Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

silky gratulacje ... badz dzielna ;-) witam Dani i Janess .....sporo czasu was to nie bylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dluze po op , mam pytanie , ile czasu smarowalyscie blizny ? tzn po jakim czasie wam zniknely ..... dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamik55555
Czesc cosmopola ja byłam u Sirka 19 kwietnia bylam z siostra . Powiem ci ze nic mi nie wiadomo na temat jego nie obecności. Jesli chodzi o badanie to obrobił nas szybko bylam z siora ona tez robi poswiecił nam moze 30 min i dawał do zrozumienia ze inne pacjetki czekaja ;/ ale za wizyte wzioł normalnie po 100 od każdej ;/ Troche mnie to wkurzyło bo płace 13 tys za zabieg a on tak porzelotem na mnie zerknął . Zaproponował małe wkładki bo niby za mały biust mamy wiesz postraszył troche ze wieksze to ryzyko moze i ma racje przystałyśmy na 290 ml czyli 315g bo to wkładki anatomiczne jakies tam fajnej firmy . Nie radze wkładac okraglych jak masz naprawde mały biuścik jak my takie 2 pilki beda anatomy sa ok :)ale co do rozmiaru to pomecz go troche moze cos wiecej zaproponuje :)Jak cos to bedziemy sie kontaktować :* powiedz o jakie zdjecie ci chodziło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie:) ja zaklejalam blizny plasterkami przez 3 miesiace, przemywalam spirytusem salicylowym,nie moczylam sie za dlugo w wannie i nie smarowalam niczym-po roku,mozna smarowidla,takie mialam zalecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel ja się czuję normalnie, tzn. jest to kwestia przyzwyczajnia. Przez pierwsze miesiące przeżywasz, za każdym razem jak spojrzysz w lustro a potem juz przechodzi.. mój kręgosłup spokojnie to wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel ja się czuję normalnie, tzn. jest to kwestia przyzwyczajnia. Przez pierwsze miesiące przeżywasz, za każdym razem jak spojrzysz w lustro a potem juz przechodzi.. mój kręgosłup spokojnie to wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel ja się czuję normalnie, tzn. jest to kwestia przyzwyczajnia. Przez pierwsze miesiące przeżywasz, za każdym razem jak spojrzysz w lustro a potem juz przechodzi.. mój kręgosłup spokojnie to wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel ja się czuję normalnie, tzn. jest to kwestia przyzwyczajnia. Przez pierwsze miesiące przeżywasz, za każdym razem jak spojrzysz w lustro a potem juz przechodzi.. mój kręgosłup spokojnie to wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel ja się czuję normalnie, tzn. jest to kwestia przyzwyczajnia. Przez pierwsze miesiące przeżywasz, za każdym razem jak spojrzysz w lustro a potem juz przechodzi.. mój kręgosłup spokojnie to wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel ja się czuję normalnie, tzn. jest to kwestia przyzwyczajnia. Przez pierwsze miesiące przeżywasz, za każdym razem jak spojrzysz w lustro a potem juz przechodzi.. mój kręgosłup spokojnie to wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki janess , hmmm mi lekarz od razu kazal zelem smarowac , juz mi sie prawie konczy ....( Veraderm ) jak tam twoje cycuchy , cos czytalam , ze za male ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki janess , hmmm mi lekarz od razu kazal zelem smarowac , juz mi sie prawie konczy ....( Veraderm ) jak tam twoje cycuchy , cos czytalam , ze za male ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki janess , hmmm mi lekarz od razu kazal zelem smarowac , juz mi sie prawie konczy ....( Veraderm ) jak tam twoje cycuchy , cos czytalam , ze za male ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki janess , hmmm mi lekarz od razu kazal zelem smarowac , juz mi sie prawie konczy ....( Veraderm ) jak tam twoje cycuchy , cos czytalam , ze za male ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo mi:) Ja mialam zakaz smarowania,masci rozmiekczaja blizny i maga sie rozejsc,ale co lekarz ,to inne zalecenia,wiec sluchaj swojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo mi:) Mialam zabronione,masci rozmiekczaja blizny i moga sie rozejsc,ale co lekarz ,to inne zalecenia wiec sluchaj swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo mi:) Mialam zabronione,masci rozmiekczaja blizny i moga sie rozejsc,ale co lekarz ,to inne zalecenia wiec sluchaj swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo mi:) Mialam zabronione,masci rozmiekczaja blizny i moga sie rozejsc,ale co lekarz ,to inne zalecenia wiec sluchaj swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carzone
do koralka3 jaki rozmiarek Ci wyszedł z tych 375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera janess widzialam twoje cuda i pamietam tam z DOBRE D bylo , jak to za male ???? szczegolnie ze ty na prawde szczupla jestes... Veraderm to zel taki klejacy , gesty , jak sie nim posmaruje to mi zakleja te blizny i tworzy ochrone... kupilam swoj PIERWSZY stanik - 80 D :-) , super happy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie jak juz sie ma "cos",to chce sie wiecej i wiecej...;) Praline gratuluje:),zadowolona? Przezylam ogromny remont i juz nigdy nic nie bede remontowac w swoim zyciu,jeszcze nie doszlam do siebie,zadnych remontow,pracownikow ,kurzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMPLANTY NIE SĄ WIECZNE
Powiększenie piersi nie jest operacją, o której można zapomnieć na zawsze. Jeżeli rozważasz powiększenie piersi i masz 25 lat, to do końca życia będziesz musiała wymienić implanty dwa lub trzy razy. Dlatego pomyśl o zabezpieczeniu finansowym, np. na wypadek wymiany implantów z powodu powikłań. Tak radzi 24-letnia Katie Long, której pierwsze implanty okazały się zbyt twarde i ciężkie, więc miała wrażenie, jakby jej klatkę piersiową przygniatał ogromny ciężar. Musiała poddać się zabiegowi usunięcia starych i włożenia nowych, mniejszych. Stare, warte ok. 12 tys. zł, wylądowały w koszu na śmierci, a za drugą operację musiała zapłacić tyle, co za pierwszą. W ciągu pierwszego roku po operacji 13 proc. kobiet jest ponownie operowana z powodu pęknięcia implantu. Po pięciu latach ryzyko to wzrasta do 10 proc., ale 2026 proc. kobiet musi poddać się zabiegowi korygującemu rozmiar i kształt implantów. 85 proc. implantów pęka po upływie 15 lat. http://www.kobieta.pl/drukuj/artykul/wszystko-czego-nikt-ci-nie-powie-o-implantach-piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMPLANTY NIE SA WIECZNE
Powiększenie piersi nie jest operacją, o której można zapomnieć na zawsze. Jeżeli rozważasz powiększenie piersi i masz 25 lat, to do końca życia będziesz musiała wymienić implanty dwa lub trzy razy. Dlatego pomyśl o zabezpieczeniu finansowym, np. na wypadek wymiany implantów z powodu powikłań. Tak radzi 24-letnia Katie Long, której pierwsze implanty okazały się zbyt twarde i ciężkie, więc miała wrażenie, jakby jej klatkę piersiową przygniatał ogromny ciężar. Musiała poddać się zabiegowi usunięcia starych i włożenia nowych, mniejszych. Stare, warte ok. 12 tys. zł, wylądowały w koszu na śmierci, a za drugą operację musiała zapłacić tyle, co za pierwszą. W ciągu pierwszego roku po operacji 13 proc. kobiet jest ponownie operowana z powodu pęknięcia implantu. Po pięciu latach ryzyko to wzrasta do 10 proc., ale 2026 proc. kobiet musi poddać się zabiegowi korygującemu rozmiar i kształt implantów. 85 proc. implantów pęka po upływie 15 lat. http://www.kobieta.pl/drukuj/artykul/wszystko-czego-nikt-ci-nie-powie-o-implantach-piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zadowolona z pracy z wielkosci nie bardzo za MAŁE!!! za dwa lata robie drugi raz 350cc co tam u Ciebie remont no to współczuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez czeka niedlugo remont, a bardziej urządzanie mieszkania deweloperskiego.. ale postanowiłam sie nei spieszyc i wprowadzic jak wszystko sie skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×