Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

No wiec tak, babrze sie jedna rana, nie obcieli mi koncowek szwow bo nie jest zagojone, wiec do czwartku dostalam antybiotyk mam psikac octeniseptem, i miec nadzieje ze do czwartku bedzie ok. Co do dwoch roznych implantow, moje tez nie sa rowne, jedna okragla jedna nie, i jedna jest wyzej ale duzo sie naogladalam i jestem pewna ze po czasie sie wyrownaja. :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Robiłyscie badania rtg płuc i ekg serca? bo ja nic z tych rzeczy nie miałam a wydaje mi się to cholera ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Niestety...co Wam napisze: rowniez mam zupelnie dwie inne piersi ,jedna ladna fajna ,druga ma kosmiczny kwadratowy koslawy ksztalt ( jak ktos chce przesle foto: Ma ka bry czne!!!) Niewiem o co chodzi,lekarz wmawia ze wszystko jest dobrze ,tyle ze ja poprawy nie widze mimo ze minelo 3 tygodnie . zaczynam juz to chyba olewac bo trace nadzieje ze one sie wyrownaja ,sa poprostu okropne i juz sie z nich wogole nie ciesze ... codziennie spogladalam czy jest cos lepiej,czy ta lewa piers nabierze ksztaltu jak prawa .ale niestety nic z tego ,teraz to tylko smaruje miejsca naciec i to niezawsze ,nawet mi sie juz niechce szczerze mowiac i obojetne mi to jest ,a z jednego ciecia saczy sie jakies cos pomaranczowe pewnie jeszcze sie dowiem ze to gronkowiec .a niech bedzie juz nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Zuza1234 Przeslij fotki prosze sylwia-666@hotmail.com nie zalamuj sie moze jeszcze wszystko ladnie sie zagoi? Mysl pozytywnie chociaz wiem ze dla ciebie to ciezko teraz.. :( xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia wyslalam Ci zdjecia . My mamy chyba to samo tylko piersi na odwrot . Zaczynam zalowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza jak możesz to także poproszę o foto. Z tą rana to chyba do lekarza bym poleciała. Asi28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a nie jest to tak ze długo się układają te piersi. Nie w tygodniach ale w miesiącach. Bądźcie dzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza możesz mi też wyslac? Dziewczyny co się dzieje ze nagle wszystkie mają krzywe brzydkie nierówne piersi i na dodatek się sączy jakaś ropa? Czy to jakiś zbieg okoliczności czy wyolbrzymiacie? Teraz my które są przed mamy niezłego pietra. Rznac się czy nie? m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena jest tragedia!!!ciul z tym bolem to naprawde w porownaniu z ekektem to wielkie g**wno ...sory za slowa ale jestem na skraju zalamania .widzialam zdjecie Kasi i ma to samo chyba...nie przezyje jak to sie nie wyrowna!!!a lekarz beknie za to jak sie nic nie zmieni nie bede chodzila z takimi cyckami na Boga . Ja juz niewiem co robic gmiote tego cholernego cycka w dol w bok zeby sie uksztaltowal ale to nic nie daje ...naorawde niewiem co poczac i jeszcze z rany saczy sie jakies zolte gowno takie slimakowate cos ehhh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, co się tutaj dzieje? Nagle wszystkie macie jakieś powikłania... Zuza prześlij mi TeTeż zdjęcia. anonymous255280@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena wyslalam zdjecie tylko sie nie wystrasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Zuza ja też poproszę Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ja tez tryskalam optymizmem... okazalo sie dzisiaj ze jedna piers zle sie goi... zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny jutro posle fotki musze wyszperac cos do pisania Waszych emaili. na forum mozecie nawet przy mnie otwarcie zapytac goscMarzena oraz Kasia co sadza o piersiach ... bo do nich wysłalam przed chwila maile ktore juz mialam zapisane na skrzynce. Ogolnie hmmm tragedia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza nie wystraszył się. Przesledzilam te zdjęcia twoje wcześniejsze i były rowniotkie także myślę że one po prostu tak się goja. A na ta ranę psikaj octaniseptem. Jest doskonały. Nie wiem czy jest na receptę taki opatrunek INADINE ale naprawdę super leczy źle gojace się rany. Jest z antybiotykiem. Jak chcesz o nim coś więcej to ci napisze w mailu jak się ho uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
No ja nie jstem taka optymistka, psikam tym wlasnie i smaruje bepantenem wg rady doktorka i ekektow poki co to niema. Co dziwne druga ,,rana"to jest cienka doslownie jak niteczka kreska , a ta wlasnie z ktorej sie saczy jest bordowa pelna strupow no naprawde kiepska . A cycki coz ... byly ok a zrobily sie krzywe koslawe i zupelnie do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
gość Sylwia a co się Tobie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Kamila sprawdz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Do gosc 20:11 . Zdjecie wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 - posli mi także poproszę strasznie mnie dziś wystraszylyscie serio - ale sporo czytałam i dużo dziewczyn pisalo ze to się normuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza1234 moja lewa piers tez byla z poczatu wyzej ale kilka dni temu zeszla w dół i jest juz ok ale ponoc tak czesto bywa i to sie z czasem wyrownuje, mij lekarz pwoeidzial ze nawet do roku ale wyslij mi prosze fotki jesli mozesz moj maila to trifek@o2.pl Do dziewczyn które się boją bólu - rodziłam dwa razy , cycki to pikuś przy bólu porodowym ponieważ bol nie jest silny a umiarkowany, tyle ze ciagly natomiast dostaniecie leki przeciwbolowe ktore działają a po 2 dniach nastepuje duza poprawa. Nie bójcie sie, myslcie o efekcie bo wart jest tego stresu heh :-) głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Zuza1234 Dostalas zdjecia? Jak sie czujesz ? Samopoczucie trochę się poprawiło po moich zdjeciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z powikłaniami iż niezadowolone z efektu poślijcie mi proszę zdjęcia, czasami jest tak że sami dostrzegamy i wyolbrzymiamy jakieś mankamenty a być może nie jest wcale tak źle ? Piersi naprawdę długo nabierają kształtu, układają się itd. Czasami u jednych trwa to szybko u innych dłużej, jedne goją się super drugie fatalnie. Ale musi być dobrze, a w przypadku takich powikłań o jakich mówicie natychmiast powiedziałabym to lekarzowi ! Macie prawo walczyć o swoje ! Lekarze wykonują poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka2812
Kilka dni tu nie zaglądałam, ale widzę, że dzieje się coś niedobrego;/ dziewczyny proszę powysyłajcie mi wasze fotki bo i ja zaczynam panikować, moje też są trochę inne. Teqilla Ciebie również proszę o nowe fotki. mój mail: joanna_rol@interia.pl Leeenia wyślesz mi również swoje? Dziewczyny może to na prawdę normuje się po jakimś czasie i ta nasza panika jest niepotrzebna. Tyle kasy i cierpienia, musimy mieć ładne cycuchy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Kobitki czy któraś z Was pali papierosy? Ja pale i kurde z tych nerwów pale coraz więcej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Teqiylla 22 czesc ;-) ja nie chce zadnyych poprawek i powtornej operacji . to nienazwalabym powiklaniami tylko spieprzona robota chirurga. Widzialam teraz Twoje nowe zdjecia bo pomylilas maile i nawet napisalascw mailu ,,czesc Sylwia" , choc nie prosilam o fotki ale Twoje sa idealne . A moje z ladnych zaraz po operacji ,robia sie z dnia na dzien coraz gorsze .... I ja naprawde nic tu nie wyolbrzymiam , bo widzialam zdjecie jednej z forumowiczek i ma to samo co ja . A jak chcesz przesle Ci fotke ;) tylko odrazu mowie drastyczna ja juz na nia nie patrze bo rycze co ja sobie zrobilam za wlasne pieniadze ehhhh glupota totalna juz nie skorzystam z takich zabiegow w stu procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia moje chyba gorsze sa jak Twoje . Daje slowo niewiem skad takie cos . Twoje przynajmniej jakos rowno a ja???tragicznie jedna kulka druga wisi. Dzis wysylam zdjecia do chierurga i nie ma ze boli .oraz napisze mu ze rana mi sie saczy . I niech mi nawet nie pisze ze to sie zrowna .a jak tak napisze to ju mi nerwy puszcza i jak pojade po nim to daje slowo .bo juz nie mam sil ami nerwow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kamila ja kopce jak smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Kasia, Zuza1234, proszę wyślijcie mi też fotki, ja też wyślę....chyba (po opisie) mam tak samo pagula@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
wiec tak : Kasia,Marzena , asi28, anonymous , Trifek, Sylwia?? Zdjecia wyslane ....teraz czas wyslac do chirurga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×