Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

ja z kliniki jestem bardzo zadowolona tzn.z opieki przemilych pielegniarek,tylko niedawno odkrylam ,ze oszukali mnie co do gwarancji implantow miala byc dozywotnia a jest na 10 lat:-( i pewmie gdybym sama do nich nie napisala to by mi nic nie powiedzieli,bo newet nie mieli juz mojego adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka1985
...........timida i aniulka poprosze o zdjecia...... dziekuje z gory :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :) Timida a jakiej firmy masz wkładki? Z tego co wyczytałam na Beautty to wkładki mają dożywotnia gwarancję, ale podobno Mentor z tego się wycofał :o czy to prawda? Ja też poprosze o fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka wyslalam fote,desperados1 ja mam implanty polytech silimed .w klinice powidzieli mi ,ze dostaje na nie dozywotnia gwarancje,a niedawno znalazlam na stronie firmy silimed,ze daja gwarancje tylko na 10 lat!!napisalam do Artplastica i przyznali,ze gwarancja bedzie jednak na 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timida powiem, ze pierwszy raz słysze o takiech implantach:o A mój mail pod nickiem :) czekam na fotaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timida i od razu miałaś zaproponowane 400??? czy to 2 operacja?kurcze ja też mam bardzo małe A, ciekawe jakie mi wsadzi? są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolinka
miamorek kazal go nosic 2 miesiace ale ja juz po 2 tyg pierwszy raz zalozylam normalny stanik:) a spie w pancerniku bo jest mi w nim wygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle,ze to wszystko zalezy ile tluszczyku mialyscie lub macie w piersiach.ja nie mialam prawie wcale,wiec jak chudlam lub tylam to piersi mi sie wcale nie zmienialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ważyć i tak chyba trochę za mało ważysz w stosunku do Twojego wzrostu, ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timida jak dobrze, że jesteś. Proszę o Twoje fotki.(tapeczka@tlen.pl) Nie wyobrażam sobie jak 345 mogą być małe. Ja waham sie czy nie przesadzę z 325.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG jak dla mnie to jednak jeszcze trochę tłuszczyku mam, marzę o chudziutkich udach.. A co do moich piersi sprzed op- ja tam prawie NIC nie miałam, w sumie nie prawie, tylko nie miałam NIC, wiec mysle ze jednak mi z nich nie zejdzie.. No bo z czego? Marzę by być szczuplutka.. mieć chude uda.. Mniejszy zadek:P Od dziś DIETA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jaka jest reakcja otoczenia (rodzina, znajomi) na zmiane po operacji, czy wogole ktos zauwazyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kiedyś rzuciłam podobny temat. Ja sie tego obawiam zawłaszcza reakcji mojej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko jedna kolezanka cos zauwazyla,ale powiedzialam,ze w koncu kupilam dobrze dobrany stanik.wczesniej nie nosilam stanika w rozmiarze a,tylko push up,wiec duzej roznicy nie ma.o operacji wie tylko moj narzeczony.zareczylismy sie przedwczoraj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×