Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kawa3w1
dzwonilam do lekarza i powiedzial zebym odstawila leki bo paracetamol i tak jest slaby a niczego innego nie biore poza hepatilem na watrobe ktora niszczy mi wlasnie on. rumianek tez pije od 2 dni :) juz mi lekko lepiej ale musze sie przeglodzic. boje sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane wrocilam z panienksiego, mialam nie tanczyc ale nie moglam sie powstrzymac przy hitach lat 80, wiec 12 dni po op, tanczylam bez staniora, nic nie bolało, cycuszkiw dobrym stanie, mialam sukienke tylko na biust mala czarna opieta i gole ramiona, a cycki staly na bacznosc;) a co u Was?jak sie czujecie?Kawa az tak zle jest?mi lekarz zabronil ketonalu czy tramalu,w mojej klinicie nie ma opcji po op po wypisaniu ze Ci to dadza , daja eferalgan bo po tamtych lekach sa wlasnie problemy z zoladkiem i watroba, bo czesto apcjetka bierze w duzej ilosci i bez opamietania 290ml okragle mcgahany 31.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow eteryczna jestem pelna podziwu... prosze uwazaj , nie przesadzaj , ze nie boli to nie znaczy ze jest wszystko zagojone , nos gorset , nie forsuj sie , oby ci sie implant nie przesunal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa3w1
eteryczna a ty masz pod miesien czy gruczol? mi wlasnie przepisali tramal i w domu raz sie na niego zdecydowalam- znowu mnie mdlilo i slabo mi bylo. Ja juz rezygnuje z lekow bo sie z tego niegdy nie wydostane :( jak nie cycki bola to zoladek. Powiem Ci ze bardzo szybko doszlas do siebie, zazdroszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie, ja mialam odgórne przyzwolenie od Pani doktor, tak ja pisałam wcześniej na forum, na miałam swoje nie małe piersi wyjsciowo,pelne B,wziełam nie duże wkładki 290ml, tylko dobe brałam leki przeciwbólowe, a na 4 dobe prowadziłam już auto, cały czas nosze i stanior pancernik i gumę uciskową , żeby implanciki nie poszły pod brode, poza tym wczorajszym jedym incydentem;)ale dziękuje za troskę Kochana Kawa3w1 ja miałam pod mięśien, ale wiesz rozmawiałam z Pania Doktor i mi powiedziała ze kwestia rekonwalesencji jest bardzo indywidualna, zależy wszystko od stanu wyjsciowego swojego biustu sprzed operacji, bo przecież jak ktoś miał A anagle robi D to i mięsien i skóra ciągną, bolą,poza tym zależy od wielkości implantu, od tego jaki kto ma próg bólu i stopień determinacji, wiec jest to wypadkowa kilku czynnikow i myśle, że to bardzo indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eteryczna moja kolezanka po tygodniu byla cala wyleczona , tylko ona miala pod skore , swoje B , 350cc co jej dalo D..' moj lekarz proponowal mi 290 , ale wyblagalam 345 -lekarz od razu mowil ze bedzie bardziej bolec..moje byly bardzo male A.. ale it tak ze mialas pod miesien i nie boli cie to super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to pod skóre?chyba pod gruczoł ;)ja miałam pełne B a mam C, wiecej nie chciałam bo bałam się ze bedą za duze, a teraz mam niedosyt,tylko jak pisałam wcześniej ja jestem bardzo filigranowa i bałam się mieć na peirwszym planie tylko cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak pod gruczol , sorry... kazdy ma inny gust , ja osobiscie uwazam ze tak do D piersi sa fajne , wyzej nie za bardzo...sama chcialam C , i moj pierwszy stanik byl 80D, cieszylam sie ;))), ale teraz widze ze opadaja i robia sie miekkie , chyba bedzie C na sam koniec... wiesz nie powinno sie przesadzic, jezeli jestes szczupla bardzo duze piersi wygladaja nieladnie . wiesz nie chce zeby za kazdym razem jak ktos o mnie mowi , to mowi ''ahh no wiesz ta , ktora ma sztuczne cycki''...a niesety jak sie ma wielgachne to tak ludzie mowia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie kiedy Ci zeszły niżej implanty? i kiedy zmiękły? Ja dziś zauwarzyłam że lewa pierś jest twardsza minimalnie niż prawa może tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopola w sumi nie tak d konca sama bo dostalam recepte na te implanty i taam jest napisane jakie. myse ze jakies kobiety musialy ich w balona zrobic i teraz kaza samemu kupowac. no nie wiem. Co d chirurga to sie nie boje bo to profesjonalista.pracowal wczesniej w polanicy zdroju a teraz ma wlasna klinike.z tego co wiem to Doda tez u Niego robila cycuchy. tylko teraz sie boje ze to ciecie nie jest odpowiednie. ale lekarz mi powiedzial ze z pod pachy najlepiej i pod miesien bo najmniej wowczas opadaja z biegiem czasu piersiczki. ponoc blizny sa niewidoczne praktycznie tylko takie jasniejsze niteczki. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola , mi samej w miare rowno cycki schodzily , ale wiem z forum i od doktorka , ze to normalne , moze jaedna piers byc twardsza lub wyzej niz druga , to sie wyrowna.' zaczely mi mieknac po 1,5 miesiaca , cos takiego i z tygodnia na tydzien robia sie caly czas bardziej miekkie , teraz jak leze to mi sie na reszcie na boki rozchodza, moge je do siebie rekoma zblizyc .mam 4 staniki 80D i mam w nich troche luzu , na poczatku byly bardzo opiete na piersiach , wogole w niektorych stanikach moje piersi wygladaly dziwnie na poczatku ..takze chyba bedzie C ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Boobsie! Ale widziałam Twoje zdjęcia nie wyglądały na C raczej na duże D, albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
Dzięki Sarenka za odp. Zawsze mi sie wydawało, że 350ml to już jest bardzo duzo, jak dziewczyny sobie wkładają 280ml i nawet jest efekt;) Ja jestem od ciebie niższa mam 158cm i 51kg. i mój biust wygląda teoretycznie jakby wcale go nie było:P dlatego powiększenie w moim przypadku jest medycznym wskazaniem. Nie marzę o "balonach" tylko chciała bym mieć cokolwiek i powywalać wreszcie te gąbkowe push upy:P Ja będę płacić ok.9 tys. w cenę wliczone są już implanty -okrągłe mentory i pobyt w szpitalu. Naprawdę bała bym się 350ml bo to naprawdę wydaje mi się jakby za dużo. Przyznam się, że nie przeraża mnie tak sam rozmiar, ale waga implantu. Mam obsesję na punkcie opadania piersi w dół z czasem, pod wpływem ciężaru:P dlatego chciała bym zachować jakąś granicę, żeby uzyskać maximum efektu przy minimalnych skutkach ubocznych. Nie wiem jak to będzie w praktyce i może się mylę co do tego ciężaru, ale żadna z dziewczyn na forum nie napisała ile takie 350cc waży i jakie są odczucia...czy to się czuje i jak to wygląda po 10 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
Dziewczyny błagam napiszcie czy 350ml pod mieśniem ciągnie wam piersi w dół bez stanika???? chodzi mi o samo odczucie i czy to jest rzeczywiście tak dużo dla osoby która nie miała wcześniej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmpola ;-) , na fotkach zawsze wygladaja na wieksze , jak zrobie teraz fotki to ci wysle dla porownania ..zobaczysz sama jak zmalaly ;-). wyslij mi swoje jak chcesz..ara422@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaha przez pierwszy tydzien ciagnelo jak cholera , musialam je potrzymywac od razu po wstaniu...teraz juz nie , ale czasami je czuje , a przy okresie to mnie bardziej bola niz przed op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
a jakie miałaś Boobsie przed op.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaha kompletnie nic ne mialam , zero ,zero....stanik A z push upem. eteryczna daj maila , wysle ci stare foty ,cycki od razu po op., nie robilam jeszcze fotek teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
jejku Boobsie to tak jak ja... wyslij mi jakąś fotkę plissss os_tina@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaha ja też nie miałam nic i żałuję że lekarz mi nie zmieścił więcej niż 290g jeśli Twój Ci zmieści to bierz większe bo będziesz żałować. Taki implan waży prawie tyle ile ma ml czyli 350ml to waga może 320 g +/- Jak chcesz zobaczyć co mi wyszło z mojego nic to Ci wyślę foty. Ja też przed op miałam identyczny stosunek jak Ty, a teraz mam niedosyt. Mówię Ci podświadomie każda po operacji plastycznej się spodziewa DUŻEGO efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaha , chcialam napisac to samo co Cosmopola wyzej ... ;-) wyreczylas mnie hehehheheh..zgadzam sie calkowicie , nie boj sie brac wiekszych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaha
Boobsie dostałam foty..wooow Jeśli rzeczywiście nic nie miałaś przed op. to efekt jest super;) A dużo ci zmalały ?? tzn. objętościowo, czy tylko się obniżyły i zmiękły ? Jasne Cosmopola wysyłaj :) jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji co do rozmiaru, zawsze dobrze mieć jakieś rozeznanie. Napisz tylko jak u ciebie było z rozmiarem przed op. też nic nie miałaś ?? eteryczna jak masz fotkę to też bardzo chętnie:) os_tina@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×