Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość maniuchna82
Agablue wielkie dzięki za zaoferowaną pomoc. Czy ty też im bliżej operacji było to miałaś coraz więcej obaw? Czekam z niecierpliwością na relację po. Trzymam mocno kciuki za przebieg operacji, efekt i w miarę bezbolesną rekonwalescencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna82 Ja mialam operacje 11 dni temu. Kazdy przechodzi inaczej, ale na Twoim miejscu nie podnosilam bym dzieci przez pierwze 2 tygodnie albo chociaz pierwszy tydzien. Wiem, ze latwo powiedziec, ciezej zrobic ale po opracji naprawde strasznie boli i nie powinnas sie wysilac. Przez pierwsze 4-5 dni nie podnosilam nic ciezszego niz 0.5-1 litrowa butelka wody mineralnej. Przez pierwszy tydzien nie mialam sily za bardzo gotowac. Wczoraj probowalam pokroic warzywa na salatke, ale twardych warzyw (surowa marchewk itp) dalej nie jestem w stanie prawa reka kroic, bo boli mnie cale ramie. Przez pierwszy tydzien jezdzenie autem mnie wykanczalo, najgorzej jest na zakretach. Mialam operacje w piatek, we wtorek poszlam do pracy, ale skonczylo sie na tym ze musialam wziac dodatkowe 3 dni wolnego, bo bylam naprawde slaba. Upaly mnie wykanczaly. Przez 7 fni czulam sie jakby mi slon siedzial na klatce piersiowej. Z tym ze ja mialam duzy implant (500cc), wiec mozliwe, ze ty troche lzej przejdziesz skoro masz mniejszy implant. Musisz sie nastawic na to ze przez pierwsze kilka dni trzeba wpoczywac zebys wrocila szybciej so normy. AgaBlue Najlepsza by byla jakas rozsuwana bluzka i luzna, bo bedziesz opuchnieta. Jak wrocisz do domu to warto miec jakis krem chlodzacy na siniaki (mi bardzo pomaga) albo plaster na stluczenia plecow. Nie wiem czy w Polsce sprzedaja: ja uzywam hot-cold compress (przyklejany) albo spray z bengajem. Bardzo pomaga na bol (cokolwiek z mentolem), krem z arnica tez pomaga no i torebki z lodem na spuchniete boki. Uwazaj tez zeby Twoj biustonosz sportowy (jezeli bedziesz nosic) nie byl za ciasny po bokach, bo jeszcze bardziej spuchniesz i Ci sie porobia siniaki. Przed operacja nie wolno ibuprofenu, ale 7-8 dni po operacji (nie wczesniej!!!!) jest juz ok. Ja bylam wciaz spuchnieta 7 di po operacji i zaczelam brac ibuprofen 3-4 razy dziennie (pomaga na opuchlizne, bo to lek przeciw zapaleniom-opuchliznie) i wszystko pieknie zeszlo. Z tym ze ibuprofen (podobnie jak aspiryna) wzmaga krwawienie, wiec nie nalezy go brac jezeli jeszcze bedziesz krwawic. Warto brac tez witamine C (1000), wit A, zelazo....no i jak najwiecej odpoczynku :-) Trzymam za Was kciuki dziewczyny!!! Ja juz prawie wrocilam do normy i piersi wygladaja swietnie. Jak Was bedzie bolalo po operacji to nie zaczynajcie zalowac ze ja zrobilyscie, bo jak sie juz wszystko zagoi i zejdzie opuchlizna to na 100% bedziecie zadowolone :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna82 Ja mialam operacje 11 dni temu. Kazdy przechodzi inaczej, ale na Twoim miejscu nie podnosilam bym dzieci przez pierwze 2 tygodnie albo chociaz pierwszy tydzien. Wiem, ze latwo powiedziec, ciezej zrobic ale po opracji naprawde strasznie boli i nie powinnas sie wysilac. Przez pierwsze 4-5 dni nie podnosilam nic ciezszego niz 0.5-1 litrowa butelka wody mineralnej. Przez pierwszy tydzien nie mialam sily za bardzo gotowac. Wczoraj probowalam pokroic warzywa na salatke, ale twardych warzyw (surowa marchewk itp) dalej nie jestem w stanie prawa reka kroic, bo boli mnie cale ramie. Przez pierwszy tydzien jezdzenie autem mnie wykanczalo, najgorzej jest na zakretach. Mialam operacje w piatek, we wtorek poszlam do pracy, ale skonczylo sie na tym ze musialam wziac dodatkowe 3 dni wolnego, bo bylam naprawde slaba. Upaly mnie wykanczaly. Przez 7 fni czulam sie jakby mi slon siedzial na klatce piersiowej. Z tym ze ja mialam duzy implant (500cc), wiec mozliwe, ze ty troche lzej przejdziesz skoro masz mniejszy implant. Musisz sie nastawic na to ze przez pierwsze kilka dni trzeba wpoczywac zebys wrocila szybciej so normy. AgaBlue Najlepsza by byla jakas rozsuwana bluzka i luzna, bo bedziesz opuchnieta. Jak wrocisz do domu to warto miec jakis krem chlodzacy na siniaki (mi bardzo pomaga) albo plaster na stluczenia plecow. Nie wiem czy w Polsce sprzedaja: ja uzywam hot-cold compress (przyklejany) albo spray z bengajem. Bardzo pomaga na bol (cokolwiek z mentolem), krem z arnica tez pomaga no i torebki z lodem na spuchniete boki. Uwazaj tez zeby Twoj biustonosz sportowy (jezeli bedziesz nosic) nie byl za ciasny po bokach, bo jeszcze bardziej spuchniesz i Ci sie porobia siniaki. Przed operacja nie wolno ibuprofenu, ale 7-8 dni po operacji (nie wczesniej!!!!) jest juz ok. Ja bylam wciaz spuchnieta 7 di po operacji i zaczelam brac ibuprofen 3-4 razy dziennie (pomaga na opuchlizne, bo to lek przeciw zapaleniom-opuchliznie) i wszystko pieknie zeszlo. Z tym ze ibuprofen (podobnie jak aspiryna) wzmaga krwawienie, wiec nie nalezy go brac jezeli jeszcze bedziesz krwawic. Warto brac tez witamine C (1000), wit A, zelazo....no i jak najwiecej odpoczynku :-) Trzymam za Was kciuki dziewczyny!!! Ja juz prawie wrocilam do normy i piersi wygladaja swietnie. Jak Was bedzie bolalo po operacji to nie zaczynajcie zalowac ze ja zrobilyscie, bo jak sie juz wszystko zagoi i zejdzie opuchlizna to na 100% bedziecie zadowolone :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platanita Dzięki za informację na pewno się dostosuje do Twoich rad :) maniuchna82 obawy mam i to wielkie ale zdecydowałam się i już chcę żeby było po...poza tym już nie mogę na siebie patrzeć mam tak jak Ty dzieci wyssały ze mnie wszystko nawet resztki cycuszków - ach szkoda gadać :( pozdrawiam, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue no to 3 mam kciuki za Ciebie :) wszystko bedzie ok :) co do ubran to ja mialam pizame z rozpinana gora. po zabiegu i tak obudzilam sie bez tej gory tylko w staniku i opatrunkach. przed zabiegiem kazali mi sie umyc specjalnym lynem odkazajacym i nie wolno sie juz niczym sparowac. pizama byla po to zeby jeszcze wejsc do lekarza latwo sie rozpiac zeby Cie mogl zmalowac hehe tzn wiesz zaznaczyc wszystko tym flamastrem ;) i jeszcze anestezjolog i takie tam :) a pozniej glupi jas i sen :) noi budzisz sie ze sloniem na klatce piersiowej ;P wszysko bedzie ok :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Agablue to juz jutro?????? Jak emocje? Ja do 30 mam jeszcze troche czasu ale coraz bardziej sie zaczynam bac. W sumie wiem, ze warto pocierpiec bo później nie bede musiala główkowac co wepchac do stanika, zeby miec jakiegos cycka pod bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue to chyba dzisiaj masz zabieg? trzymam mooocno kciuki! Czekamy na Twój powrót! daj znać jak sie czujesz i jak znosisz ból - może nie boli?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozeeeeeeeeeeee
Jej ,ale wy sie okaleczacie straszne na wlasne zyczenie dac się ciąc i to w takim miejscu ,kazdy jest inny, na ulicy nie biegacie przeciez bez majtek zal mi was nie lepiej sie zaakaceptowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
A moze lepiej nie wchodzic na fora, które Cie nie interesuję????? Jakaś bardzo ciekawska jesteś a może to zazdrość????????? Agablue czekamy na wieści dobrej treści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech spokojnie dziewczyny.... do "bozeeeeeeeeeeee" - gdyby można było tak łatwo siebie zaakceptować to pewnie połowa dziewczyn nie decydowałaby się na taki zabieg! ale niestety tak nie jest.... poza tym troszkę nie fajnie jest kiedy kobieta patrzy się w lustro i widzi płaską dechę w miejscu gdzie powinien być biust!! także uszanuj nasze decyzje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak wyglada sprawa jesli chodzi o robienie usg czy mamografii po zabiegu? Silikony nie utrudniaja odczytu? Malo jest informacji na ten temat w internecie wiec pytam osoby ktore sa juz po. Czy ktora z was mimo szczuplej sylwetki miala anatomy pod gruczol? Jak wrazenia w dotyku i wizualnie? Nie wyglada to sztucznie? Czy ktoras z was operowala sie u dr Latkowskiego w Polanicy lub dr Bromy w stolicy? Z gory bardzo dziekuje za wszelkie informacje! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Ja mam zaplanowane 270cc czesciowo pod gruczol i pod miesien. Ciekawa jestem efektu bo tez jestem szczupla i na klacie zero cycków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po..... wczoraj była zabieg :) W stoce daty mi sie pomyliły :) Matko same przygotowania do operacji sa przyjemne ale potem to przebudzenie po narkozie, mdłosci, matko człowiek nie może oddychać ani sie ruszyć, nawet włosów jak mi opadły na czoło nie mogłam poprawić, z pod pach dreny, poza tym kroplówki i siusianie do basenu. No ale to już za mną, jeszcze dzisiaj rano myślałam że skonam jak wyciagali mi dreny.... Ale efekt jest jak na drugi dzień po zabiegu, warto było :) wczorajszy dzień i noc to był koszmar ale to juz za mną :) Dzięki ze trzymałyście za mnie kciuki :) :) :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Agablue to GRATULUJĘ nowych, pięknych piersi. Już teraz chyba będzie tylko lepiej :-) Pisałaś, że masz dzieciaczki w wieku zbliżonym do moich. Jak bedziesz miala chwile to napisz mi proszę jak u Ciebe wygląda teraz opieka nad nimi i co z podnoszeniem? Jak sobie rodzisz. Bardzo sie ciesze, ze jestes juz po ! Szybko wracaj do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) Jestes dzielną dziewczynką:)...ból i wszystko szybko mija i szybko się o tym zapomina...a piekne piersi zostają:) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Historia
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnełaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię.http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) Jestes dzielną dziewczynką:)...ból i wszystko szybko mija i szybko się o tym zapomina...a piekne piersi zostają:) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa, rzeczywiście z każdą godziną jest lepiej :) Byłam dzisiaj na kontroli i chirurg powiedział że pięknie się goi :) maniuchna82 z dziećmi to prawdziwa masakra, synek chce sie tulić (ma półtorej roku) wyciąga rączki, a ja nie mogę nic zrobić... trzeba uważać dzisiaj tak znienacka podbiegł i głową mi zasunał w pierś... masakra...Córcia ma 4 latka tażke ona rozumie, że mamusię boli i uważa. Wszystko robi mój mąż...- zakupy, gotowanie, sprzatanie, wstawanie w nocy do dzieci,...ciężko tak wszystko jednej osobie ogarnąć, właściwie mnie też musi uczesać, zapiąć spodnie, ubrać bluzkę - ma troje dzieci he, he...Ale oboje wiedzieliśmy że tak to będzie wygladać ale na szczęście to stan przejściowy, wytrzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zrobił mi się taki 1,5 cm krwiaczek pod piersią w kierunku pachy :( ale sie boję juz jest późno zeby dzwonic do lekarza zrobie to jutro rano ale boję się ... czy któraś z was tak miała? wydaje mi sie że to może byc od ucisku stanika ale sama nie wiem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue Ja mam taki krwiak tez, ale juz powoli znika (tydzien temu sie pojawil), w srode ide na kontrole to sie dowiem czy wszystko ok...mialam w ogole siniaki wokol calej prawej piersi i na jej powierzchni (zaczely sie pojawiac po 3 dniach, a pozniej po 1.5 tygodnia). Pomaga noszenie luzniejszych stanikow i kremy z mentolem. Upewnij sie u lekarza czy to nie hematoma. Pozdrowienia :-) Ja jestem 3 tygodnie po operacji i juz prawie wrocilam do normy, ale dalej nie czuje sie na silach zeby podnosic ciezkie rzeczy lub wyjsc po schodach wiecej niz 3 pietra (przed operacja bylam bardzo aktywna, cwiczylam 3-4 razy w tygodniu itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platanita Po nocy zmniejszył mi się ten krwiako-siniak smarowałam żelem z arniki, zażyam duzo rutinoskorbinu i poluźniłam stanik i jest już lepiej... ale wczoraj byłam bardzo spanikowana. Jutro mam wizytę także zobaczymy co to jest, mam nadzieję ze nic poważnego :) Matko ale to spanie na plecach w bezruchu to makabra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Agablue w szoku jestem jak piszesz o tym, ze mąż pomaga Ci sie ubierać. Kurde normalnie ja nie bede mogla liczyc na takie udogodnienia. Dobrego masz męża :-) Ja bedę musiala poradzić sobie sama, może poproszę nianię o pomoc. W ogole to ja nikomu nie mowilam, ze ide na operacje bo raczej nikt z najblizszej rodziny nie zromumie jakie to dla mnie ważne. Przyznam szczerze, ze boje sie jeszcze bardziej i mam coraz wiecej watpliwosci. Agablue jesteś dzielna babka, zresztę jak wszystkie posiadaczki nowych biustów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agablue - gratuluje męża, super facet musi byc skoro tak sie toba opiekuje i wszystko robi w domu ! zazdroszczę pozytywnie :) nie ściskajcie sie tak tymi stanikami, bedzie lepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGMARA1986Z
witam dziewczyny :) temat jakos do mnie nie pasuje, bo ja poki co jestem przed zabiegiem, dzisiaj bylam na konsultacji i strasznie sie boje czy oby dobre wkladni zostaly mi polecone. zaznaczam, ze chcialam aby moj biust był spory ( bo jak robic to konkretnie) napiszcie prosze czy z moich cycuszków bede zadowolona i otóz: mam 178cm, ważę 56kg, obwód pod biustem dokładnie 74 :D miseczka skromniuchne B. wkładki eurosilicone 365, moze w trakcie operacje okaze sie ze w kieszonce bedzie jeszcze troszke miejsca więc dr. upchnie ciut wiecej. i jak?? moze ktoras z kobietek ma podobne rozmiary i bedzie w stanie wysłac mi jakieś fotki?? tylko neutralnego maila musze założyc :D no wiecie, nie chce, aby moje cycate kolezanki z pracy przez przypadek sie dowiedziały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGMARA1986Z
1986DAGMARA1986@wp.pl moj adres dziewczyny :D czekam na zdjęcia, z góry dziekuje... ja jak narazie to moge wyslać swoje przed OP, no ale nie wiem czy chcecie je oglądac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eurosilicone ja mam, więc polecam zdecydowanie, rozmiar wydaje sie ok, ale jesli chcesz duze to moze 400???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue trochę spóźnione ale wielkie gratulacje!! już jesteś po zabiegu! i jak się czujesz? jak sobie radzisz? no a męża można tylko pozazdrościć..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy slyszalyscie cos na temat nowych protez anatomicznych dwuzelowych? Podobno sa lepsze dla szczuplych dziewczyn? Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGMARA1986Z Zaufaj lekarzowi, jezeli robi duzo operacji to bedzie wiedzial jakie Ci dac. Ja mam 173 cm i waze 58 kg i mam wkladki okragle mentor 500 cc, a wyszlo z tego tylko duze C (tyle chcialam), ale moja kumpela ma 178 cm i ma 400 cc i ma mniej wiecej taki sam rozmiar. O wielkosci wkladek dowiedzialam sie dopiero dzien o operacji jak przyszlam na kontrole (i sie przerazilam ze wielkie), ale naprawde biust mam noralnej wielkosci (przed operacja mialam A). To wszystko zalezy od budowy ciala, ilosci tkanki w piersi itp...generalnie im wyzsza osoba tym wieksze ma pole do popisu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×