie troche ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twojee kochanie xDD
Dziecko to też człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darpipka
Mam prącie żylaste ale małe 3 centimetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×