Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

bhanka pierwszy raz słyszę o takim umiejscowieniu, a wielkość to 323 czy 345 bo to raczej znaczna różnica. Napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo ja zapomniałam ze miałam cycki robione jestem mega zadowolona noi blizn juz nie widac:) Taki ból mozesz jeszcze miec przez dwa tygonie ale to normalne moze Cie ciagnac w dół piec i mrowieć.Ja spie na brzuchu chodze na codzien w normalnym staniku:) Boobsi jak tam samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSIA GDZIE TY checsz cycki robic?????? u Czopkiewicza ODRADZAM!!! koszt od 11tys do 15tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj pralineee , u mnie super , tez nosze juz tylko normalne staniki , czasem nawet push upy na specjalne okazje, ale moj chlopak niezbyt zadowolony jest jak push up wkladam ( wtedy to jak pamela ) hehehehheeh.. tak pozatym to nie jestem jeszce 100 % soba , czuje ze cycki nie moje , i jeszcze mnie cos tam czasami zaboli ....ale da sie przezyc , od tygodnia spie bez gorsetu ... a jak tam twoje - nie bylas zadowolona z rozmairu ?? jak teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
praline ale ja cycki już mam :-P u pana Pisery robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi mnie tez jeszcze cos zaboli niekiedy ale potem je wymasuje tak jak Pani doktor kazała i jest dobrze fakt ze dwa razy w tygoniu ale mam w przypomnieniach zapisane.Ja sie do nich tak przyzwyczaiłam ze zapomniałam ze mam zelki rozmiar mógłby byc wiekszy ale dobrze ze jest choc taki bo w saniku wygladaja bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boosbie
dzieki pralineee , tez zaczne ja masowac .. moze pomoze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boosbie
czem jestem pomaranczowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boosbie
nadal? tylko sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
boosbe jesteś na pomarańczowo bo ustawiłaś, ze nikt Ci nie wejdzie na nicka. Szukam dziewczyn które mają implant okrągły, od mięsień i mają fotki w miarę zaraz po op. chcę porównać ze swoimi bo moje są naprawdę dziwne. Ja rozumiem że implant ma się ułożyć ale żadna z dziewczyn co mam fotki a nazbierało się tego trochę nie ma takich jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia napisz jaki masz mail to Ci wyślę moje robione 3tyg po op,ale uprzedzam,że widok nie jest piękny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ja nic nie ustawialam :-) nusia jejku co tak marudzisz?? na serio jest tak zle? pokaz fotki jak chcesz , moge ci tez wyslac moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
nusia2552@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
bobsie daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia , pas jest wlasnie do tego zeby cycki na dol zeszly .... ja nosilam i pas i gorset....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
o rany to ja noszę stanik specjalny, bandaż i jeszcze teraz bando- no jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak juz nosisz bandaz na cyckach oprocz stanika to chyba ok???? taki cienki na rzepy pasek, ktory sie na cyckach nosi - o tym mowimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Bobsie masz śliczne te cycuchy gdzie moje do Twoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
Bobsie sprawdź pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa3w1
HEJ KOBITKI COSMOPOLA a jak dlugo masz nosic bandaz? Ja mam go na sobie 7 dzien i poza jedna wymiana w klinice nie zdejmuje go. nawet nie mam sie tam jak umyc :/ Druga wizyte mam w czw i liczylam na to ze bandaza sie pozbede na dobre. Aha- ja tez czuje najwiekszy bol z rana. Z efektu jestem zadowlona poki co :) BOOBSIE ja jestem aktualnie na 2 stadium :P nie wiem dokladnie o co chodzi z tym ich opadaniem jeszcze. nawet nie mialam okazji zerknac na nie dluzsza chwile (tylko na lezaco przy zmianie opatrunku) BHANKA witam, mialam operacje dzien przed Toba takze razem bedziemy sie przedzierac przez atapy przyswajania sobie nowych cycy ;) BECIA769 czemu sie boisz ze obwisna? masz pod gruczal? ja mam pod miesien i szczerze mowiac liczylam na to ze te uprzeze zwane stanikami bede mogla srodkowym palcem pozdrowic :P VERONIK ja poszlam na zabieg bez badan (nie wiem czy wspominalam juz o tym ale nie wymagali ich ode mnie) ETERYCZNA ciesze sie ze mam 290 bo mi sie podobaja u dziewczyn male kragle cycuszki ;) Duze tez sa fajne ale nie u mnie. Wczesniej nie mialam biustu i teraz nawet 290 wydaja sie wiekie (wiem ze troche jeszcze opadna). Chce wrocic do zycia przed operacja- spania na brzuchu itp. Wczesniej mialam obawy ze beda za male ale prawda taka ze mialabym problem zaakceptowac w sobie wielkie zmiany. NIUSIA ja poszlam do pracy dzis czyli tydz po zabiegu ale mam bandaz na cycucach i chodze w luźnych bluzkach wiec stozkow nie znac. Ja mam pod miesien i fotki cycow zrobie w czw wiec moge ci poslac. JA TEZ CHCE ZOBACZYC WASZE CYCEEEEEEE !!! :) szykujcie maile na czw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny porobiłam fotki!Jak chcecie to powysyłam jeszcze dzisiaj ewentualnie jutro!!Napisałam maila i wysłałam zdjęcia do mojej pani dr i jestem ciekawa co ona na to mi odpowie!Boję sie,że tak już zostanie!Chyba się załamię!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa mam okrągłe pod mięsień,więc wiadomo,że implant mi nie będzie wisiał,tylko skóra,czyli ten kawalątek niby cycka sprzed op:)Bo to właśnie wiotczeje z wiekiem:( Bonitka proszę fotencje becia769@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×