Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ilonka pod biustem miałam 73, a w biuscie ok 80. Teraz mam pod 72, a w 95 :P 70B/C było moją wyjściówką :) Teraz 70F ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
super ;) wyślesz mi zdjęcia bo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
a masz anatomiczne ??? jaki profil ?? dostałaś certyfikat- gwarancje z kliniki to masz tam napisane jaki rodzaj- styl protez np MF 415 MX 415 itd :) jaki jest u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam okrągłe pod miesień, a jeśli chodzi o parametry to nie pamiętam, mam dokumenty już schowane w sejfie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
suuper ! ale w życiu bym nie powiedziała,że to 415ml ! mi 415 wydają się bardzo duże a są akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
a masz może zdjęcie z boku jak stoisz ??? bo tak na siedząco też inaczej :) a czemu miałaś 2 plastry ? gdzie miałaś cięcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Midsession tobie dali stanik pooperacyjny 70F ??? a jakiej firmy ten stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka one na fotkach wyglądają na takie maluszki :) 70F to mój nowy zakup Triumph'ie, a w klinice dostałam 36E :) Tj jakaś inna rozmiarówka jeśli chodzi o cyferki :) Zaraz postaram się znaleźć coś jeszcze i wrzucę na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsession... ja też poproszę fotki :) Fajnie, że jesteś zadowolona i już po bólu... mirka.mej@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka22... ja żadnych odczuć bólowych już nie mam. Mogę biegać, skakać, nosić ciężary.... czuję się tak, jak przed operacją. No może poza czasem po przebudzeniu. Zaczęłam spać na boku i niestety rano jestem trochę obolała, ale to przez jakieś 20 min. - potem jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolyyy... gripex możesz brać spokojnie (to jeden z nielicznych medykamentów, które są dozwolone) - ja też brałam. Trzeba mieć drożne drogi oddechowe i nie podrażnione gardło ze względu na to, że podczas operacji jesteśmy intubowane. Znieczulenie ogólne powoduje zwiotczenie mięśni (również oddechowych), więc musisz mieć włożoną rurę do gardła, żeby się nie udusić. Żeby nic nie zakłóciło intubacji nie możesz być przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo :) Najbardziej oprócz efektów to cieszę się z krótkiej rekonwalescencji :) Było ostro, ale krótko. Jestem 16 dni po, a już od około 5 dni śpię na boku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można brać śmiało na pewno Tabcin Trend . Jest mocny, ale wiem, że można śmiało go zażywać, bo nie wpływa na krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
po operacji duże!!! ;) a jak z przodu teraz wyglądają- jak masz fotkę to podrzuć :) ??? a mostek już zszedł tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Midsesion ja tez planuje powiekszenie,ale dopiero jesienia,narazie czytam i zbieram informacje.Jak bys mogla to prosze tez podeslij mi fotki,jestem ciekawa jak wygladaja. kasiao83@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wykończe:) Serio. Też miałyście takie huśtawki? Zrobić i to już a może to ze mną jest coś nie tak? Gdybym miała zwisy ale mam super jędrne:)Ale ta miska A mnie dobija. No to na "dzień dobry" pozrzędziłam . Ilonka22 nie chciałam większych bo..przyszłam z nastawieniem ,że CHCE. Zależało mi na sportowym wyglądzie. Nie chce dużych. Bardzo dużo ćwiczę,biegam,jeżdżę na rolkach etc i nie chciałabym aby były dla mnie problemem. POnadto chce mieć jeszcze jedno dziecko kiedyś i móc je wykarmić tymi balonami. A jak byłam karmiąca to z miski A zrobiła sie miska KONKRETNE D. A potem to mi te cycki eksplodują. 11cm to szerokość teraz piersi -nie odległość pomiędzy piersiami. Zrobiłam sobie zdjęcia w bokserce i powiedział ,że takie będa po zakończeniu rekonwalescencji i jak wspomniałam wcześniej mam wrażenie wielki cycków..I zastanawiałam się czy nie mniejsze. Kładłam duży nacisk ,że chce wyglądać naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka pośli mi swoje jak masz przed i po. bacha2014@wp.pl Midession !! Jesteś !! Jej już spisz na boku? na brzuchu???? 16 dni MAMO jak ja bym chciała tak mieć po .Rany julek stanik F:) Midession możesz posłac też swoje marzenia? KAJA333 kiedy miałaś termin? TAK TAK oc***eje napewno .heheheheh:) MIlego dnia dziewczyny czekam na oddzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
kaja wysłałam tobie zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka ! MAM!! DuuuzE :) Jaki dokladnie miałas rozmiar implantu? Ale widac jeszcze ze masz skore napiętą.Kiedy miałas OP?? Midsession masz jakies fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilonka teraz widze ze napisalas mi informajce .JA przy 300 bede miala 90 w obwodzie!! Faktycznie mostek jeszcze opuchniety. 47 kilo chudzina z Ciebie ja wyzsza po 170 ale o 10 kilo grubsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
bacha , nie to nie moje to mojej koleżanki , która robiła 3 tyg temu , co pisałam wcześniej ,że brzydko wyglądają , bo jest chuda , ale teraz już lepiej wyglądają nie ? albo mi się już zdaje bo się przyzwyczaiłam do tych zdjęć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja zabieg mialam wczoraj, mialam bardzo male A, wlasciwie to byla tylko wiszaca skora ( po 3 dzieci) mam wkladki Mentor 300 ml I jestem bardzo zadowolona z efektu. Wiem ze one troche zmaleja ale I tak jestem przeszczesliwa. Mam do was pytanie. Mam dziecko (6miesiecy) ktore wazy 8 kilo. Kiedy waszym zdaniem moge go wziasc na rece lub zrobic cokolwiek przy nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Midession - wyslij prosze mi takze :* mamy podobne wymiary ;) fiocchi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×