Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Witam, dziewczyny czy któraś z was robiła powiekszenie piersi u dr Żukowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka – nie smuc sie nowym terminem.. Ja mam tydzien przed swietami i wiesz, to naprawde nie jest najlepiej. Chcialam teraz zorganizowac „nasze pierwsze wspolne swieta” (wyszlam za maz w tym roku), a zamiast tego bede sie krzatac w swieta obolala u jednych i u drugich rodzicow, o zabawie w Sylwestra tez pewnie nie ma mowy, a mialam go spedzic z najblizszymi w gorach. Wszystko odkladam na nastepny rok.. Jak mam byc szczera – to poczatek roku jest najlepszy – nie masz planowanych uroczystosci / imprez, do wakacji i sposobnosci ubierania „bardziej odkrytych ciuszkow” – masz pare miesiecy, w tym czasie cycuszki dochodza do siebie i wygladasz juz super latem.. Naprawde nie martw sie Slonko – zobaczysz, ze jeszcze wszystko Ci wyjdzie na dobre.. wedlug powiedzenia „ najlepsze spotyka tych, co czekaja” Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monaga, Oj.. przykro mi slyszec ze u Ciebie wszyscy chorzy, mam nadzieje ze uporacie sie z chorobskiem jak najszybciej – herbata z cytryna i miodem oraz czosnek zawsze pomagaja w takich sytuacjach (polecam, i nie zaszkodzi), Ja w obawie, ze moge zachorowac przed zabiegiem zmienilam sobie i mezowi diete (wiecej niz normalnie owocow i warzyw) i stafujemy sie witaminami (B complex, 1000mg C, D i K) i rutinoskorbinem. Co do Twoich wynikow – to polecam wciaganie wit. K (bardzo wazna dla krzepliwosci krwi), Biotyne i pokrzywe - naprawde pomoze, a jesli nie – to chyba jednak zmien laboratorium .. Jedyne nad czym wlasciwie nie ma sie kontroli to wirusy, czy to opryszczka, czy zapalenie drog oddechowych czy skora – tu sie chyba mozna tylko pomodlic.. W kazdym razie – pisz jak sobie radzisz, i daj znac gdybym mogla pomoc (apteka moim krolestwem), pozdrowienia i caluski (ciesz sie ze bedziesz miala bezbolesne swieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Dziewczyny, ja mialam op na koniec sierpnia u Kubasika. Tym ktore sie wahaja powiem tylko jedno - nie zastanawiajcie sie! To byla najlepsza decyzja jaką podjęłam. Zupełnie inaczej teraz postrzegam świat, już nie jest mi smutno ja widzę jakies laski w teledyskach. Szkoda tylko ze nie zrobilam tego wczesniej. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamorku ,tak na tym forum to cała ja :) Podaj mi prosze swojego maila to podeśle Ci fotki. Do dziewczyny ,która ma mieć implanty 220ml jednym słowem szkoda bólu i pieniędzy.W zyciu nie dałabym się pokroić dla takiego rozmiaru, co z tego wyjdzie A??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka slicznosci:) Pestka nie bierz takich malych wkladek,ja mam 290 i sa male:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
janesse - czy możesz mi podesłać fotki swoich piersi, please... kurcze, to co ja mam definitywnie powiedzieć lekarzowi,ze chcę większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka powinnaś iść jeszcze do innego lekarza na konsultacje i zobaczysz co Ci powie.Czasami jeden powie że więcej niż 220nie wejdzie ,a drugi wsadzi Ci 300mll i będziesz wyglądała ładnie. A skąd wybór akurat tego lekarza czytałam na innym forum ,że nie ma za dobrych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Aniula28 to mój meil betti72.72@tlen.pl ,wiesz co jak to Ty na tym zdjeciu jestes to ja pindole hihihihi laska ze ulala:):):) kurna az trudno uwierzyc ze robiłas i brzusio i cycuszki jak na moje oko to zastanawiam sie po co?:):):):) szczupła ,ładna ,zgrabna brunetka z długimi włosami :):) OCZYWISCIE MAM MĘŻA HIHIHIIHI TO TYLKO KOBIECY KOMPLEMENT:):):) chciałam jeszcze raz po ogladac te fotki ale tak grzebałam ze nie wiem gdzie znalazłam te strone z Wami:( juz bym chciała marzec i byc po operacji brzusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Pestka jestem tego samego zdania co dziewczyny ,nie warto cierpiec dla małych piersi,a ja jestem szczupła w klatce i waska w tali i jak dla mnie te moje 320 to mało choc mam bardzo wysoki profil ,wiadomo ze każdemu inaczej wychodzi rozmiar bo jene co maja 320 to wychodza im duze a jednych małe ,ale duzo dziewczyn żaluje ze robi 290 a ja mam 320 jak pisałam i to nie jest takie łał tylko naturalne a mogło byc 400 i myśle ze wtedy byłabym usatysfakcjonowana ,choc oczywiscie ciesze sie z tego co mam teraz bo przed zabiegiem to były fuuuuuuj:( wiem ze za kilka lat moge zrobic wieksze i nie bede sie nawet zastanawiac:) bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie A
Witam, Was dziewczyny :) Ja myślę o operacji powiększenia biustu, bo moich piersi to w ogóle nie widać 😭 Noszę stanik 75A i się w nim topię :( Rozjaśnijcie mi ten temat bardziej proszę. O jakich profilach mówicie? Jeśli jestem szczupła tzn że nie mogę zrobić sobie takich piersi jakie będę chciała? Szczerze Wam powiem, że mi to już nawet B wystarczy byle było coś widać i mąż miał za co złapać :) Ile kosztuje taka operacja, czy jest coś takiego jak implanty dożywotnie? Może głupie pytania zadaję, ale zupełnie nie wiem od czego zacząć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka310
miamorek, ale czy dobór implantów przez lekarza nie wiązę się też z budową wyjsciową piersi? jej stanem rozciągnięcia czy jędrności skóry? Może je mam za małe ,,kieszonki" zeby móc włożyć tam większy implant. Myślę,ze dla mnie 300 byłoby ok, ale zobaczę co na to lekarz. albo pójdę do Chęcńskiego na konsultację porównawczą...wrrrrrrr kolejna kasa, ale cóż... Dziewczyny, czy wam na konsultacji lekarz pokazywał konkretnie ten model rozmiarowy implanta, który proponuje założyć? A może robił jakieś symul? Albo może jakieś przykładowe fotki pokazywał? Bo u mnie nic.Pokazał mi tylko wzory imolantów i koniec - nie pkazał mi konkretnie rozmiaru, który mi proponuje, dla mnie dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie A
Meduza31 czy ja również mogę prosić foteczki Twoich cycochów :) ? Mieszkam za granicą, ale pochodzę z pod Poznania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Pestka310 wiadomo ze lekarz powinien dobrac implat do piersi które juz posiadamy,czy to małe czy to same worki jak np ja miałam,do moich rozciagnietych woreczkach po ciązy lekarz powiedział ze tylko bardzo wysoki profil wypełni mi i da ładny efekt,co do kieszonki czyli mięsni jeden z lekarzy powiedział mi ze nie mam mieśni i ze tylko pod gruczoł mi pasuje i byłam załamana jak to nie mam mięsni wiec byłam u trzech lekarzy dwóch łącznie z tym co wybrałam powiedzieli ze bzdura! każdy ma mięsnie tylko albo małe albo większe i to w trakcie operacji okaże sie jaki implant tam sie zmiesci,wiec PESTKA nie załuj na inne wizyty musisz byc przekonana do lekarza i jego propozycji,ja sie bałam co mi tam wsadzi ale mówiłam ze chce nie za duze nie za małe,i weszło mi 320 ,czasem robi sie po jakims czasie znowu operacje jesli ktos chce wieksze bo faktycznie lekarz nie wcisnie wiecej ,przeciez te miesnie sa rozwarstwiane by wcisnac nam wkładeczke,sa lekarze którzy wkładaja momo ze mało miejsca ,ale żadko to robią,a ból jest ponoc jeszcze wiekszy,ale to wyczytałam a jak jest w praktyce to nie wiem:) ja bym chciał 400lub 450 i mimo ze jestem szczupła w klatce to juz troche bede rozepchana przez te 320 i wejdzie wiecej:)ale to za kilka dobrych ;lat:)jesli sie decydujemy na takie zabiegi nie warto oszczedzac na wizyty ja byłam u trzech i dzieki Bogu ,bo po wizycie u tzreciego lekarza miałam pewnosc i zaufałam mu w doborze wkładek:) ale tamci lekarze co mi gadali to az żal powtarzac i oczywiscie jeszcze raz tyle chcieli za zabieg co zapłaciłam bo chcieli 16tys a ja dałam 8,5tys i za stanik ani wizyty kontrolne nie płaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojatoja
do miamorek wcześniej gdzieś przeczytałam, że jesteśz gdńska i robiłaś piersi w gdańsku , bardzo mnie interesuje u kogo, gdzie jakie i zaile? ja jestem z elbląga i bardzo interesuje mnie twoja wypowiedz, może mogłabyś mi powiedziec co jak i gdzie, byłąbym bardzo wzdięczna, czekam na odpowiedzi pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
jatojato ja robiłam w clinice medical w gdyni jest tam super lekarz jak dla mnie:) Marek Muraszko kużma ,on jest z gdanska robi w gdyni i w gdansku,jestem bardzo zadowolona z wyboru tego lekarza,byłam jeszcze u Zdzitowieckiegi i Jaskiewicza ale to w 100procentach nie dla mnie lekarze co za bzdury mi gadali ze szok by kase wyciagnac bo chcieli po 16tys i 11,5tys a ja dosc ze wybrałam naprawde fajnego lekarz co dobrze robi i płaciłam 8,5tys ale z tego co wiem to troche podrozało znajoma robiła 5mc temu i płaciła 9tys ale to zalerzy pewnie od szpitala bo wiadomo co chwila cos drorzeje wiec i ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny no strasznie tu cicho ostatnio, mam nadzieje ze wszystko OK u najnowszych cycolinek:) jak tez u tych juz bardziej doswiadczonych:) oraz u calej rzeszy "przed" Dziewczyny - istatnie pytanko z serii tych nienajmadrzejszych (pytam bo wariuje, to juz za 2 tyg) Czy nie macie uczucia, ze pod skora jest cos obcego/poduszeczka/torebka zelowa czy cos w tym rodzaju - caly czas o tym mysle.. Blagam o szczere odp. Dzieki ps. trooszeczke sie podziebilam, mysle ze to stres i nieprzespane noce.. i mam dola, bo rozne mysli chodza mi po glowie, ze to moze jakis znak.. czy cos..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yagusia ja jestem ponad miesiąc po operacji i chociaż piersi nie są jeszcze całkiem ruchome, ale w miarę miękkie, to nie mam żadnego uczucia, że coś tam mam sztucznego, nie mojego, po prostu mam więcej niż miałam. Ja myślę, ze to jest sprawa psychiki i ciągłe myślenie o tym w ten sposób nie ma sensu, bo można zwariować, a po co się zadręczać czarnymi myślami. Najwazniejsze, że możemy się cieszyć większymi atrybutami, a naprawdę niczego sztucznego fizycznie się nie wyczuwa. Myśl pozytywnie, życzę Ci powodzenia Pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWE FORUM
MASZ ZA SOBĄ PRZYKRE DOŚWIADCZENIA Z CHIRURGIĄ PLASTYCZNĄ ?? chcesz się podzielić nimi lub dowiedzieć co dalej robić- DOŁĄCZ DO NAS Wszystkie chętne osoby, mające za sobą przykre doświadczenia z chirurgią plastyczną zapraszamy do pisania na forum: www.zleoperacjeplastyczne.fora.pl NOWE FORUM, które tworzą sami UŻYTKOWNICY NIE MODERATORZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Miss Argentyny
wstawiła w tyłek implanty silikonowe, tak jak wy w cyce i podobno ładnie to wyszło, ale niwiele osób to zobaczy, bo przez to umarła zostawiając malutkie dzieci. Strzeżcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam dola.. ogromniastego.. zdarzyly sie jeszcze jakies przypadki smiertelne po implantach?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Cytrynek za to co powiedzialas.. ja odchodze od zmyslow.. a znikad nie mam wsparcia, mam tylko Was dziewczyny.. Bardzo tego chce, dawno temu sie zdecydowalam, a wokol same problemy i dodatkowo teksty mojego faceta w stylu: "a moze to jakis znak..", poza tym wczoraj oznajmil mi, ze chyba nie pojedzie ze mna do szpitala.. plakac mi sie chce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×