Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

BB320 wow u ciebie widzę jeszcze lepiej. Strasznie mi przykro :( Ja to od zawsze mówię sobie i mężowi, że to co robię, robię dla siebie :) on był przeciwny operacji ale ja postawiłam go przed faktem dokonanym. Powiedziałam, że decyzja podjęta bo cycki robię dla siebie, a nie dla niego :)jak kiedyś może zostanę sama to choć cycki będę miała hehehe Owszem kupa kasy ale inwestycja na całe życie :) ja wiem, że u mnie prędzej czy później rozeszłaby się taka kwota na d**erele tyko nie jednorazowo a w jakimś czasie... a tak, raz wydałam większą sumę ale mam to co chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze że żeby nie moja koleżanka która robiła sobie biust to bym w życiu nie wpadła na ten pomysł bo nie wiedziałam, że to jest tak łatwo dostępne ... Byłam pewna, że to tylko klinika dr Szczyta jest i Ameryka gdzie wykonują takie zabiegi hahaha. Achhh jaki to człowiek nieświadomy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Czy te plastry silikonowe surricom kupie przez internet? Tak Elleni jej slowa mnie odrazu popchnely do operacji ,chcialam juz wczesniej zrobic operacje ale ciagle sie zastanawialam i mialam watpliwosci a tak rachu ciachu i mam cycki :-D wczoraj mialam druga konrtole i lekarz zalecil mi zebym smarowala mascia bepantenz silikonem,podobno swietna masc natluszcza i silikon jakos tam przyspiesza gojenie .Poki co jeszcze nie kupilam,ale chyba bedzie trzeba .Strasznie ale to strasznie mnie te ciecia swedza !!jak jasna chole**ra a tu ani to drapac ani co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza można przez internet ale z tego co patrze to teraz są w promocji w aptece dbam o zdrowie. Chyba 99 zł a tak to 118 niby nic a zawsze taniej. I tez są silikonowe. Maść może dobra ale więcej z nią zachodu i tluscisz ubranie no ale tańsza. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleni a kiedy ta koleżanka robiła i jak się czuje po takim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena dzieki za odpowiedz :-) No no teraz Twoj termin operacji za niedlugo :-D Stresujes sie czy raczej na spokojnie ??ja przed operacja dzien nic nie przelknelam , a balam sie tez zeby czasem z rozpedu rano w dzien operacji nic nie zjesc :-P Ta narkoza to chyba najcudowniejsze co moze byc super dzemka a panikowalam ze sie nie obudze.A najlepsze jest to ze w klinice przed operacja lyklam niejakie dwie tabletki ktore mi dano i zachowywalam sie po nich jak wariatka haha pamietam ze lezalam na stole i sie smialam jak glupia i cos do lekarza gadalam ze fajny jest haha. Teraz tylko troche siara i wstyd jak mam kontrole ale co sam mi je dal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza no jesteś gwiazda nie ma co. Pamiętam jak panikowalas ze na żywca będą ci wkładać rurę hi hi. Czyli dostałaś solidnego głupiego Jasia. No ja juz odliczać dni. Oczywiście ze się cykam. Najbardziej tego bólu po operacji i tego żeby ładne wyszły. Żeby nie było komplikacji i spania na plecach hi hi. Juz czuje ze ta ostatnia noc to chyba nie pospie. Chyba przyniosę sobie z pracy jakaś tabletkę na sen bo ze mnie już taki typ ze przeżywam. Masakra. Z drugiej strony nie mogę się doczekać. Zresztą wiesz to wszystko. Tez niedawno przez to przechodzilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena tak dokladnie tez mialam takie mieszane uczucia,i sie cieszylam ale bardziej to sie balam zeby wszystko bylo ok Ten bol no faktycznie ja to kiepsko znioslam ,a mialam cesarke i tatuaz robiony i chyba to bylo gorsze ...ale to zalezy kto jaki ma prog bolu . Oby Tobie wszystko sie pomyslnie udalo wkoncu zostalo 2 tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Punani i BB230 mogłabym zobaczyć wasze piersi?? Ja odeśle swoje mam 330 ml 322 mentor anatomiczne i jestem ciekawa jak u was to wygląda. Podacie mi swojego maila ?? Ja zabieg miałam w piatek 24 kwietnia. Wczoraj byl dzień kryzysowy kłucie niesamowite...przykucniętą jechałam na usg nie dalam sie prawie w pierś dotknąć (prawa) myślałam ,ze cos sie dzieje strasznego i będę musiala mieć operacje. Na szczęście okazało sie, że to obrzęk i dostałam zalidar (paracetamol+tramal) oraz smarować piersi lioton 1000. Jest lepiej ale kłucie jest duże, mimo stosowania leków...cos trzeba przecierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola na usg kilka dni po operacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Tak. Ja miałam komplikacje przy operacji i godzinę po operacji miałam reoperację prawej piersi z powodu krwiaka. Wiec wystraszona dzwonilam do doktora a on kazał szybko przyjechać na usg. Na szczęście wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Ola ojeju.alez biedna.jak czytam ten forum to rzadko jest takich dzewczyn co legko to przechodza.jest wiecej co ciezko.zaczynam sie bardzo bac.ale juz raczej sie niewycofam,a chciaz mam take momenty.juz zreszta zaplacone :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Pozatym naczytałam się, ze po krwiaku moze pojawić sie infekcja, seroma i wiele innych rzeczy, które utrudniają gojenie a nawet wymagają czasem wyjęcia implantu...bylam przerażona a wizyta mnie uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Elmo mimo tego bólu zrobiłabym to drugi raz. Bol jest warty efektu a ryzyko jest zawsze. Bardziej bolał mnie brak piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olagosc pewnie Ysiaa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Dziewczyny dziś juz jestem w domu. Puściły mnie leki dożylne i bardzo boli. :( Mam pyralgine i ketonal fort. Co wy bralyscie? I jak często? Mam uczucie mega ciężaru na klacie i tak jakby spuchly. Nie widzę ich za bardzo bo mam bandaż na stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ja przez 5 dni brałam leki. Poczatkowo ketonal forte potem za 3 godz Pyralgina plus dwie tabletki paracetamolu, za kolejne 3 godz ketonal i tak dalej. Takie dostalam zalecenia z kliniki. Z dnia na dzien wydluzalam odstepy miedzy kolejnymi dawkami. Pomagało jednak ból był cały czas odczuwalny. pilnuj godzin lekow póki nie poczujesz sie lepiej Jedyne co Ci mogę poradzić to żebyś się uzbroila w cierpliwosc na 6 dni S potem zobaczysz jak samo odejdzie. Sara bądź twarda. Będzie ciężko ale tylko kilka dni. Wytrzymaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam plastry sutricon na bliznę cięta na brzuchu i po roku blizny można szukać z lupa jest tylko male zagłębienie w miejscu blizny skora ma nawet ten sam kolor co reszta, ale przyznaje ze namiętnie pielęgnowałam ta bliznę codziennie skrupulatnie smarowałam i kleiłam oladter ! Polecam każdemu. Dodatkowo smarowałam maścią stratamed sylikonową ale ta maść wycofali wiec na blizny pod piersi kupie Dermstix a plastry juz zamowione:))) zaczne od plastrów bo dodatkowo beda chroniły przed biustonoszem uciskowym i nie będzie nic uciskać bezpośrednio blizny. Mysle ze to rozsądne wyjscie. Nie jest to tania kuracja ale blizny mam straszne po zabiegu na 5 cm każda....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Spróbuj lekarza namówić na zaldiar to z tramalem ale male stężenie!!jedna tabletka Zaldiaru co 6h a po godzinie od wzięcia zaldiaru- ketonal forte zamienne z ibupromem max sprint i pylargina. Pamiętaj żeby nie dopuścić do bólu na takim wczesnym etapie po zabiegu, bo wtedy jak rozboli to boli i boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ja bralam Tramal 50 mg i coz moge powiedziec Wam....na mnie dzialal tak ,ze zaczynalo mi sie krecic w głowie, poczym zasypiałam :-) Plastry surticon zamowione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a może nie będzie konieczności żeby brać przeciwbóle albo ketonal starczy:) każda z nas przechodzi to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WesołaJemioła
Cześć! Ja jestem 3 dni po zabiegu powiększania piersi kwasem hialuronowym. Wybrałam akurat ten zabieg, po pierwsze dlatego, że jestem jeszcze młoda - 18lat, czyli można powiedzieć,że nawet za młoda na implanty, po drugie w związku z moim wiekiem, nie chciałam jeszcze wykonywać trwałego zabiegu. Na początek może się trochę wytłumaczę, otóż od 14 roku życia, kiedy to większa część koleżanek już "coś" miała, ja czekałam niecierpliwie, aż moje piersi również zaczną rosnąć. A gdy już się doczekałam - bardzo szybko przestały. Nosiłam A, chociaż nawet najmniejszy stanik A odstawał, odkryłam magię MEGA push-up'ów, które nie wiadomo jak drogie by nie były - 3 miesiące temu kupiłam stanik za 200zł, po czasie się niszczyły, odstawały i generalnie wyglądały źle. Więc zdecydowałam się na taki zabieg i tym sposobem mam wymarzoną miseczkę B! W końcu pozbyłam się kompleksu! Wiem, że jestem młoda i jest to raczej niepoważne, ale ja nie chciałam mieć ogromnych piersi, tylko po prostu mieć piersi! Jestem teraz strasznie szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara możesz mi napisać na maila jaka opieka i w ogóle. Albo podasz mi nr tel to chętnie bym zadzwoniła żeby się dowiedzieć coś więcej o tej klinice? m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Marzenka a mogę jutro? Bo dziś się kiepsko czuje :( opieka naprawdę bardzo dobra. Cudowna pielęgniarka, anioł. Serio :) Dziewczyny tez wam było tak niedobrze po ketonalu? Jak mam sobie z tym radzić? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARA niech Ci ktoś kupi w aptece coś oslonowego na żołądek. Mi co prawda nie było nie dobrze ale każdego ranka budziłam się z bólem brzucha coś jakby skurcz. Właśnie po tych wszystkich lekach przeciwbólowych. Kup Anesteloc czy coś w tym stylu. Bądź dzielna ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenia
gosc Sara po ketonalu może być niedobrze lub boleć żołądek bo go podrażnia ale jeśli masz ketonal forte to tam niby powinno się go brać max 2 razy na dobe ale mi pielęgniarka powiedziała w szpitalu ze jesli sa zalecenia lekarza to można i częściej. Jesli chodzi o mieszanki tramalu z paracetamolem ( zaldiar, poltram, doreta - wszytskie maja te same stężenie) to pamiętaj że tramal działa różnie, jednego uśpi a innych pobudzi czyli zaburzy sen. Ja nie spałam po tramalu 48 h (brałam go przez dwa dni w postaci dorety co 6h. natomiast niestety miałam zaburzenie snu i arytmie spowodowaną pobudzeniem ale może na ciebie zadziała inaczej, moja mama po tramalu też maniestety podobne efekty uboczne co ja więc ja polecam ci ketanol, naproxen, i powiem ci że całkiem fajnie działa pabi -ibuprofen (możesz go brać co 4h). Zreszta powiem ci że na mnie np ketonal o wiele lepiej działa przeciwbolowo niż tramal, tramal u mnie zaczyna działać dopiero po 1,5 -2 godziny i działa tylko koło 4h a ketonal szybko działa i na dłużej ale to moja subiektywna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sara. To prawda ketonal bardzo drażni żołądek i faktycznie kup sobie oslonowy. Nie ma sprawy. Jak będziesz się czuła na siłach to napisz maila. Trzymaj się dzielnie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza i zamówiłas te plastry w internecie? Ile placilas? Kochana juz bym chciała być na twoim miejscu i zamawiać plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
BB320 nie mam fotek od ciebie ma mailu. Podasz mi swojego odezwę się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×