Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziewczyny, ale po co dyskutujecie z nimi.....specjalnie wytykają wszystko bo chcą draki....darujcie sobie i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane słyszałyście może coś na temat zabiegów z zastosowaniem prądu stałego bądz zmiennego,chodzi mi tu o te wszystkie elektrostymulacje itp.,bo słyszałam,że to może spowodować pęknięcie implantu chociaż jakos dziwnie bo w sumie prądem stymuluje się jakąś określoną część ciała ,a nie całość więc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez po
Matko co tu sie wyprawia;) Dzien Dobry Ja tez jestem po zabiegu powiekszania juz ponad rok i jestem bardzo szczesliwa ze sie zdecydowalam. Mimo kosztow, bolu, jakichs znieksztalcen na poczatku i tego ,ze facet mnie niedawno zostawil jestem niesamowicie zadowolona z podjetej decyzji:) Ja moge powiedziec ze moje piersi wrocily do normalnego stanu dlugo dlugo po zabiegu. Nie wiem moze 8 miesicy do calkowitego ulozenia, nie pamietam dokladnie ale dlugi czas. A co najbardziej podbudowujace to nawet ktos mnie zaczepil i powiedzial ze mam wspanialy biust, wiec jak tu sie nie cieszyc;-) Ale powiekszenie piersi na pewno nie bylo jedyna rzecza ktora 'osiagnelam' w zyciu. Tak jak zapewne dla wiekszosci kobiet tutaj na forum jest to jedna z wielu rzeczy do zrobienia. Ale nie pisza tutaj o studiach ile kierunkow pokonczyly , gdzie pracuja, co osiagnely w zyciu, bo to forum dotyczy cyckow. Wiec jak ktos ma ochote pisac na temat jak jest przed w trakcie i po to super, a jezeli tylko wyrazic swoje zgorzkniale opinie to moze bez sensu? bo i tak nie wplyniecie na ich decyzje swoimi psychologicznymi gadkami:) POWODZENIA Tylko nie robcie za wielkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez po
tak sobie przeczytalam moj post i mysle ze chyba juz nie umie pisac po polsku.. No jakby ktos nie zrozumial to moge sprobowac inaczej wytlumaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shamira oj nie wiem nic :/ jak cos sie dowiem to napisze :* tez jestem po witaj :) to musialo byc bardzo mile, ze ktos zwrocil na to uwage ;) a jakie robilas? To forum jest naprawde fajne. Moznemy tu rozmawiac owszystkim i zadna nie czuje skrepowania. Jednak sa osoby, ktore za wszelka cene chca to zniszczyc. To swiadczy o nich o ich zawistosci a moze i zazdrosci nie wiem. Ostatnie posty sa zawirowane duzo tu zametu. Mamnadzieje, ze wszystko wroci do ladu. Wczesniej bylo tu naprawde super :):) Zapraszam do rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez po
Niestey nie bywam tu, bo nie mam czasu na to., Jestem bardzo znudzona w pracy wiec pomyslalam,ze wejde. Ja robilam opercaje w Belgii, pod miesien 400 to tyle co pamietam. Nigdy sie nad tym nie rozgadywalam. Nikt prawie o tym nie wie. Tak bylo przyjemne, zupelnie obcy facet mowi tak : przepraszam bardzo ale musze to powiedziec... your breast is amazing:) heheh fajny byl. To tyle a tak poza tym to wszyscy sie gapia jak w swiety obrazek a wcale takie duze nie sa. Niesamowicie sie ciesze ze je zrobilam. Jak macie kase i odwage to pod noz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh,ale Ci zazdroszczę zresztą ja wam wszystkim zazdroszczę,że nie miałyście,żadnych komplikacji :D ,ale ostatnio weszłam na jakieś inne forum chyba nawet nie polskie i znalazłam tam podobne przypadki do mojego,że dziewczyny musiały wyciągać implant na 3 albo nawet 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milusia12345
...http://nocoty.pl/gid,13297570,img,13297635,kat,1013701,title,Fatalny-biust-Tori-Spelling,galeria.html?T=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słownik Ortografii Polskiej
Milly, Cycuszki to sobie zrobiłaś, ale do mnie zajrzeć nie chcesz!!!Nie masz z tego powodu kompleksów? "Zawistości" bu ha ha ha. A cóż to za neologizm? Spadłem z półki z wrażenia!!! Podwórkową łaciną możesz się jednak pochwalić. Wyjdę stąd wtedy, kiedy będzie mi się to podobało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosondna ile nickuf ma
cha cha cha ej ona ma jakjeś kąpleksy bo, niemogem jej zrozómiec?:Dmorze ma mały bióst??:D a nie ma dziengów na operacje to siem musi wyrzyć biedastwo, ale bendzie siem miło mi z nią pisac,ciekafe co teraz napisze i zakogo siem poda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosondna ile nickuf ma
do ortografcznego czy jak ci tam ty wes sie polskiego naócz,no kurfa takie błendy pisac! Wstyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co za żenada :DDD nevermind... Juz po, fajnie że weszłaś jednak...ciekawe ile jest dziewczyn, które tez sobie zrobiły ale jakoś nie maja potrzeby o0 tym gadać i nie ma ich na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie czy ,któraś z was stosowała dietę ?chodzi mi głównie o odchudzanie,ale już po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaprzerazona
hej dziewczyny jestem tydzien po zabiegu i zauwazyalam ze jak sie schylam to piersi sie po bokach tak dziwnie falduja nie jest to bardzo widoczne ale wyczuwalne reka. czytalam ze tak sie dzieje jezeli osoba jest szcupla i ma cienka skore ale nigdzie nie moge znalezc czy to minie i czy da sie cos z tym zrobic blagam pomozcie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z uwagi na to, że po zabiegu nie mogąłm ćwiczyć, a jak nie ćwicze to bardzo tyję, starałam się odżywiać racjonalnie... żadna konkretna dieta ale po 18 nic nie jadłam, ewentualnie pomidora czy owoca, żadnych ziemniaków, makaronu, słodyczy, pieczywa...jakoś tak racjonalnie jak to się mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było :) ale tu wesoło hehe :) zalamanazrozpaczona mysle, ze przejdzie :) 1 tydzien to za malo zeby cos powiedziec. ja tez mialam 1000 pytan do.. bo tu mi sie ruszalo tam przelewalo ale wszystko jest ok. Poprostu jeszcze masz wszystko swieze. Bedzie dobrze zobaczysz buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaprzerazona
dzikuje za szybka odpowiedz wczoraj mialam kontrole u lekarza ale jeszcze tego nie widzialam a nastepna dopiero za tydzien zawsze moge zadzwonic ale myslalam ze moze ktoras z was tez mialam podobnie dlatego zapytalam dziekuje za mile slowa i czekam na poprawe moze wszytsko bedzie ok :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt to zachowac spokój, bez paniki, tamm jest jedna wielka gojąca się rana, trzeba duzo cierpliwości i czasu, a lekarz upewni się czy wszystko na pewno OK :) buzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londynczyk
Moja dziewczyna jest ladna i zgrabna piersi na odleglosc wygladaja bardzo fajnie ale przy dotknieciu jak pilki. Przyznala sie do powiekszania w UK. Wole naturalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Londynczyk a kiedy dziewczyna robila ten zabieg? Moze jeszcze zmiekna? Wiesz to jest roznie jedne kobiety maja ladne prawie naturalne inne twarde i sztywne. Ja jestem 2 msc po zabiegu i moje piersi sa coraz mieksze :) jak ide to sie poruszaja. Jednak na wszystko potrzeba czasu. Moj nezeczony je uwielbia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka babeczka
Uwielbia silikon wypełniony solą i żelem? A fuj! To ci zbok!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboczuś
Ubóstwiam solary, tipsy, silikony, doczepiane włosy, permanentny makijaż. Mniam, mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylaBarcelona
Witam dziewczyny - mi już zeszła opuchlizna i zauważyłam że jeden implant mam wyżej niż drugi o mniej więcej półtora palca czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem - jutro to zgłaszam klinice ale doradźcie czy powinnam zażądać wymiany czy może jeszcze jest szansa że wszystko do siebie dojdzie bo wolałabym już nie iść pod nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 palca to sporo...faktycznie idz lepiej na konsultacje, ale bez zmartwień :) zobaczymy...informuj nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MESERA
Czesc dziewczyny, mam pytanko, mialam op powiekszenia piersi w kwietniu tego roku. Od sierpnia pracuje bardzo ciezko fizycznie (tzn. dzwigam ciezkie rzeczy) czy to moze wplynac na ksztal moich piersi, tzn czy moga sie w jakis sposob zdeformowac. Dodtam ze jest to implant pod miesien. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×