Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

a sorry pralinee chodzi ci o roz. implantow a nie piesri ...cos ci poszukam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
a props gwarancji, znalazłam jeszcze coś takiego: MENTOR Wkładki z dożywotnią gwarancją i nieograniczonym zasięgiem terytorialnym. Po operacji każda pacjenta dostaje kwitek, na którym są informacje o wkładce oraz lekarzu, który wykonywał operacje. który należy skserować i w ciągu pół roku wysłać do siedziby firmy, wówczas dopiero ta gwarancja działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolly77
Witajcie dziewczyny, czytam Was juz chyba od poczatku. Tez jestem ta malobiusciasta, mam rozmiar 75 A :( zatem i mnie dopadla mania powiekszania, mysle o operacji coraz bardziej obsesyjnie.(od jakis 10 lat!!!) Mam juz 3 umowione wizyty u roznych lekarzy. Jeszcze niedawno myslalam o Macrolane ale dzieki kafeterii dowiedzialam sie ze jest to zabieg wrecz niezalecany jako ze powoduje male deformacje piersi (grudki i calkiem spore grudy!) Coz mi pozostalo..albo sie polubic taka jaka jestem (nie da rady..) albo skladac na implanty. (da rade - wezme kredyt) Mysle ze na operacje zdecyduje sie dopiero w pazdzierniku jako ze slyszalam ze nie mozna sie opalac ani kapac w morzu, basenie, do 8ms po operacji? czy to prawda? Inna rzecz. Ja jestem taka jak Silky, cholernie sie boje powiklan i nieprawidlowosci jako ze te maja w zwyczaju pojawiac sie dopiero po paru dobrych latach :( wiecie czemu tak jest? Dlaczego mozna zyc z implantami pare ladnych lat a potem nagle cos sie dzieje i zachodzi koniecznosc ich wymiany? Niby standardowo wymienia sie co 10-15 lat. Jesli piersi sie jako tako trzymaja to nawet i za 20 lat. Jakie sa zatem przyczyny koniecznosci wymiany implantow jesli nie jest to np starzenie sie skory albo pekniecie implantu? coz takiego moze sie zdarzyc? tego nie moge zrozumiec. Wiem ze lekarz moze wyciac za duza czy za mala kieszonke na implant i wtedy chyba nie ma innego wyjscia jak poprawka. Czyli ewidentnie wina chirurga, prawda? druga sprawa: czy np wtedy ta poprawka jest tez platna?? Skad brac na to kase :(? Bylabym Wam ogromnie wdzieczna za odpowiedz, chcialabym byc bardziej zaznajomiona z tematem gdy spotkam sie z lekarzami... Dziekuje z gory i Wesloych Swiat Wam zycze :)) Duze buziaki dla malo - i (juz) -duzo biusciastych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
Ja z moja lekarka rozmawialam 2 godziny takze o mozliwych powikłaniach ,odpowiadała szczerze co sie moze wydarzyc w trakcie, i po . Jestem matką 3 dzieci (najmlodsza ma 4 latka) wiec nie moge myslec tylko o sobie i swoich potrzebach Bezpieczenstwo jest priorytem. Zdecydowałam sie na implanty i chce zeby były najbezpieczniejsze z mozliwych.Wybrałam lekarza ktory ma bardzo dobre opnie, sprawdzilam opinie dziewczyn które miały robione zabieg przez nią.Sprawdziłam kwalifikacje anestezjologa który mnie znieczuli . W zyciu nie mozna niestety niczego przewidziec , pozostaje tylko nadzieja:) ze mnie sie uda , bo zdrowy rozsadek mowi silikonom zdecydowanie NIE:) ale moja wizja siebie z cyckami na plaży jest niestety silniejsza od rozsądku link do najczestszych powikłań http://www.fda.gov/MedicalDevices/ProductsandMedicalProcedures/ImplantsandProsthetics/BreastImplants/UCM064332 pod spodem wkleiłam tłumaczenie z translatora(nie zbyt dobrze tłumaczy) ale cos moze sie przydac. - Implanty piersi - Potencjalne Miejscowe Komplikacje i Reoperations Drukarz PDF Version1 Wprowadzenie FDA wyprodukował tę broszurę, by podświetlić bardziej wspólne problemy, które następują w pierś albo obszar skrzyni (miejscowych komplikacjach), kiedy wybierasz mieć żel silikonu - napełniłeś albo kopalnia soli - napełniłeś implanty piersi. Dla podanych szczegóły informacji i opisów chorób, że kobiety wierzą zostać opowiedziane, by stawić czoło implanty, przeczytać Konsument Implantu Piersi FDA Handbook2. Instytut Niezależnej Recenzji Medycyny Instytut Medycyny (IOM) uzupełnił jego niezależną recenzję przeszłości i trwającego naukowego badania z zarówno żel silikonu - napełniłeś i kopalnia soli - napełniłeś bezpieczeństwo implantu piersi czerwiec 1999.1 Poniżej są trochę głównych odkryć. Miejscowe komplikacje * są najważniejszym zagadnieniem bezpieczeństwa, ponieważ oni są części wystarczająco, by być zainteresowaniem * zgromadź się w czasie życia implantu i być zdrowy nie zostań przygotowany * są decydujący dla kobiet decydujących, czy oni chcą implanty piersi Potencjalne Miejscowe Komplikacje i Reoperations Potencjalne miejscowe komplikacje są pokazane alfabetycznie poniżej. Możesz potrzebować nie - chirurgiczne traktowania albo reoperations (zawierającego usunięcie twojego implantu) by potraktować jakiegoś z tego. (Zobacz Glosariusz w Podręczniku dla definicji.) * Asymetria * Ból Piersi * Zanikanie tkanki Piersi * Zwapnienie / wapń depozyty * Kapsułowy contracture * Deformacja ściany Skrzyni * Opóźniona rana uzdrawiająca * Ekstruzja * Galactorrhea * Granuloma * Hematoma * Zranienie Iatrogenic / uszkodzenie * Infekcja, zawierając Toksyczny Syndrom Szoku * Zapalenie / rozdrażnienie * Wadliwa pozycja / przesuwanie * Necrosis * Smoczek / pierś zmiany * Palpability / widzialność * Ptoza * Zaczerwienienie / nabijając * Pęknij / deflacja * Pokiereszować * Seroma * Niezadowalający styl / wielkość * Marszcząc / marszcząc Kapsułowy contracture i zerwanie / deflacja jest najbardziej popularny miejscowymi komplikacjami, które następują z zarówno żel silikonu - napełniłeś i kopalnia soli - napełniłeś implanty piersi. Kapsułowy Contracture Kapsułowy contracture następuje kiedy tkanka blizny albo kapsułki to normalnie uformowuje się dookoła implantu zaciska i ściska implant. To może stać się jednemu albo oba z implantów. Są cztery stopnie kapsułowy contracture znanego jako Piekarz klasyfikuje. Piekarz klasyfikujący jest jak następuje Stopień, który stawiam czoło jest normalnie miękki i wygląda naturalny Stopień II piersi jest mała firma ale wygląda normalny Stopień III piersi jest firma i wygląda nienormalny Stopień, który IV piersi jest mocno, bolesny i wygląda nienormalny Kapsułowy contracture może wymagać reoperation, zwykle dla Stopni III i IV i to może nastąpić znów. Fotografia 1 pokazuje Stopień IV kapsułowy contracture w właściwej piersi 29 roku starej kobiety siedem lat po łódź podwodna gruczołowym rozmieszczeniu z żel silikonu - napełniłeś pierś Implants.2 Fotografia 1 Kapsułowy contracture w pacjencie powiększenia się Zerwanie / Deflacja Implanty piersi nie trwają życia. Jakieś implanty piersi mogą pęknąć / przeprowadzić deflację w pierwszych mało miesiącach po chirurgii i jakiejś po kilku latach. Inni mogą wziąć 10 albo więcej lat, by pęknąć / przeprowadzić deflację. Powody dla zerwania dobrze nie są zrozumiane i aktualnie są studiowane. Jakieś możliwe przyczyny zerwania / deflacji zawierają: * normalne starzenie implantu * uszkodzenie przez chirurgiczne instrumenty * zbyt dużo obsługiwania podczas chirurgii * uszkodzenie podczas procedur do piersi, takie jak biopsje i płynne osuszanie * sprężenie podczas mammogram * akcentuje takie jak uraz albo intensywne fizyczne ciśnienie * kapsułowy contracture * przepełniający albo underfilling z słonym - napełniłeś implanty piersi * rozmieszczenie przez pępek (pępkowe) miejsce nacięcia, ponieważ to włącza zbyt dużo obsługiwania implantu. Kiedy żel silikonu - napełniłeś zerwanie implantów, jakieś kobiety mogą zauważyć zmniejszoną wielkość piersi, twardym węzłom, nierównemu pojawieniu się piersi, bólu albo czułości, dźwięcząc, puchnącej, zdrętwienia, spalając, albo zmiany w uczuciu. Inne kobiety mogą bezwiednie doświadczyć zerwanie bez jakieś symptomy (cichego zerwania). Magnetyczny rezonans obrazujący (MRI) z wyposażeniem szczególnie przeznaczony dla obrazowania piersi może zostać użyty do oceniania pacjentów z podejrzewanym zerwaniem albo przeciekaniem z ich żel silikonu - napełniłeś implant. Żel silikonu może * ucieknij od kapsułki tkanki blizny dookoła implantu * migruj daleko od piersi * bryły przyczyny, zadzwoniony granulomas, uformować się w piersi, ścianie skrzyni, pasze, ręce, albo brzuchu Plastyczni chirurdzy zwykle polecają usunięcie implantu, jeżeli to pękło, nawet, jeśli silikon nadal jest załączony w kapsułce tkanki blizny, ponieważ żel silikonu może w końcu przeciec do otaczania tkanek. Kiedy słony - napełniłeś implanty piersi przeprowadzają deflację, słone wycieki rozwiązania albo przez unsealed albo uszkodzony zawór albo przez rozchodzić muszlę implantu. Wszczep deflację może być natychmiastowy albo postępować przez okres dni, miesięcy, albo lat i jest zauważony przez stratę wielkości albo kształtu implantu. Dodatkowa chirurgia jest potrzebowana, by usunąć przeprowadzone deflację implanty. Fotografia 2 pod deflacją pokazów z lewa kopalnia soli 30 letniej kobiety - napełniłeś implant piersi.2 Fotografia 2 Deflacja w pacjencie powiększenia się. Reoperations To jest prawdopodobne, że będziesz potrzebował mieć jednego albo bardziej reoperations w ciągu twojego życia z powodu miejscowych komplikacji od implantów piersi. Powody dla reoperations mogłyby zawrzeć jakąś z potencjalnych miejscowych komplikacji powyżej. Wielokrotny reoperations do albo ulepsz pojawienie się piersi, usunąć pękły / przeprowadzony deflację implanty, albo oba wywołać móc niezadowalający kosmetyczny rezultat. Usunięcia Jeden typ reoperation jest usunięciem implant(s), z albo bez zamiany. Usunięcie włącza chirurgię. Możesz mieć twój implant usunięty w jakimś razie w ciągu twojego życia z powodu jednego albo bardziej miejscowe komplikacje powyżej. Wiele kobiet decyduje mieć implanty zastąpione, ale jakieś kobiety nie robią. Kobiety, które nie mają ich implantów zastąpiły może mieć cosmetically niepożądane wgłębienie, marszcząc, albo zwisając piersi idącej za usunięciem implantu. Fotografia 3 pokazuje poprzednio zobrazowaną 29 roku starą kobietę jednego roku po usunięciu z jej żel silikonu - napełniłeś implanty piersi bez zamiany.2 Fotografia 3 Wszczep usunięcie bez zamiany w pacjencie powiększenia się. Punkty kluczowe Rozważyć * Implanty Piersi nie będą trwały życia. * Albo z powodu zerwania albo inne komplikacje, prawdopodobnie będziesz potrzebował mieć implanty usunięte. * Możesz potrzebować dodatkowego doktora rozmawia, reoperations, albo usunięcia z powodu jednego albo więcej komplikacji w ciągu twojego życia. * Dużo zmiana na twoją pierś idący za wszczepianiem może być cosmetically niepożądanym i nie może zostać odwrócić się. * Jeżeli później wybierasz mieć twoje implanty usunęły, możesz doświadczyć niedopuszczalne wgłębienie, marszcząc, marszczące, stratę tkanki piersi, albo inne niepożądane kosmetyczne zmiany piersi. 1 Bezpieczeństwo Silikon Implantów Piersi. Instytut Medycyna Narodowej Prasy Akademii, Waszyngtonu, D. C. 2000. ( Sprawozdania IOM). Też uchwytny przez stronę internetową IOM w www.iom.edu/report.asp?id = 56383 2 uprzejmość Fotografii Petera, M. D., Ph Waltera.D., F. R. C. S. C., Uniwersytet Toronto. - - Związki na tej stronie: 1. http://www.fda.gov/downloads/MedicalDevices/ProductsandMedicalProcedures/ImplantsandProsthetics/BreastImplants/ucm064343.pdf 2. http://www.fda.gov/MedicalDevices/ProductsandMedicalProcedures/ImplantsandProsthetics/BreastImplants/UCM064050 3. http://www.iom.edu/report.asp?id = 5638 Strona, którą Ostatni Uaktualnił: 05/20/2009 Zauważ: Jeżeli potrzebujesz pomóc uzyskiwaniu dostępu do informacji w różnych strukturach pliku, zobaczyć Instrukcje dla Pobierania Widzów i Graczy. * Do domu * O FDA * Skontaktować się z Nami * Do Z Zależnego Indeksu * Mapa witryny * Polityki witryny * FOIA * Dostępność * Żaden Czyn FEAR * Produkty Połączenia * Komisje konsultatywne * Nauka & Badanie * Regulująca Informacja * Bezpieczeństwo * Przygotowanie Nagłego wypadku * Międzynarodowe Programy * Wiadomość & Wydarzenia * Trening i Kontynuując Edukację * Badania / Zgoda * Stan & Miejscowi Urzędnicy * Konsumenci * Przemysł * Profesjonaliści Zdrowia * Email Udziału ta Strona * Drukuj tę stronę * SizeChange Czcionki SizeDecrease Czcionki wzrostu rozmiar czcionki - - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silky dzieki za odpowiedz. Widzialam ta stronke, czytalam... Ta ostania fotka to...fiu fiu! strach patrzec! Ciekawe co potem mozna z takich piersi ewentualnie zrobic jesli kobieta juz nie decyduje sie na implanty...jaka rekonstrukcja jak tam sa jakies placki zamiast piersi :( Mnie chyba najbardziej przeraza wlasnie to, ze jak ogranizm odrzuci implanty lub je otoczy ta tkanka twarda to TRZEBA to skorygowac co nie znaczy ze problem znow sie nie pojawi!! no zalamka ;( znajac moje szczescie to pewnie by i tak bylo, kiedys przeklulam sobie jezyk i tak mi spuchl ze po jakis 3 tygodniach chirurgicznie musialam usuwac kolczyk.. Zalamuje sie ale jest tak jak mowisz, nasze wizje cyckow potrafia przekrzyczec nawet najglosniejszy glos rozsadku... z jakiego rozmiaru wychodzisz Silky? i jaka wielkosc implantow Cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
pralineee posłucham twojej rady i skupie sie na wyborze rozmiaru zelków :)i szukania nowej pieknej bielizny bez gąbki same koronki i tiule:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee Masz racje nie mozna sie tak nakrecac , bo czlowiek zaczal by to tak analizowac ..... Ja nie dopuszczam zadnych zlych mysli bo bym nie dotrwala do tej operacji albo co gorsza uciekla zaraz przed operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to juz sie kuzwa nie chce na to froum wchodzic przez to pieprzone marudzenie , komplikacje , wymiane implantow - dzieki bogu jestme po , bo bym tylko dola zalapala tutaj !!!!!!!!!!! mamy sie wspierac a nie straszyc - kazda ma swoj rozum i wiemy ze istnieje ryzyko bez wywodow tutaj - tez umien szukac w google !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
Dziewczyny wiem, wiem ze truje ale juz jestem głupia:( koputer wybrał dla mnie) MX 290 lekarka powidziała ze moze wsadzi 325 jak wejda MX-410290 290gms 11.5cm 10.6cm 5.5cm MX-410325 325gms 12.0cm 11.1cm 5.7cm znalazłam w katalogu LX- y mają projekcje jak 325 MX LX-410290 290gms 12.0cm 10.1cm 5.7cm ale sa niższe a ja mam krótka klatkę piersiową moze zasugerować wlasnie te ?CZy nic sie nieodzywac i zdac sie na lekarza . Co jest wazniejsze projekcja czy wysokość jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisikowa432
Dziewczyny proszę was już nie straszcie tymi komplikacjami.. ja jestem przed op i na prawdę mi tym nie pomagacie. Moim zdaniem jeśli już się ktoś decyduje na ten krok, to jest to jego świadomy wybór i albo to robi zdając się na późniejsze ewentualne konsekwencje albo nie. To forum jest po to by sobie pomagać i się wzajemnie wspierać. A teraz pytanie z innej beczki- mam mieć dreny po zabiegu, czy muszę mieć piżamę z kieszeniami? Mam dwu częściową, rozpinaną ale bez kieszeni.. Do tych, które są po zabiegu, czy kieszenie są niezbędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
podbijam kieszenie:) mam miec górę rozpinaną nic o kieszeniach nie wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisikowa , ja nosilam dreny prawie 5 dni , wkladalam je w spodnie pod gumke , przy sikaniu musialam je trzymac w reku - to nie bylo zbyt wygodne :-( z tymi kieszeniami to bardzo dobry pomysl...na pewno wygodniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisikowa432
Boobsie dzięki za podpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silky wez wieksze ja mam 300 i za kilka lat bede robic napewno 350 300 sa dla mnie za małe jakbym zdała sie na lekarke miałabym dzis 275 co przezywałabym ochydnie wydane grube pieniadze poruszanie sie przez 2 tygodnie jak inwalidka i ten straszny ból uparłam sie przy wiekszycha i tak nie jestem zadowolona w 100% z wielkosci! bo co do samej operacji bardzo ciesze sie z mojego wyboru lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silky bierz wieksze ...ja tez wzielam wieksze niz lekarz proponowal , zalowalabym gdybym wziela mniejsze, tyle cierpienia i nie byc zadowolona brrrrrrrr ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisikowa432
A czy po op. można używać antyperspirantu przeciw poceniu się pod pachami, czy jest to niewskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miała ciecie pod pacha to absolutnie i nawet nie mozna sie golic! dlatego ja chciałam ciecie pod piersia:P pozatym po op nie bedziesz w stanie podniesc reki nawet zeby namazac tam antyprespirantem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie pralineee ;-) ja pierwszy raz uzylam deo z tydzien po operacji ;-) mnie tak bolalo , ze nie obchodzilo mnie czy smierdzie czy nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisikowa432
Rozumiem, ze jak mam cięcie pod piersią to mogę używac antyperspirant. A czy zapinasz pasy w samochodzie jak prowadzisz? Po jakim czasie można zapinać? Boję się że wlepią mi mandat za jazdę bez pasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisikowa432
Boobsie mi nie chodziło o używanie antypersp. zaraz po op, ale później czy w ogóle można.. Po operacji to będzie tak jak piszesz, nawet jak zasmrodzę swoim potem cały dom to będę miałą to w nosie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pasy , to mozesz miec papierek od doktoka i mozesz jezdzic bez pasow , nie maja ci prawa mandatu wlepic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz moze wystawic takie zaswiadczenie na 14 dni po kazdej przebytaj op w obrebie klatki piersiowej i pleców czyli kregosłupa.Po 14 dniach takie zaswiadczenie moze wystawic tylko komisja lekarska.Przy kontroli drogowej jesli minął termin waznosci wydanego przez lekarza zaswiadczenia wlepiamy mandaty:( niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisikowa432
Dzięki dziewczyny za info. To bardzo źle, ze tylko 14 dni jest ważne, potem pozostaje albo nie jeździć autem albo liczyc, że się jakoś uda przejechać bez pasów.. Ja jednak bałabym się zapinać pasa po 14 dniach, wydaje mi się że to jeszcze będzie za wcześnie i wszystko zbyt świeze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee cycuchy masz boskie!!!!!!!!! ale ci zazdroszczę!!!!!!!! Nie widać w ogóle blizny. Przypomnij mi gdzie i u kogo robiłaś? Boobsie przyślij mi foty proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszka
Boobsi ja też będę miała wkładki 345 anatomy. Za 10 dni operacja. Napisałaś, że u Ciebie to małe C. Przypomnij proszę swoje wyjściowe rozmiary, bo ja bym chciała pełne C. Mam 170, 49 kilo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo w tarnowskich górach u frontczak toborek ale sirek prawdopodobnie tez jest dobrym fachowcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee no mam nadzieję... :) ciągle się zastanawiam kiedy będę mogła wrócić do pracy po zabiegu? Na razie wiem tyle że zrobię pod mięsień, cięcie pod piersiami, teksturowane, tylko nie wiem jeszcze jaki rozmiar wziąć i czy okrągłe czy anatomy no i firma nie wiem na jaką się zdecydować ale to być może będzie zależne od tego jakie będą preferować w klinice. Coraz mniej palę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silky weź większe, bo za kilka lat sie przyzwyczaisz i będziesz żalować.. ja tak zrobiłam bo mialam do wypoboru 325 i 350 HP Eurosilicone to wzielam te wieksze:) i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silky weź większe, bo za kilka lat sie przyzwyczaisz i będziesz żalować.. ja tak zrobiłam bo mialam do wypoboru 325 i 350 HP Eurosilicone to wzielam te wieksze:) i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×