Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

zuza1234 jak nie masz antybiotyku (a pewnie już nie masz bo trochę minęło od operacji, o ile w ogóle miałaś) to pij :P na zdrowie ! :* ważne żeby alkoholu z lekami nie łączyć :) mi też się chciało i wypiłam całą puszkę jabłkowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćKasia z takimi implantami nastaw się raczej na większy rozmiar jak C hehehe Ja mam 375 i mam D, a nawet E :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazcie te nowe piersi. Ktora mi wysle fotki na email ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Elleni1 Stanik pooperacyjny mam 75D wiec na wieksze nie ma co liczyc kazda z nas ma inna budowę. Wczoraj doktorek sam stwierdzil ze spokojnie moglabym miec te 500cc bo mam szeroką klatkę piersiową ale w prawej jest 500cc a w lewej 450 cc dziwi mnie tylko to ze właśnie ten lewy jest wiekszy i bardziej spuchniety:( dałabym radę bez p/bólowych ale te plecy tak bolą że muszę ketonal brać. Już sama się umylam mąż tylko mnie wycieral bo nie dam rady sie schylac glowe umyje jutro bo nie ma komu mi fryzury ulozyc:( i idę jutro na spacer. Tylko w co ja się ubiore? W szafie same eski :)a wogole jak dlugo bedzie opuchlizna.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ehhh Kaśka! !! Ty to dzielna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia pokaz te piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćKasia sportowy stanik to sportowy :) zupełnie inna bajka niż normalny. Z resztą wcale nie muszą ci zmaleć piersi, a jedynie wyrównać się. Poczytaj trochę stron wcześniej pisałyśmy bodajże wczoraj o różnicy w wielkości. U mnie raz jedna była większa i twardsza, później druga i tak kilka razy zamieniały się "prowadzeniem" w twardości i wielkości :) wszystko zejdzie ci :) dopiero co jesteś po operacji, to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuj***ardzo dobrze od samego poczatku bo ja juz weteran bolowy bylam dlatego tylko pisalam ze bol maly a tak naprawde moze faktycznie duxy tylko moje wczesniejsze doswiadcxenia z bolem byly większe. .sama juz nie wiem ..napewno pozytywne myslenie pomaga!! Moje piersi zaczynaja sie ladnie zaokrąglac , jak pytalam w 10 dobie kiedy bede mogla spac na boku to uslyszalam ze "juz" jesli mi wygodnie wiec sie momentami przewracam na bok czasem malo to komfortowe a czasem calkiem spoko. Dzis stwierdzilam ze uczucie "ciala obcego" sie zmniejszylo i ciagle ciesze sie w myslach ze wxielam ta najwieksza opcja bo teraz jest w sam raz mam fajne male D :-) wypas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii1 Nie juz antybiotyku nie biore.Skonczylam juz cale opakowanie . Glupio mi troche lekarza pytac czy moge się cos napic , a w zaleceniach nie ma ani slowa o alkoholu . A przyznam ze jakies sommersby czy cos bym sie napila :-D Dzis szczypie mnie pod piersia to chyba te ranki bo to nie jest jakos cudownie zagojone ,i jak leze to jak sprubuje wziasc glebszy oddech to czuje w srodku te implanty az mnie ciarki po dup**ie przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Kasia nie bierz pod uwage rozmiaru tego homonta .Nie mozliwe zebys miala D rozmiar miseczki. Tzn tak mi sie wydaje . Ja mialam B i implanty 350 c hp , i wyszlo E , to jesli Ty masz implanty 450 -500 to raczej wieksze masz niz moje E . Chociaz sama juz niewiem nie rozumiem jak to jest ze jedna z nas ma wiekszy implant a wychodza mniejsze i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za szybko sie pochwalilam dzis 5 noc i nie moge zasnac od 2 h tak boli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
PUNAMI ja zasypiam bo zmęczona jestem ale w nocy budzi mnie ten potworny skamienialy ból. Chodze po mieszkaniu troche i znow sie klade i probuje zasnac. Masakra. Ile to tak bedzie powiedzcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani i co sa wieksze czy dalej Ci sie wydaje ze rozmiar sie nie zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa wieksze, ale typowo mam uczucie ze dalam za malo, z B zrobilo sie C. Dostalam okresu dlatego cala noc nie moglam spac z bolu i stanik tak mnie uciska ze masakra ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kiedy nam to minie? Ile czasu trzeba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny noc do kitu budzilam sie co godzine bolało jak cholera szczególnie prawa pierś z 500cc. Mam zdjecia jak któraś chce zobaczyc moje bliźniaczki po 48 godzinach od operacji to pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Gosc Kasia jak masz foto to poprosze :) basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kasiu oczywiście ze ja! !! Odbierz email ode mnie i slij foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Punani a ty masz foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia no ba. Wysyłaj m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Dziewczyny Wyslane zdjecia:) tylko sie nie przestraszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Kasiu ja też poprosze Asi28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
No no Kasia gosc. Cyce to teraz masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Mam problem z wyslaniem do beata.jankowska I co do niektórych zapomnialam wysłać zdjecie przed .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia. Mi tez, mi tez :) do mojej operacji pozostało 51 dni. Chwal sie swoimi napewno sa spore :D jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×