Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość miamorek
desperados ja jak byłam w przychodni u ogólnego to ściemniłam ze robie usuniecie chirurgiczne 8semki (zęba) i mi sie udało dostac skierowanie i z tym poszłam pietro nizej do pielegniarek i one zrobiły szczepionke tak mi sie udało ale ogólnie niby nie robia a jednak sciemniaja bo jestem dowodem ze robia i pielegniarka mi mówiła ze robia tylko trzeba miec skierowanie od ogólnego wiec jak widac beznadziejni sa nasi panstwowi lekarze!!!! ale jak idziemy prywatnie to juz sa fajniejsi to chamstwo wiec ja sciemniam jak sie udaje to korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados mój mąż nie jest pod pantoflem jest po prostu bardzo zapracowany i nie ma czasu na podejmowanie różnych decyzji, aja mam go w nadmiare i dlatego to ja podejmuje prawie wszystkie decyzje,choć zaczyna mnie to już męczyć.Właśnie skończyłam ćwiczenia poszłam na góre z takim nastawieniem,a pojeżdziłam na rowerku max 5min i na bierzni pobiegałam też 5min i koniec jestem padnięta.Nie mam wogóle kondycji.MASAKRA,a chciałam zrzucić z 5kg. Jeszcze 17 dni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALI30
WITAM, FAJNIE DZIEWCZYNY że jesteście już takie jak chciałałyście. trzymam kciuki za Te które już odliczają dni do op. ja obecnie chcem to zrobić tylko niewiem od czego zacząć gdzie mam szukać dobrej kliniki? i dobrego doktora? czy mogłybyście mi poradzić, jestem w tym zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentica
Witam Sorry za ilośc postów, ale za kazym razem wyskakiwałmi błąd wysłania więc myślałam że już nic z tego.Dzięki za odp.wkońcu się dodzwonilam do Dr Brzuchańskiego i rzeczywiście terminy dopiero na 2010 ale jak się uda to na konsultacje spróbuje się wcisnąć na luty jeszcze myęlę o Dr Dmytrzak albo Kolasińskim..Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
dziewczyny drogie, mam do was ogromna prosbe-czy moze ktoras z was ktora ma dostep do galerii zamknietej na beauty moglaby pozwolic mi zalogowac sie raz na swoje konto? wyslalam swoje fotki przed operacja juz ponad miesiac temu ale nie otrzymalam zadnej odp od tej kamili i nadal nie moge ogladac galerii zamknietej! jesli sie obawiacie ze potem bede korzystala stale z waszego konta i pisala glupoty to potem wystarczy tylko zmienic hasło chcialabym obejrzec prace zukowskiej, na beauty ja odradzaja ale mi jej prace w galerii otwartej sie podobaja, moze ta zamknieta wiecej mi wyjasni no i od razu zycze wam szampanskiej zabawy dzis wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
xxxblondinaxxx jesli zalezy ci zeby robic w lodzi to jest tez dr pisera-ceny ma takie same jak zukowska a jest podobno o niebo bardziej kontaktowy! o nim tez wyczytalam na beauty ze chyba 2 dziewczyny byly niezadowolone z nosa ale ogolnie o zukowskiej jest wiecej negatywnych opinii niz o nim, licze na to ze w tej zamknietej galerii beda tez moze jego prace wiec dziewczyny jeszcze raz bardzo ponawiam prosbe o pomoc w dostepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła cycatka - napisz do Kamili zeby się przypomnieć i weź pod uwage okres świąteczny jaki teraz mamy - moderatorki też mogą gdzieś wyjeżdżac etc i zwyczajnie nie są non stop dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
ja te zdjecia to jej wysłałam jeszcze w zeszłym miesiacu i nic takze ponawiam moja prosbe bo mysle, ze to jednak nie jest duzy kłopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale ja nie zaryzykuję. one to wyczają i mnie zabanują. potrzebne mi to forum na minimum 4 miesiące jeszcze :P przypomnij się Kamili i tyle, ona nikogo nie pomija, czasem to trwa kilka dni, czasem dłużej. podaj mi swojego maila albo napisz do mnie na mój to spróbuję coś podesłać co mam na kompie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
mnie interesuja glownie prace tych 2 lekarzy-pisery i zukowskiej, ogolnodnodostepne prace zukowskiej juz ogladalam wiec mysle ze na kompie pewnie i tak nie masz nic innego moze ja cos zle zrobilam...wysylalas tylko swoje zdjecia piersi przed i to wszystko? to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko. dwa bodajże zdjęcia. ja na tym topiku jestem chyba ze 3 lata ( 😭 ), przez ten czas przewinęlo się tu sporo dziewczyn operowanych przez żukowską ;) jesli chodzi o tego drugiego lekarza nie widziałam żadneych jego "prac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
ja tu zagladam od czasu do czasu chyba tez od 3 lat :D mam z tego topiku pare zdjec od dziewczyn ktore robily od zukowskiej no dobra to mam prosbe samanta-moglabys wejsc w ta galerie i zobaczyc czy w ogole sa tam jakies prace Pisery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxblooondinaxx
Dziewczyny a czy moglaby mi ktoras wyslac zdjecia prac dr Zukowskiej ? Ja niestety jestem z Bialegosotku, takze ten drugi lekarz odpada. A co zabiegu to cala moja rodzina jest przeciwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła... - nie ma. ja Wam też życzę wszystkiego NAJ w Nowym Roku - tym PO samych radości z nowych cycuchów, tym PRZED zeby wszystko wyszło OK 😘 12 miesięcy zdrowia 52 tygodni szczęścia 8760 godzin wytrwałości 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
no nic, dzieki za fatyge moze 1 zdjecie ktore wyslalam to za malo a moze tam trzeba miec jakis staż na beauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ::::::°::::::::o::::°:::::o°:::O::°:::: ::::::::°::::°:::::::::o::°::::°:::::: ::::°:o::::::::°::::o::°:°:::o::°:::: ...~~~~~~~~/...~~~~~~~~/ ....~~~~~~~/.....~~~~~~~/ .....~~~~~~/.......~~~~~~/ ......~~~~~/.........~~~~~/ .......~~~~/...........~~~~/ ........~~~/.............~~~/ .........~~/...............~~/ ..........~/.................~/ ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ...........||..................|| ......./******........./******. Szczesliwego Nowego Roku i szampanskiej zabawy Sylwestrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła cycatko ja jestem na tym forum, ale nie mam jeszce dostępu do galerii, ale i tak bym też nie ryzykowała, bo te na górze to cholery :o:o:o a skopiować się niestety nie da :(:( Moje drogie SZCĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!! i spełnienia marzeń!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
A ile kosztyje taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła cycatka
a ja tez zrozumialam inaczej-ze 20 postow ogolnie w roznych tematach o ppwiekszaniu o jezu zamiast sie szykowac na sylwestra to ja tu jeszcze siedze! ale musialam jeszcze zadac to pyt-najbardziej miekkim i naturalnym implantem jest soft touch mcghan-mam racje czy sie myle? no i czy znacie moze cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubila
ja właśnie dostałam dzisiaj dostęp do galerii zamkniętej na beauty i powiem Wam, że warto się postarać o te zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentica
Wiatm wszystkich NAjlepszego w Nowym Roku 2009!!! Mam pytanko czy któraś z Was widziała zdjecia piersi , ktore robił Dr Brzuchański???albo może któraś z Was powiększała sobie biust u niego?nie mogę znależć zadnej galerii na necie:(( II jeszcze jedno próbuje sie zarejstrować na beauty w Polsce ale jakos nie moge, nie wiem czemu:(niby zarestrowana jestem, ale nie otrzymuje ciagle kodu aktywującego:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autentica moze wyslij jeszcze raz? a może coś źle wypełniłaś? Ale jak znajdziesz jakąś galerię, chętnie też oglądne, bo wybieram się do niego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×