Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kochane dziewczyki, dzieki za odpowiedzi, to bardzo dobrze przeczytac cos, po czym choc na chwile czujesz sie lepiej i masz usmiech na twarzy :) Kupilam stanik rozmiaru 75 bo mimo faktu iz normalnie mam 70, ten mniejszy nie byl na mnie dobry, poza tym sam stanik jest z naprawde niekomfortowego materialu, jak z wlokna szklanego, nie ma tam bawelny ale bardzo scisle przylega, jutro ide wymienic na wlasciwy model, przeczytalam ze trzeba kupic triaction i kupilam, pozniej okazalo sie ze zly, bo ja mam workout n, a musze miec energy, moze ten bedzie przyjemniejszy.. poza tym kupie tez ten od doktorka, zeby miec porownanie i komfort. Zalamalam sie ta torebka, ale coz.. licze sie z kolejnymi operacjami.. troche mi jednak smutno. Becik, Dani, Aniula - wymienmy sie telefonami na priv (Aniuli juz mam), ja w poniedzialek jade do Polski, wiec w pon, wt nie bedzie mnie na forum, ale jeszcze przed op z pewnoscia dorwe sie do komputera. Caly czas bede myslec o Was - to dla mnie najlepsza terapia antystresowa. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
meduza31 dziękuję za informacje... hmmm no mam nadzieję, że dluzej niz 6 dni to nie potrfa... najgorzej jest w nocy, ale dam radę :) mam super cycyuchy.... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
Dominika87 ja mam 168cm i wkladki 330 anatom, pod mięsień, no i wyszło duze C, pasują do mego ciała, wczesniej lekarz proponowal mi 280, ale ja uparlam sie przy 330... no i po operacji stwierdzil, ze mialam rację, bo wyszło świetnie. Najlepiej zapytaj lekarza o to, jakie efekty będą u Ciebie po konkretnych wielkosciach implantów, bo u kazdej kobiety wychodzi inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika wysle Ci fotki,tylko nie wiem kiedy ,nie otwiera mi sie strona internetowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragolina3
Dziewczyny zaczelam czytac ten post, mam przed soba wiele stron, juz od kilku lat marze o wiekszym biuscie, probowalam roznych metod tabletki powiekszajace nic nie daja, stwierdzam, ze jedyne wyjscie to operacja.Ale starsznie sie boje narkozy.. Pozniewaz jak mialam 2 latka mialam operacje na staw biodrowy, i nie umieli mnie obudzic po narkozie.. To bylo w 1984 roku, wtedy pewnie nie mieli tych wszystkich aparatur do pomiarow itd. Ale sie boje.. Czy sa przypadki, ze dziewczyny w trakcie operacji biustu nie obudzily sie z narkozy...? strasznie sie boje, ale chce zaczac duzooo czytac i znalezc rewelacyjnego chirurga na slasku, bo mieszkam blisko katowic. I najlepiej taka klinike gdzie bede mogla byc nawet tydzien, bo w domu nie mialby kto mi pomagac wstawac z lozka, myc wlosy, czytalam ze potzebna pomoc pierwsze dni bo straszny bol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani - po tym, jak z BwP wywalono i Miśkę z mojego bromkowego wątku, i Anię, i jeszcze z 10 innych fajnych lasek, które piszą na wizażu, za to, że chciały doradzić jednej dziewczynie nie branie 160cc wkładek (wiadomo u którego dr) - w efekcie dr do niej zadzwonił, przyspieszył jej operację o parę dni i dał 250, a dziewczyny wyleciały z forum z hukiem :o rozkręciłyśmy się na wizażu ;) http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=15846392&posted=1#post15846392 pozdrawiam :) ps. Yagusia, zdaje się masz niedługo operację - powodzenia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
CMOCZEK - nie bąz taka wyślij fotki i pochwal sie swoimi cycorami :-) Widzę, że masz załozone 330 - tez takie planuję. Ja mam anatomy a ty? Masz pod mięsień? Robilaś w Warszawie? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
Zdjęcia będę mogła wysłać dopiero w przyszłym tyg, bo w piątek mam zdjęcie szwow, a do tej pory nie mogę zdjąć tego stanika. Już nie mogę się doczekać, by zobaczyć je w całej okazalosci. Póki co wyglądają fajnie, rozmiar w sam raz. Ja mam pod mięsień i tez anatomiczne. Robiłam w Warszawie u dr Szczyta. A kiedy masz op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
Zabieg mam ustawiony na 16 lutego w Linea Corporis u dr Łonia. Na piewrwszej konsultacji byłam u dr Obrockiego - ale powiedział,ze dla mnie maks to 220-260 anatomy ..... Dr łoń natomiast po wymierzeniu mnie powiedział,ze spokojnie da radę 330... W takim razie koniecznie daj znać jak już będziesz po usunięciu szwów, ok? B ęde czekała na fotki. To jakaś mania... jak tylko czytam, ze któraś z dziewczyn ma mniej więcej mopje wymiary i podobne wkładki zaraz ją molestuję o zdjęcia, ale ..to chyba dopiero się zmieni po zabiegu. Bardzo cie boli Cmoczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmoczek
Dopiero dziś mogę powiedzieć, że jest ok (jedynie drażni ten stanik - masz takie uczucie jakby byl ze 2 rozmiary za mały :) ) U mnie najgorsze były te 4 dni po - najbardziej bolą ramiona przy wstawaniu - (dopiero teraz zauwazyłam jak często człowiek używa rąk hehe nawet przy czynnosciach pozornie tego nie wymagających) ale to wszystko jest do zniesienia... i cieszę się, ze to najgorsze mam za sobą. Teraz tylko chwilami cycuchy się "cicho odzywają" :). Marzę o tym by ten miesiąc jak najszybciej się skonczył i by włozyc normalny stanik. Wyszły dosc spore, myslałam, ze to bądzie C, ale teraz wydaje mi się może nawet małe D - ale jak pewnie wiesz u kazdego moze wyjsc inaczej. Rozumiem Cię, ja jeszcze tydzien temu też wszędzie szukałam informacji od dziewczyn z podobnymi wymiarami i wkladkami. :) Myślę, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu :D Trzymam tez kciuki za Ciebie! Będzie dobrze! A latem będziemy mogły pokazać śliczne dekolty ;) Jasne, ze dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia 55
nie macie większych problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia jutro Twoja operacja-powodzenia,myślami będę w klinice przy Tobie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane - za godzine bede juz na oddziale, mam strasznego pietra i boli mnie zoladek z nerwow.. ale ide. Dobila mnie jeszcze pani doktor od USG piersi, u ktorej wlasnie bylam, mowiac, jaka to ona jest przeciwna i w ogole - co ja najlepszego robie - grunt, ze piersi mam zdrowe. Teraz beda jeszcze ladniutkie za jeden dzien.. Nie bede miala ze soba netu, ale zrobie wszystko by dac znac :) Becik, Aniula - wysle Wam sms'ka, dzieki za numery. Becik, Meduzia, Samanta, Dani, Inka, Doris, Aniula, Janess, Miamorek, Monaga i wszystkie inne dziewczyny moje kochane, ktorych nie wymienilam - dzieki 😘 , bede o was myslala :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmoczek
Powodzenia! Będzie dobrze. A tak swoją droga jakim prawem ta pani dr od USG wypowiada się na takie tematy? To nie jej sprawa. Ty przyszlas tylko zrobić USG... Jestem delikatnie oburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cmoczek
Powodzenia! Będzie dobrze. A tak swoją droga jakim prawem ta pani dr od USG wypowiada się na takie tematy? To nie jej sprawa. Ty przyszlas tylko zrobić USG... Jestem delikatnie oburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta, sledze wasze poczynania na czacie razem z zona yagusia, trzymam za was wszystkie, kciuki. Wlasnie bylem u Niej na odziale i dostalem misje powiadomienia Was ze u yagusi wszystko ok, operacja jutro o 11,yagusia przesyla buziaki:):) 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia trzymam kciuki i pozdrawiam małzonka .Proszę dbać o naszą cycolinke i masowac plecki ,bo to jej tam zapewne najbardziej dokuczy ;) Łóżka paskudne :( A reszta miód cud - Doktor Krajewski to złota rączka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Yagusiowy czy Pan też tak mocno przezywa tę operację?jutro juz bedzie po wszystkim,nareszcie odetchniecie,pozdrowienia dla Yagusi,ciekawa jestem rozmiaru implantów; do usłyszenia jutro;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mężu Ya_gusi,co u niej jak się czuje?Cały czas czekam na wieści od niej,bo miała napisać mi smsa,może jeszcze jest za słabiutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tu maz yagusi,operacje mamy za soba .Yagusia poszla pierwsza o 9 ,wybralismy 375.po operacji byla slabiutka i obolala,ale zapytana czy zrobilaby sobie to jeszcze raz odpowiedziala ze bez wachana:)Teraz spi i odpoczywa.jade do niej o 7-8, wiec potem bede mial swieze wiadomosci.przesyla pozdrowienia i caluski dla wszystkich cycolinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×