Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuza1234
Dziewczyny Nie bardzo rozumiem po co Wam ta pizama W klinice przed zabiegiem dostalam pizame taka jakby sukienke hehe rozpinana ,trzebabylo sie przebrac w nia po tym jak lekarz zrobil picasso na mojej klatce flamastrem ,po operacji zalizyli mi ten stanik specjalny i ubrali w pizamke Tzn Obudzilam sie juz ubrana w lozku pod kolderka z kroplowka.I tak do dnia nastepnego .na wyjscie jedynie trzeba wziasc wygodne ubranie,jesli moge cos poradzic to nie bierzcie dzinsow,bo raczej sie nie zapniecie ,po narkozie brzuch puchnie . Wezcie pantofle szczoteczke do zebow,paste,szczotke do wlosow, bielizne,dokumenty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Gość Sara Ja tam wzielam piżame rozpinana kupilam fajna za 8 zl s/h komplet na raz lepszej nie trzeba i to firmową Victoria Secret he he :) mialam recznik którego nie użyłam i krem do twarzy , plyn do plukania jamy ustnej bo zębów nie dasz rady umyć. Ja mialam założone dreny które sprawiały tyle bolu przy kazdym ruchu ze wolałam sie nie ruszac. O jakims myciu nie bylo mowy choc bardzo mi przeszkadzalo to ze nie moglam sie odswiezyc i założyć swiezych majtek.... Do toalety pomogla mi wstać pielegniarka i nawet mi musiala spodnie od pizamy i majtki zdjac i zalozyc. Nad ranem wstalam sama do toalety i poradzilam sobie sama. Rano o 8 przyjechal po mnie Mąż wyjeli mi dreny i poczulam ulgę. Przeplukalam buzke trochę kremu na twarz i do domu. Dziewczyny ból jest naprawdę dyskomfortem i nawet nie pomyslicie o jakims myciu czy innych zabiegach pielegnujacych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
asi28 a jesteś z Katowic może? W Katowicach te bd będą napewno drogie no ale cóż trudno. Szczepienie WZW B miałaś? Ja waga 54 165cm pod biustem 70 w biuście 80. Ja tylko się modlę aby okresu nie dostać tym bardziej ze przestałam brać anty i teraz okres to będzie jak w ruletce będzie albo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia z tym myciem zebow to niewiem .ja normalnie umylam zeby nie mialam z tym problemu i uczesalam wlosy,w kibelku nikt mi majtek nie musial sciagac a dreny nie bolaly mnie ,jedynie przy wyciaganiu drenow troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja z okresem tez mam ruletke, do końca będzie to niespodzianka. wzw b miałam już kiedysm teraz badałam przeciwciała tylko, sa akurat ok. Sylwia jak tam po sciagnieciu pancerza? mow cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
wrocilam z konsultacji, wszystko ok ladnie sie goi ;-) Asi 28 mialas racje z tymi szwami są rozpuszczalne jedynie maly szew w miejscu drenu jest do sciagniecia ale to w okolicach 10 doby dzis zmienili mi opatrunki, okleili nowymi cale piersi i ubrali biustoniosz. i tak znow do czwartku. najwazniejsze ze juz dzis ostatni antybiotyk lykam i wszystko ladnie sie goi. opieka tam jest naprawde luksusowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Rozumiem. Tak myślałam że pewnie piżama się nie przyda. Wezmę dresy i rozpinana bluzę. Dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
gość sylwia tez robiłaś w Żarkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Zgadza sie każdy organizm przechodzi takie rzeczy inaczej ja naprawde przez te dreny nie mogłam sie ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
tak w Żarkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to super, naprawdę się ciesze - a jak wogole zadowolona jesteś? tak, o drenie kojarzyłam, ze do sciagniecia szew, ale to jedna nitka tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szilka
generalnie to do szpitala warto wziąć coś co jest rozpinane z przodu.... taka klasyczna piżdzama może być problematyczna bo przez głowę zakałdana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Asi28 BARDZO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Hej Punani wyślij mi zdjatka twoich piersi przed i po a ja ci odesle swoje. Mój mail Ankaaa1990@interia.pl buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Dziewczyny wysłałam wam zdjęcia, tym co chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam specjalisty od powiększenia piersi, czy któraś z was miała robione prze dr Wilgusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Monia słyszałam że jest dobry w piersiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia poprosimy fotki Twoich cudów ☺ beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no aż tak źle to nie jest żeby nie móc zębów umyć :) jedna może, druga nie ale szczoteczkę lepiej mieć :) Mi np kazali umyć zęby przed operacją bo intubowali i musiało być czysto. Miałam normalną nierozpinaną piżamę, spodnie i bluzkę tylko z takiego materiału że rozciąga się więc przy pomocy pielęgniarki nałożyłam górę od piżamy bez problemu. Na wyjście miałam nawet bluzkę nierozpinaną i polar. Po operacji jedynie pomogła mi pielęgniarka podnieść się z łóżka więc to naprawdę zależy od osoby jak to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze dopiszę do ostatniego wpisu. Ja po operacji tak z zimna telepałam się, że jak tylko mąż przyszedł to kazałam nakładać spodnie od piżamy. Byłam przykryta kołdrą i kocem, a trzęsłam się jakby było -10 na sali dlatego nie wyobrażam sobie żebym nie miała piżamy, a np w spodniach dresowych nie pozwoliliby leżeć bo jak tylko pielęgniarka zobaczyła, że mąż jakieś spodnie mi nakłada (a że piżama moja nie wygląda jak piżama :P ) to od razu wyskoczyła gdzie ja się ubieram i że w spodniach nie można leżeć. Dopiero jak powiedziałam, że to piżama to się uśmiechnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Jest różnie kazdy przechodzi to inaczej ja naprawdę nie mogłam ręka ruszyc. U mnie noc znosna. Dziś czwarta doba. Prawa pierś nadal mocno spuchnieta od góry może dlatego że tam jest wiekszy implant. Pod lewą trochę siniakow ale opuchlizna ladnie zeszła i chyba tak już zostanie ma ladny ksztalt. Znalazlam patent na bolace plecy mąż smaruje mi mascia przeciwbolowa naprawde pomaga i nie bralam lekow juz dwa dni. Trochę szwy szczypia bo dzis mąż zmienial opatrunek ale tzn ze sie goja. Mysle że jak pojade w maju na kontrol to wszystko juz sie ladnie ułoży i wygoi. Mam taką nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia u mnie niby te same implanty a lewa piers mam nadal bardziej opuchnieta .no moze nie tak jak tydzien temu ale jednak jeszcze widac roznice .Lekarz mowil na kontroli ze piersi roznie dochodza do siebie ,czasem potrzeba nieraz i dwa miesiace zeby sie ladnie wyrownalo,takze po kilku dniach tak jak Ty mialas operacje w piatek to naprawde nie masz sie czym niepokoic.Wkoncu w srodku jeszcze wszystko swieze przeciez mamy poprzecinane tkanki miesnie wiec zanim to sie wygoi to ulala dluga droga .Najwazniejsze zebysmy byly same zadowolone ze swoich piersi i zeby powiklan nie bylo. To jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia czym smarować te plecy? Ja dziś 5 doba i też chwilami umieram na ból plecow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Fajnie ze jest to forum ze mozemy wymieniac sie informacjami zdjeciami i doświadczeniami :) BB320 Ja mam taka maść przeciwbolowa nazywa się NEOXEN w żelu. Mi bardzo pomaga. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Asi28.kochana ja mam identyczne wymiare.czyli 1.70 wzrost 60 saga.I tez bede miala anatomiczne ale lekarz zaproponowal 340 albo 390.a moze jestes wezsza I dlate go taki rozmiar.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellie ja to samo, po wybudzeniu z narkozy trzepalo mna z zimna az lekarz zartowal czy taki zmarzluch jestem w sumie ledwo to pamietam, ale obudzilam sie pod 3 kocami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia dziękuję za informację. Powiedz mi jeszcze czy ta maść jest bez recepty? Kasia też tak masz ze jak coś chwilę porobisz to czujesz palenie w klatce i ostro Ci cycki twardnieją i musisz poleżeć żeby przeszlo? U mnie też jedną pierś wygląda całkiem ładnie a druga spuchnięta pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo ja chciałam B/C i nie chciałam większych . Dziś dostałam potwierdzenie ze wyniki są ok. Jeszcze tylko usg i idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy czy to normalne po 7 dniach dzisiaj zobaczylam ciemna krew na gazie ktora mam miedzy piersiami a stanikiem w miejscu ciecia tez czarna zastygnieta krew, zadzwonilam do kliniki powiedzieli ze wszystko ok, czy ktoras tez tak miala????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×