Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Fajna porada..mam sobie klasc na klatke np kilogram cukru i oddychac w celu unikniecia szoku przyciskania i braku umiejetnosci nabrania wiekszego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia008
bacha a jaką masz wyjściówkę ??? wzrost i waga chyba też ma znaczenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
170 cm 59 kilo w biuscie 77 pod biustem 70 piers 11 cm szer.I wg tych wymiarow a dokladnie szerokosc****ersi i klatki piersiowej wyszlo 250 albo 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzia8889 ile zapłaciłaś za operację? i co z tym vatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha... ja w ogóle nie byłam aż tak ograniczona ruchowo, żeby nie móc podrapać się po głowie czy otworzyć sobie drzwi. Możliwe, że w szpitalu dostawałam silne środki przeciwbólowe i dzięki temu tak dobrze się czułam. Po przebudzeniu w ogóle nie czułam bólu, tylko lekki uścisk. Później pojawił się ból, ale bez przesady - można z nim funkcjonować. Jeszcze tego samego dnia poprawiałam sobie posłanie w łóżku, bo mnie drażniło i spokojnie dałam radę wykąpać się i uczesać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka... piersi są już miękkie, ale mięśnie jeszcze nie puściły. Nie mam pojęcia, ile to potrwa. No bo chyba tak nie zostanie, bo piersi są teraz nieruchome... Nie jestem w stanie podnieść ich czy zbliżyć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes szczesciara.:) Mnie poinformowano ze tak moze byc.Ze otwarcie drzwi bedzie nie lada wyczynem ale od czego sa ...nogi:) No NIc czekam .12 dni.I niech to juz sie dzieje.Czytam Was czytam . Kaja3333 a jakie TY masz i jakie masz zwymiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole sie na takie cos nastawic niz mialo by być na odwrót. Ja na poród jechałam mega zrelaksowana bo przecież moje siostry urodziły bardzo łatwo i jakież było moje zdziwienie :))))))) ale skończyło sie cesarką:) Na szczęscie nieszczęście:)Jak ja Wam już zazdroszczę ,że ,macie to za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że przejdziesz okres rekonwalescencji w miarę łagodnie. Ja Ci powiem, że najgorzej się czułam między 3 a 14 dniem po zabiegu. Potem jest już z górki :) Zobaczysz, za 1,5 miesiąca będziesz się czuła super. Co do implantów, to mam anatomiczne Mentor 260 cc. Pod biustem 70 cm, w biuście 90 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Cześć dziewczyny, długo trzeba czekac na wyniki badań dotyczące operacji. mam do zrobienia, morf.krwi, PT,APTT,elektrolity. Badnie lekarz kazł zrobic 7 dni przed operacja ale nie wiem czy wyniki dostane na drugi dzien czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy co u mnie bedzie. Teraz to narazie czekam na ten dzien.Niech to juz bedzie za mna bo oc***eje przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam operacje 2 kwietnia czyli dzień po Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malini
Zamiennie się terminem operacje piersi u Dr.Potockiego z lipca na wcześniejszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kaja no właśnie ciekawe ile to trzyma hmm moja znajoma po miesiącu mogła ściskać je do siebie , ale u każdego inaczej. Hmm a odczucia jeszcze bólowe a w zasadzie bardziej związane z szybkimi ******* masz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
bacha841 a czemu nie chciałaś wiekszych niż 300ml ??? ja jakbym była twojego wzrostu to bym wzieła 340ml , bo patrze na koleżankę moją która ma 335ml i jest niższa od ciebie 165cm a waży nie całe 48kg to wyglądają super i z boku jest co pokazać bo często dziewczyny robią takie,że z przodu są pokaźne no wiadomo przy wąskich klatkach to każda pierś będzie wydawała się spora,ale bokiem jak stają to wcale nie widać, a przecież głownie w ubraniach nam chodzi o efekt bokiem, żeby było coś odstające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
nie doczytałam bacha, czyli najwieksze to 300ml a ta moja koleżanka ma też 70 pod biustem , ale piersi bliżej siebie bo ma 12,5cm więc to też ma znaczenie czy piersi są blisko siebie czy nie. Jak ktoś nie ma blisko siebie piersi to nie powinien robić dużych piersi bo to kiepsko wygląda potem. dwie piłki na bokach ( nawet przy anatomicznych to źle wygląda) więc im dalej piersi od siebie tym mniejsze znowu jak są za blisko też wiadomo,że duże nie wejdą. najlepiej wypośrodkowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Dawno mnie tu u Was nie było, ale starałam się przeczytać przynajmniej pobieżnie wasze wpisy i powiem Wam kochane, że aż milutko poczytać. Fajne jest to jakie dajecie wsparcie. To na prawdę niesamowite :) Ja już jestem 16 dni po operacji i jestem jak nowo narodzona. Mój okres rekonwalescencji trwał krótko lecz bardzo intensywnie ... Ból wymieszany z radością i załamką i totalną bezradnością towarzyszyły mi na bieżąco przez 5 dni, a potem jakby "ręką odjął" :P Piersi są dużo bardziej elastyczne, biustonosz zrobił się wręcz za luźny, śpię już od kilku dni na boku, ale też na brzuchu. Kładę sobie poduszkę pod brzuch zaraz pod piersiami i jedną nad i jest na prawdę light :) Basiu Ty nam chyba oc***ejesz do tej operacji, trzymam mocno kciuki ! Moje cycuszki mają się świetnie, są równiutkie, bez opuchlizny, strupki po cięciu po maleńku schodzą i pokazuje się cieniusieńka blizna. Czucie mam wszędzie w piersiach i bardzo wrażliwe sutki, ale wrażliwość też po woli ustępuje. Kurcze jestem na prawdę mega zadowolona i polecam tego chirurga :) Dodam, że mam dość duży implant, bo aż 415 cc, ;) Wyślę fotki jeśli chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... No właśnie, bo zapomniałam zapytać ... Co w przypadku gdy pancernik jest tak luźny, że piersi mi się w nim "bujają" ? Czy powinnam kupić drugi ciaśniejszy, czy zostać w tym do końca? Zostały mi jeszcze dwa tygodnie, aby go nosić :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy orientujecie sie dlaczego do operacji nie sa dopuszczane pacjentki po infekcji np gardla lub bezposrednio po niej?? Mam czerwone gardlo i mnie "drapie" ale nie boli,kataru nie mam i to nie jest przeziebienie bo dobrze sie czuje tylko sie teraz zastanawiam czy cos z tego mojego terminu bedzie a nic na tydz przed nie wolno brac...pomocy Plukam gardlo woda z sola,herbatka z szalwi i nic dalej drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge brac witamin kwasu acetylosalicylowego( czyli polopiryna,aspiryna,acard) I wszelkich preparatow zlozonych np cholinex i tu nasuwa sie pytanie co znaczy zlozone i czy gripex nie jest preparatem zlozonym a nie mam kontaktu z farmaceuta zeby popytac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolyyy najlepszy jest syrop z cebuli i miodu tez przed operacją bolalo mnie gardlo po tym syropie przeszło. Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie jestem 3 tygodnie po operacji w sumie czuje sie fantastycznie zastanawiam sie kiedy mogę ruszyć na imprezę i pić alkohol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Midsession podeslij zdjęcia ;) ilonakrawiec22wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Midsession a jakie miałaś wymiary wczesniej ?? chodzi mi o to ile pod biustem a ile w biuście :) a ile teraz masz w biuście ?? :) a tak z ciekawości skoro 415ml to jaki rozmiar tego stanika pooperacyjnego dali tobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilonka pod biustem miałam 73, a w biuscie ok 80. Teraz mam pod 72, a w 95 :P 70B/C było moją wyjściówką :) Teraz 70F ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×