Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Stanik po Op nosi się przez miesiąc (chyba że Twój lekarz zaleci inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn tez tyle waży teraz to nawet 9 kg na początku go nie nosilam po 10 dniach juz bylo wszystko ok i zaczęłam powoli go przenosić z miejsca na miejsce On juz ladnie siedzi wiec jest mi łatwiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Anuka to jest normalne na pocztku ja bralam ketonal przez 5 dni teraz jestem po 2 tyg i tez rano mam jeszcze delikatne bole przy wstawaniu. Pierwsze 5 dni sa najgorszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
daga999 duże masz te piersi ale ładne, po jakimś czasie ładnie opadną w dół i będą bardiej naturalne. ja bym chciała mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
bacha 841 podeślij mi proszę swoje zdjęcie z rozmiarami przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama1 jak chcesz to ci podesle moje zdjecia. Ja mam wkladki okragle 300 ml I wczesniej mialam obwisle nawet bardzo po trojce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta noc była straszna :( nie dość że Spalam na siedzaco to budzilam się co 2godziny czasami częściej. Nawet nie można tego nazwać snem, tylko raczej czekaniem na wschód słońca :( Wam też było tak ciężko? jak tak rzeczywiście ma być przez pierwsze 5dni to ja nie wiem. .. ja nie daje rady, to jakaś udreka :( a przecież biorę ketonal :( bralyscie może cos wspomagającego zasypianie /sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
To wyżej to byłam ja Anula1616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Ja chętnie podeślę, jak sama je zobaczę, narazie mam oklejone plastry i opatrunki, We wtorek mają mi to ściągnąć to może strzele wkoncu fotkę :) ale najważniejsze teraz to żeby przestało mnie boleć :( kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
A no tak 1.04, nie zauważyłam podpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1616 mi tez nie pomagal ketonal, na sen jak wzielam to bol i tak mnie obudzil i bylo jeszcze gorzej. Od tyvh tabletek na sen krecilo sie w glowie i organizm chcial spac a bol nie dawal. Nie mialam silniejszych lekow a ten nie pomagal :( Bolal strasznie mostek i oddychac ciezko bylo itd, ale 4 dnia juz bylo znaczniue lepiej. Dasz rade, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Kasia2201 Dziękuję za słowa otuchy, ale jest mi naprawdę ciężko :( a w nocy to koszmar nie mogę znaleźć wygodnego miejsca nawet na siedzaco a i tak ie zasne na dłużej niż 2godziny :( a jakie miałaś implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po prysznicu, opatrunki wymienione. Od razu lepiej sie czuje, taka swieza ;) Myslalam ze bedzie gorzej z tego stresu nie zrobilam sobie zdjec bez opatrunku ale ciecia wygladaja ok I sa malutkie jakies 3 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam ze zaczynają mi sie robić pozstępy na piersiach takie maleńkie no ale są, smaruje je specjalnym kremem. To może sie nie powiększa>:) w sumie to byłam przygotowana tak ze nie ma załamki;-) coś za coś. Noo pierwszy prysznic to bylo piękne:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niee rozstepy...myslalam ze to od razu powinno wyjsc.WLasnie nie chce tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem serio jak sobie poradze.MAMUSIA ja chce tulic ,ja chce na raczki,ja chce siku,ja chce na plecki:) i tak caly czas.Poza tym sie przesiebilam ale nikt mi nie mowil ze to zabronione tydzien wczesniej.W sumi elepiej teraz niz potem.Kicham jak wsciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha ja mialam zapalenie gardla kilka 5 dni przed zabiegiem I dostalam antybiotyk. Musisz tylko powiedziec swojemu lekarzowi o tym. Wracaj do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma1
gazela 250, zmiana na lepsze diametryczna!!!!!!!!!! Gratuluję wyglądu, pokazałam mojemu mężowi- podobają się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek363
U mnie dzis czwarta doba po operacji,jeszcze sama nie rozpakowuje moich nowych piersi,mam kontrole po tygodniu od zabiegu wiec wytrzymam. Jest znacznie lepiej :-D tylko często szczypia mnie szwy,czy tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula1616 doskonale Cie rozumiem. Ja przez pierwsze dni kiedy nie moglam sie ruszyc, i oddychac a zrobic cos kolo siebie tez byl bol, to mialam serdecznie dosc. Powtarzalam , ze gdybym wiedziala ze to taki bol to bym sie na to nigdy nie zdecydowala. Zdarzalo mi sie plakac z bolu i zlosci. Mialam naprawde dosc i bylam zalamana. Ale czwart i piaty dzien byl lekka poprawa:) naprawde :) Uwierz choc ciezko Ci teraz jeszcze chwilka i bedzie lepiej. Spanie na siedzaca jest straszne i niewygodne, piersi do tego szczypia lub bola. Mnie szczypala bardzo lewa piers, do tego byla bardziej spuchnieta. Ale teraz juz wszystko wraca do normy :) Implanty mialam 325 wysoki profil okragle. Trzymaj sie Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula1616 doskonale Cie rozumiem. Ja przez pierwsze dni kiedy nie moglam sie ruszyc, i oddychac a zrobic cos kolo siebie tez byl bol, to mialam serdecznie dosc. Powtarzalam , ze gdybym wiedziala ze to taki bol to bym sie na to nigdy nie zdecydowala. Zdarzalo mi sie plakac z bolu i zlosci. Mialam naprawde dosc i bylam zalamana. Ale czwart i piaty dzien byl lekka poprawausmiech.gif naprawde usmiech.gif Uwierz choc ciezko Ci teraz jeszcze chwilka i bedzie lepiej. Spanie na siedzaca jest straszne i niewygodne, piersi do tego szczypia lub bola. Mnie szczypala bardzo lewa piers, do tego byla bardziej spuchnieta. Ale teraz juz wszystko wraca do normy usmiech.gif Implanty mialam 325 wysoki profil okragle. Trzymaj sie Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam lewa piers troche bardziej spuchnieta I bardziej mnie boli, czuje szwy itd. W prawej wogole juz nie czuje bolu. Zaczynaja robic sie miekkie I odzyskuje czucie od gory do sutka, od sutka w dol dalej mam odretwiale. Jestem 4 dni po zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
Kasia2201 i gazela wyślijcie mi proszę fotki ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gazela bardzo ładne :) chyba masz mostek spuchniety , czy zdaje mi się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
gazela a gdzie robiłaś operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×