Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość maniuchna82
Hej dziewczęta. Powiem Wam ze normalnie jestem mega zaskoczona jak ja to wszystko znosze. Juz po operacji jak skonczyla sie kroplowka smigalam sama do kibla. Robie wszystko procz podnoszenia rak do gory i dzwigania. W piatek mialam operacje a w sobote sama sie uczesalam, ubralam i umalowalam. Najgorsze jest spanie na plecach ale mam nadzieje sie przyzwyczaje. Cycochy widzialam tylko raz jak doktorek przed wypisem je ogladal i zmienial opatrunek ale sa suuuuper. Wiadomo ze efekt koncowy bedzie widoczny jak opuchlizna zejdzie ale suteczki sa rowniutko, cycuszki sterczą - normalnie szok! Jak robilam wczesniej wywiad o tym doktorku to wiele dziewczyn powidzialo, ze po jego "robocie" szybko wrocily do siebie a i ja mam chyba wysoki prog bolowy. Wkurza mnie tylko ten stanik bo zaczyna mi swedziec pod nim skora (moze z brudu hehe). Wczoraj pojechalam sobie (tzn. maz mnie zawiozł) do fryzjera i umyl mi glowę. Od razu poczulam sie lepiej. Dziewczyny czy najgorsze juz za mna?? Czytalam gdzies, ze podobno 5 doba jest krytyczna, to prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super, że już masz to za sobą. Widać szybko dochodzisz do siebie, a to bardzo dobrze:). Każdy inaczej przechodzi ten moment kryzyzowy i następuje to w różnych dniach, także może juz masz to za sobą, a nawet nie wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Dziewczyny mam pytanko? Wskazane jest spanie na plecach po zabiegu. Czy jezeli przez sen przewrocilam sie na bok i tak sobie spalam (3,5 doby po op.) to cos moglo sie tam poprzekrecac??? Chodzi o to, ze w nocy przez sen, nieswiadomie przekrecam sie na bok. Nic mi nie boli , wszystko wydaje sie ok ale w glowie klebia mi sie watpliwosci?? No i ten stanik z tym pasem usiskowym na górze, horror! Swedzą mnie cycki tak ze mam ochote sie widelcem drapac. W piatek mam zdjecie szwow, wiec mam nadzieje ze lekarz pozwoli mi sie juz normalnie wykapac i zdjac ten stanik chociaz na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jeżeli nic Cię nie boli, jeżeli wszystko masz na swoim miejscu to raczej wszystko jest ok:) a to że swędzi to normalka, ja myślałam że oszaleję......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie uskuteczniaj drapania widelcem;), a tak poważnie to nie masz się czym martwić (tak mi się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcem :D :D:D:D maniuchna82 cóż musisz pocierpieć z tym stanikiem, nosisz go dla swojego dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURS Portalu Feelbeauty
Opisz nam swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zabiegi od mezoterapii przez botox, korekcję ust kończąc na peelingach mechanicznych lub laseroterapii. http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3 Przedstaw swoją historie jakie były Twoje doświadczenia i jakie rezultaty osiągnęłaś. Najciekawszą historię opublikujemy a autorce tekstu przyznamy nagrodę w postaci wybranego zabiegu z medycyny estetycznej w wybranym gabinecie w Polsce. Zapraszamy i czekamy na Twoją historię.http://www.feelbeauty.eu/contest/index/id/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
No i jak mialam problem z przekrecaniem sie na bok tak teraz przez sen podnosze łapy do góry nad głowę. Pewnie też nie mam sie czym martwić, bo gdyby mi przy tej czynnosci cos bolalo to nie robilabym tego. Dziewczyny czy to normalny jest taki bol tam gdzie jest szew? Normalnie jak sie schylam albo sie probuje prostowac to najbardziej mi boli pod cycem tam gdzie jest szew. Jutro w sumie mam zdjecie szwow wiec podpytam doktorka. Ogólnie samopoczucie bardzo dobre, nikt sie nie poznal ze ze mna cos nie halo. Niestety szybko sie mecze i najbardziej chodzenie po schodach. Dziewczeta bede wdzieczna za jakiekolwiek rady co moge a czego nie moge 7 dni po operacji i napiszcie jak to wygladalo u was? Co robilyscie a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna 82 Gratulacje :) jestem w szoku ze tak to wszystko dobrze znosisz, ja sie strasznie nacierpiałam a o podnoszeniu rąk do góry nie było mowy :) przekręcić na bok tez się nie mogłam bo mnie wszystko bolało. Minęły już 3 tygodnie od mojej operacji a ja nadal w nocy leże jak kłoda na plecach :) - ale już się przyzwyczaiłam A jaki duży masz implant? Jeżeli mogę coś Ci doradzić to uważaj na spanie na boku, podnoszenie rak do góry i dźwiganie ciężkich rzeczy - jesteś jeszcze świeżo po zabiegu i lepiej być ostrożnym - nawet jak wykonywanie tych czynności Cie nie boli. A jak dzieciaczki - dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj na szwy i okolice szwów bo to delikatne miejsca, a żeby przy podenoszeniu czegoś po prostu nie puściły. Nie straszę Cię ale po prostu trzeba na siebie uważać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniuchna82 co do blizn to dlugo boli niestety :/ ja mialam zabieg w czerwcu i czasem czuje takie sciaganie ale bylam na kontroli i doktor mowil ze musze to masowac zeby rozluznic skore w tym miejscu ale moze u Ciebie bedzie inaczej bo Ty jestes strasznie do przodu :D mi bylo ciezko sie odwrocic na bok :/ tylko, ze ja kazdej nocy probowalam po tygodniu jakos tak delikatnie sie przekrecalam ale ogolnie nawet nie zle mi szlo :D a rece za glowe tez dawalam tylko o ile pamietam to moglam na zmiane albo lewa albo prawa bo 2 naraz to masakra he nie dalo sie ale na sciagnieciu szwow doktor mowil ze jak dam rade spac na boku to ok wazne ze nie boli :) takze luzik :) jestes strasznie pozytywna moze dlatego tak dobrze Ci idze :D hehe plus dla Ciebie. no to teraz dbaj o swoje skarby i kus swojego ukochanego LOL a on i tak nei moze ich scisnac hehe ale dobrze tak sie napatrzy, ze jak juz bedzie mogl troche posciskac to Cie nie wypusci ;D pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwusiek.niunia@wp.pl
im więcej was czytam dziewczyny, tym bardziej przekonana jestem że nadeszła pora i na mnie...mam wątpliwości, część rozwiałam po lekturze tutaj a część nadal jest, nawet takie głupie-na jak długo one są?kiedy bym musiała wymienić? ale podpytam: -szukam lekarza na północy, polecicie kogoś? - waże 55kg i mam 171cm, nieby 75B w push-upie ale na upartego i A, marzy mi się C, jedna ciąża za mną, ale liczę kiedyś na 2 ...moj 'maluch' ma 5lat i pomyślałam że może już poczekam na drugą ciąże ale ja wiem kiedy to naspąpi?jeszcze ze 3 lata nie... nie wiem, będę podpytywała na biezaco, jesli mozna:) o dziwo moj maz zmienil zdanie, zawsze mowil ze jak zmieni cycki to i meza, ale w koncu mu przedstawilam teorie ze nie tylko o efekt wizualny chodzi ale i o psychiczny komfort...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Dziewczyny, czy to jest normalne, ze jedna piers jest troszke wieksza od drugiej? Zauwazylam, ze lewa mi troszeczke zmalala a prawa nadal jest jakby taka bardziej opuchnieta. Moze dlatego, ze wiekszosc rzeczy robie prawa reka i pracuje prawy miesien? Wkladki mam 270 cc anatomiczne czesciowo pod miesien a czesciowo pod gruczol. Jeszcze napiszcie mi, czy te cycki z czasem sie zbliza do siebie i opadna troszeczke w dol??? Na razie nie moge sie do nich przyzwyczaic, pod bluzka wugladaja super ale na golasa to dla mnie 2 obce ciala, moze dlatego ze obchodze sie z nimi jak z jajkiem. Oczywiscie nic nie dzwigam i nie podnosze bez potrzeby tych rak do gory. Boli mnie bardziej prawy cycek ale to juz pikus nie bol. Prosze pocieszcie mnie, ze ksztalt cyckow sie zmieni i ze na razie tylko tak wygladaja????? Nie moge sie przyzwyczaic i martwi mnie ze ten prawy jest wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co no może to być , że więcej rzeczy robisz prawą ręką. Może po prostu opuchlizna schodzi Ci nierównomiernie. Moim zdaniem nie masz czego sie obawiać. Tak. Cycki Ci opadną i staną sie bardziej naturalne. Zobaczysz ze się przyzwyczaisz i biust będzie super wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elka*
Pytanie Do Koralka3 Czy ty masz rozmiar 375 ?? Napisz coś proszę jaki kształt i ile jesteś po operacji. Ja mam wyznaczony termin na listopad i jestem po konsultacji. Lekarz wybrał dla mnie rozmiar 375 twierdząc że taki mi pasują. Boje się że wyjdą za duże. Czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka, tak mam taki rozmiar. Operację robiłam w maju 2009 roku...wiec troszkę czasu już minęło. Wiesz taki rozmiar mi pasuje bo nie jestem osóbką najdrobniejszą :) Są w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Co do tych rozmiarów to wszystko zależy od firmy i rodzaju implantu. Ja jestem bardzo drobną osobą, mam 160 cm wzrostu i wąską klatkę piersiową. Lekarz dobrał mi 270 cc allergany Natrelle anatomiczne i powiem wam, ze nie myslalam, ze bedą takie duże. Gdybym wsadzila sobie większy implant to dr mowil, ze beda wygladaly nienaturalnie bo beda wylazily spod pachy i mial racje. Te 270 cc to strzal w 10-ke ale musze sie do nich przyzwyczaic. Juz robią się takie bardziej miękkie ale nadal to nie są moje cycki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i się przyzwyczaisz:D i poczujesz jakby w końcu były twoje naturalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Tippy to pewnie przez ten pancernik. Jak juz bede mogla wskoczyc w jakis sexy stanik i wyspac sie w pozycji na boku to uwierze ze to moje cycuszki. Bylam wzoraj u doktorka bo jedna piers mam ciut wyzej i kazal mi ja tak ugniatac od gory. Bolu nie czuje zadnego i to ugniatanie sprawia mi radoche bo sa juz takie bardzij miekkie. Któras z dziewczyn pisala ze zastanawia sie nad zrobieniem cyckow, ale planuje kolejną ciążę. Nie jestem w tym temacie bo juz urodzilam 2 dzieci, ale jak przed zrobieniem czytalam fora to niektóre dziewczyny pisaly, ze karmienie piersia moze lekko znieksztalcic piersi. Nie wiem czy to prawda. Dużo na ten temat jest na stronie http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=11617 Tutaj poczytaj, moze znajdziesz odpowiedz na Twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
No właśnie Tippy nie bardzo, bo mam w nim śmigać przez najbliższe 2 tyg. A możecie mi polecić jakiś dobry stanik sportowy. Byle był wygodny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny mam goracom prosbe czy robiła sobie ktoras z Was u dr.Rykały??? mam operacje na 19 grudnia!!! Mam 160cm, 55 kg., i biust 75 B i zastanawiam sie nad 400 lub 450 lm jesli ktoras z was ma taki rozmiarek to bylabym bardzo wdzieczna za przeslanie fotek ;P (niunianiunia2011@onet .pl) ja po operacji na pewno sie zrewanzuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno zaproponowal mi implanty firmy AMS czy ktoras z was ma takie? podobno tez dobre bo maja dozywotnia gwarancjie ale ja sie z taka firma do tej pory nie spotkalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elka*
Dziękuję Koralka3 za odpowiedz. Ja jestem średniej budowy. Wzrost 174 cm waga 63 kg, Boje się że te 375 będą duże balony. Powiedź jeszcze proszę czy masz anatomy czy okrągłe. Ja mam mieć okrągłe. Aha i jaki rozmiar kupujesz staniki?? Mówię Ci jak się strasznie boję...zabieg 8 październik :)) Chyba porozmawiam jeszcze z lekarzem aby zmienił mi na mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka ja jestem ciut wyższa od Ciebie i też mam 375 okrągłe i uwierz mi,że wcale nie mam balonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY POMÓŻCIE JESTEM PRZED OPERACJIA U DR.RYKAŁY MIAŁA KTORAS Z WAS ROBIONE U NIEGO? A CZY KTORAS ZROBILA SOBIE OKRAGLE 400ML LUB 450ML ??? BO NIE MOGE SIE ZDECYDOWAC:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elka*
Do becia769 Napisz proszę kochana coś więcej... Jaki rozmiar staników kupujesz. Możliwe to jest że do budowy naszej (wzrost powyżej 172 cm) takie pasują. Ja się panicznie boję że to za duzo... Chcę zaufać lekarzowi ale oglądając zdjęcia implantów powyżej 350 wydają mi się duże. Napisz coś jakie miałaś przed itd :)) Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Mi lekarz tez wybral 270cc a pozniej jak naogladalam sie zdjec cyckow 350 i wiekszych to pomyslalam ze te 270 to beda mikrusy. Juz mialam umawiac sie na kolejna konsultacje, by zwiekszyc rozmiar ale dzieki bogu nie zrobilam tego bo te 270 wydaja mi sie jak na razie ciut za duze. Chcialam pelne B, male C i mysle, ze efektem koncowym będzie wlasnie taki rozmiar. Jestem 2 tyg po operacji i na razie nie widze, zeby mi specjalnie zmalaly a raczej zrobily sie takie bardziej naturalne. Poza tym każda lubi co innego, mi zalezalo, zeby cycki nie byly zbyt duze do mojej budowy i zeby nie wygladaly sztucznie. Zaufalam lekarzowi bo rzeczywiscie gdybym wziela wieksze to wygladalabym jak Pamela. Wkurza mnie natomiast to, ze prawy cycek jest o prawie cm nizej niz lewy. Przed op mialam lekka asymetrie klaki piersiowej ale nie jest to tak widoczne. Wiadomo ze ja to widze, bo prtzygladam sie tym cyckom po kilka razy dziennie, ale jak spojrze na wyjsciowke jaka mialam to juz przestaje narzekac. Moze to wszystko sie wyrowna w sumie od op. minely dopiero 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×