Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

hmmm 4 miesiące...to nie tak dużo...one zazwyczaj dochodza do siebie chociaż pół roku...moim skromnym zdaniem TAK, to może wpłynąć na ich kształt...ale lepiej zapytaj po prostu lekarza...:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królewna ;)
Hm ja sądzę,że cztery m-ce to zdecydowanie za wcześnie na ciężką pracę, bo w środku w cycusiach jeszcze nie wszystko jest ustabilizowane i nie powinnaś dźwigać ponieważ pracują głównie mięśnie klatki i rąk więc ja proponuję odpuścić ciężką robote jeszcze na jakieś min dwa a nawet trzy miesiące 9 września Dr. Jarosław Stańczyk Mentor 370ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat w tej sytuacji lepiej naprawdę nie mysleć dniem dzisiejszym tylko przyszłością... wiem że pewnie musisz pracować itd. ale pomyśl o tym co sie stanie jeśli wpłynie to negatywnie na biust... będziesz miała dwa razy więcej kłopotów niz gdybyś zmieniła prace lub jeśli masz możliwość nie pracowała. Warto pomyśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
Naczy powiem tak moze nie dokladnie okreslilam o jakie dzwiganie chodzi... po prostu pracuje w gastronomii, i przez 8 godzin dziennie zawsze znajdzie sie cos ciezszego, najczescie sa to opakowania po 5 kg... staram sie nie przemeczac, tzn, zawsze biore to w dwie rece, podbieram o cos kiedy musze przesypac ze jednego opakowania do drugiego itp... zastanawiam sie bo niektore z Was pisaly ze juz miesiac po op nosily swoje dzieci na rekech, i siatki z zakupami ze sklepu, wydaje mi sie ze moj wysilek jest wlasnie do tego podobny... na stronka wyczytalam ze do 3 m-cy niew powinno sie przemeczac fizycznie a pozniej juz mozna normalnie funkcjonowac... nie wiem co o tym myslec, chyba nie jest tak ze kobiety z po takiej op, nie mogo dzwigac cale zyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, Tydzień temu miałam operację powiększania piersi. Mam włożone implanty anatomiczne. Zdaję sobie sprawę, że nie mogę oczekiwać rezultatów po tygodniu, ale jestem ciekawa przebiegu gojenia. Przez pierwsze dni piersi były opuchnięte, teraz opuchlizna powoli zaczyna zchodzić, a piersi mają codziennie inny kształt. Mam wrażenie, że za wysoko mam implanty. Lekarz mówi, że one opadną same, tylko to zajmie trochę czasu albo można używać przez jakiś czas pasa piersiowego dla obniżenia implantów, a przez to nadania ładniejszego kształtu piersiom.Oczywiście przez 24h/dobę noszę stanik pooperacyjny, dla ich uformowania. Mam pytanie: czy któraś z Was używała takiego pasa piersiowego - uciskowego? Jeśli tak, jak długo i jaki był efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SHERMIONA -witaj ja nosiłam taki pas non stop przez 6 tygodni,(własciwie to już 2 dni po zabiegu) .Piersi na tę chwilę wyglądają na bardzo naturalne nie są ani za wysoko ani za nisko ,zabieg miałam 3.03. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Mariczka, ja od dziś zaczęłam nosić taki pas. A czy możesz powiedzieć mi po jakim mniej-więcej czasie Twoje piersi osiągnęły oczekiwany wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziczekkk
cześć cycolinki :) ojjj dawno mnie tu nie było :) u mnie już minęło 5 m-cy od zabiegu i jestem przeszczęśliwą, że to zrobiłam :)))) jedna z lepszych decyzji w życiu :) pozdrawiam Was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
SHERMIONA - witaj u mnie po 6 tygodniach piersi ładnie zeszły na dół i teraz wyglądają bardzo naturalnie tak jak chciałam ( u każdej z nas jest inaczej lekarz zalecił noszenie pasa do 2 miesięcy ale mówił tez zebym im sie przyglądała po 6 tyg stwierdziłam że są takie jakie powinny być i go przestałam nosić) pozdrawiam 435 ml anatomiczne 03.03.2011 dr.Paweł Pisera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, od kiedy można już spać bez sanika i wogóle przestac go nosić? Jestem 8 tyg po zabiegu i wprawdzie byłam wczoraj u lekarza ...ale zapomniałam spytac o to wszystko:) Generalnie wszystko jest ładnie zagojone, bl;izny sa już prawie niwidoczne, piersi bardzo zmiękły...i moge je złączyc ze sobą:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że ci się blizny tak szybko zagoiły ! hmmm...ja przestałam nosić stanik chyba 2 - 3 miesiące po ... ale tego uciskowego nie nosiłam w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi długo się blizny goiły...smarowałam contratubexem...ale podobno świetne sa plastry silikonowe! no proszę, i masz piersi miękkie...ja takiego szczęścia szybko nie miałam:) ale teraz jest już dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używałam contratubex, ale ostatnio czytam na forach że dziewczyny narzekają...ciekawe od czego to zalezy...mi pomagal ::/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam plastry, sa komfortowe i naprawde dzialaja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uważam ze contratubex jest dobry, pomógł mi też na inną bliznę, która teraz jest prawie nie widoczna a mam ją na szyi (więc miejsce bardzo widzoczne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko kwestia organizmu (chyba), niestety nie dla każdego wszystkie maści i leki są idealne. Ale mimo wszystko zastanawia mnie z czym to jest związane i czy da się jakoś dopasować lek do każdego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko kwestia organizmu (chyba), niestety nie dla każdego wszystkie maści i leki są idealne. Ale mimo wszystko zastanawia mnie z czym to jest związane i czy da się jakoś dopasować lek do każdego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo czy jest tutaj ktoś? czy może wszystkie dziewczyny urlopują się jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platanita
Czesc dziewczyny :-) 6 dni temu mialam operacje (w piatek 2 wrzesnia). Przez pierwsze dni okropnie bolalo, w sobote wieczorem plakalam z bolu i srodki przeciwboowe zapisane przez lekarza nie pomagaly. Codziennie widze mnostwo kobiet z implantami (mieszkam na poludniu florydy, gdzie one sa wszechobecne...), wiec nigdy w zyciu bym sie nie spodziewala, ze bede tak okropnie cierpiec skoro tyle kobiet je ma. Pomimo, ze biore Arnice i Bromelein (na siniaki) i tak ich sporo mialam. Jakie sa Wasze doswiadczenia z bolem i siniakami? Mam wkladki Mentor Memory Gel Medium Profile 500cc (500 ml). Lekarz powiedzial, ze powinno z tego wyjsc przynajmniej srednie C. Przed operacja mialam A. Moja kolezanka jest podobnego wzrostu (175 cm) i ma 425ml i ma srednie C. Na razie moje piersi sa wziac wysoko i sa dosc napuchniete, slyszalam ze bede musiala poczekac nawet do roku zeby zobaczyc koncowy efekt (a minimum 3 miesiace). Zgadzacie sie z tym? W ten piatek sciagam szwy, juz nie moge sie doczekac. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn, ktore robia operacje w tym miesiace. 3majcie sie, niedlugo bedziemy miec piekne piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietttta26
platanita tak mówią,że do roku się układają:) ja przez ten pierwszy rok uważałam na cycuszki. Ogólnie to stanik sportowy nosiłam bodajże z pół roku,mimo,że mogłam nosić normalne staniczki,Jakoś tak się do niego przyzwyczaiłam;). Moje znajome potrafily 3dni po op wciskać się w bluzki,staniki aby tylko zobaczyć jak ich nowe piersi prezentują się,a to straszna głupota! Często nawet niektórym dziewczynom wydaje się,że jak tylko blizna zrobi się ładniejsza,strupki odpadną to zaraz wszystko jest ok,a przecież w końcu w środku w naszym ciele nadal wszystko się goi. Tak więc przede wszystkim dbaj o siebie,a bedziesz dluuugo cieszyć się piersiątkami. Pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietttta26 Wielkie dzieki za serdeczna odpowiedz :-) Kiedy mialas swoja operacje jezeli moglabym zapytac? Moja kolezanka ma implanty ale z sola fizjologiczna i ona twierdzi, ze ona z czasem (6-12 miesiecy po operacji) sie troche zmniejszaja. Zauwazylas to u siebie? Ja mam taka nadzieje, bo na razie czuje sie troszke napompowana :-) (moze to przez cisnienie w klatce piersiowej) pomimo, ze implanty wygladaja naturalnie, a to dopiero 7 dni po operacji. Zastanawiam sie ze moze warto zaczac brac witamine E (400-800 mg) za jakis tydzien lub 2 bo wyczytalam, ze pomaga implantom pozostac miekkim? Bralas moze? Pozdrowienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja powiekszałam piersi ponad rok temu w Warszawie u doktor Grzesiak. Jestem bardzo zadowolona. Tez mnie strasznie bolało momentami żałowałam że sie tego podjęłam ale teraz jestem strasznie zadowolona i uwarzam że warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Niedziela !
Biała Niedziela Drzwi Otwarte w gabinetach medycyny estetycznej w całej Polsce ! http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html 18 września w godzinach od 10:00 do 18:00, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym. Osoby zainteresowane udziałem w bezpłatnych konsultacjach w ramach Białej Niedzieli Estetycznej, proszone są o uprzednią rejestrację w wybranym przez siebie gabinecie. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/66/180911-biala-niedziela-drzwi-otwarte-w-gabinetach-medycyny-estetycznej-w-calej-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze ze jednak więcej nas jest:) mi tez się cycuszki układały prawie rok...nawet martwiłam się czy na pewno wszystko z nimi jest ok! Platanita...biust na pewno Ci się odrobinę zmniejszą, przede wszystkim opuchlizna zejdzie! wydaje mi się ze wit. E nie zdziała tutaj żadnych cudów. Musisz poczekać, piersi same zmiękną i staną się naturalne...tylko że to może potrwać:) Cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycuszki dochodzą do siebie etapami. najpierw przez pierwsze 3 miesiące znika ta największa opuchlizna i rany dochodzą do siebie. Potem cycuszki formują się i przybierają ostateczna formę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Czesc dziewczyny, chcialabym sie przylaczyc do Was bo mam operacje powiekszenia piersi 30 wrzesnia u dr Potockiego w klinice dr. Szczyta w W-wie. Czy któraś z Was robiła u niego piersi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Doktorek dobral mi 270 cc, wieksze moglyby wygladac juz sztucznie bo mam waska klatke piersiową. Zaszczepilam sie juz 2 dawka wzwB i teraz po kolei bede robila badania. Po 2 ciazach dosłownie nie mam piersi, zostala mi skora i sutki. Czuje sie jak facet i to jedyna rzecz, którą zmienilabym w swoim ciele, zeby czuc sie nadal kobieco. Przed ciazą mój biust nie byl duzy, bo male 75B ale byl przynajmniej jedrny i noszenie push upu bylo wystarczajace. Tym razem nawet push up jest bezsensowny bo nie mam ani deka tkanki tluszczowej na piersiach tylko skórę. Im blizej operacji, tym wiecej obaw bo mam 2 córki. 4 letnią i 1 rok i 4 m-ce. Operacji sie nie boje, tylko tej rekonwalescencji, czy dam sobie rade przy dzieciach. Mąż mówił, że mi przez kilka pierwszych dni pomoże, ale wiadomo, ze większość będę musiala zrobić sama. Mam jeszcze pytanie. Czy to mozna porównać do cesarskiego ciecia??? Chodzi mi o rekonwalescencję i "nieprzydatność" do życia. Po cesarce też mnie bolało ale ręce mialam sprawnę??? Zastanawia mnie to, czy można to w jakiś sposób porównać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, dziewczyny za dwa dni mam już zabieg - bardzo się cieszę a jednocześnie jestem przerażona. Mam nadzieje ze wszystko pójdzie dobrze. Dziewczyny co mam ze sobą zabrać do szpitala? - macie jakieś rady? Co zabrać do ubrania - coś rozpinanego??? maniucha82 - ja też mam dzieciaczki w podobnym wieku i też mam obawy jak sobie poradzę z nimi po operacji...... na pewno dam znać jak będę po wszystkim gorąco pozdrawiam wszystkich :) Trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×