Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćM
Kasia, Zuza 1234 proszę podeślijcie mi swoje fotki. ja odeślę moje. nie wiem jak mam rozmawiać z dr. nie wiem co mam robić. u mnie to raczej się nie wyrówna...ehhh pagula@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Czytam inne fora tzn. nierowne piersi po operacji na stronie esteticon i tam pisza ze jak sa nue rowne to moze byc przykurcz torebki matko boska ja zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem zalamana ogolnie, bola, cieknie z ran z dwoch stron, lekarz dal mi antybiotyki do czwartku i zobaczymy, ale ksztalt tez mi sie nie podoba wyglada jak zaczynajace sie robic double bubble zuz prosze wyslij mi zdjecia i kasiu ty tez czy jest az tak tragicznie jak u mnie ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Która dziewczyna pisała kiedyś ze ma sutki jak przyklejone do cycka i ze wyglądają jak truskawki??????? Tez takie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punani u mnie podobnie. Pod jedną piersią cieniutka kreseczka, ładne cięcie było, wszystko zagojone, a pod drugą pojechali po skosie i gorzej się goi :/ jestem 2 mies zaraz po operacji a dalej mam strup bo ostatnio namoczyłam w wannie i zrobiła się rana w miejscu gdzie był dren. Teraz już nie posiaduję sobie w wannie, kupiłam plastry na blizny i będę doprowadzać tę skórę do porządku. Jedyne co dobre to to, że mam na jednej wysokości obie, tej samej wielkości i jestem mega zadowolona z kształtu bo jak czytam to co dziewczyny przechodzą to strasznie mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka089 mi robili ekg przed samą operacją jak przyjmowali na oddział. RTG nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 dawaj te zdjęcia bo aż nie chce mi się wierzyć. Przecież widziałam twoje cyce. Tak się zmieniły ? ty odstaw ten bephanten może? przecież każda maść rozmiękcza strupy i rany, może dlatego nie chce to ci się zagoić. Nie bez powodu lekarze mówią żeby psiknąć octeniseptem i wytrzeć do sucha. Inne działanie mają maści na blizny bo one są sylikonowe i nie rozmiękczają ci nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequila22 , kochana podeślesz i mi swoje nowe zdjęcia :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sara to ja pisalam o tych sutkach ze mam wielkie jak hiszpanskie truskawki .to bylo w pierwszym tygodniu teraz jest gorzej kazdy ma inny ksztalt .wiec wolalam te truskawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elenii1 wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
ja zawsze mialam takie wystajace sutki jak male czapeczki a teraz jak piers jest napieta i sterczaca i ten sutek jak przyklejona mala czapeczka na urodziny, nosz k******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sara ciesz sie ze masz cycki proste i rowne. Ja przechodze dramat GoscM pagula@ .....wyslane zdjecie : bylo ok a zrobily sie kuzwa krasnale a szkoda slow ...placze od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
Zuza co lekarz na to mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani podaj maila to Ci wysle swoje...mysle ze nikt tu gorszych nie ma wiec troche Was pociesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sara bylam na drugiej kontroli w srode ubiegłą i byly znosne,lekarz mowil ze sie to wyrowna .ale nie byly tak tragiczne jak teraz . Ogolnie kiedy zdjal szwy zaczely sie p**********ic i przybierac kosmicNych ksztaltow . Kolejna wizyta 12 maj ale wyslalam mu zdjecia na email i jestem bardzo ciekawa co on na to .poki co cisza w eterze wiec czekam az odpisze na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 aż cofnęłam do twoich zdjęć wcześniejszych bo mam wszystkie wasze maile i nie powiem, różnica ogromna ! nie będę pisać, że jest ok i pocieszać bo to nie o to tu chodzi przecież jak sama widzisz, że nie jest dobrze :( uderzaj do tego lekarza, niech wyjaśnia. Przecież były jednakowej wielkości (wyślij zestawienie tych zdjęć chirurgowi) bo to już nie chodzi o równość tylko o ich wielkość. Jakiej wielkości miałaś na początku? takie jak ta większa, czy mniejsza? bo jak ta większa to ci może implant pękł ?? kurcze przecież różnica w wielkości jest naprawdę spora. Niech cie ten doktorek tylko nie spławi ! nie daj się. Trzymam za ciebie i twoje cycuszki kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
No to czekamy co napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elleni1 Juz wyslalam caly plik zdjec niech sobie zobaczy odpierdzielil fuszerke jak niewiem co .niewiem co to ma znaczyc .to sie jyz raczej nie wyrowna ja juz stracilam nadzieje ...zaluje ze wogole poszlam na te operacje nigdy wiecej ....a teraz niech to poprawia bo ja nie bede chpdzic z takimi cyckami oto co to to nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punani wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza przykro mi, roznica straszna niestety, mialas dwa rozne implanty? czy ta sama wielkosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Punni ani dwa implanty 350. Niestety obawiam sie ze zrobil sie przykurcz torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 ale jakiej one były wielkości na początku ? może coś jest na rzeczy, że od momentu ściągnięcia szwów tak zaczęły się zmieniać? to ta co teraz mniejsza jest zmalała ci czy jak ? przepraszam, że tak wypytuję ale już nawet przeszło mi przez myśl, że faktycznie ten jeden implant masz jakiś uszkodzony bo przecież były jednakowej wielkości. Jak to mogło się stać, że obecnie różnicę masz kilku rozmiarów między jedną a drugą.... Ciekawa jestem co doktorek odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Coz lekarz niee odpisuje ...obawiam sie najgorszego ze trzeba bedzie wyjac implanty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii1 Obie byly takie jak ta wieksza i niewiem co sie stalo ...najwidoczniej albo jakies przykurcze torebki albo cos. Ta mniejsza bardzo mnie boli nawet przy musnieciu palcem i z rany pod nia sie saczy .a ta wieksza miekknie i jest ok .ta druga wlasnie twarda i obolala i na dole zrobily sie dziwne grudki pod skora ...starsznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lekarzem nie jestem ale jak miałaś obie w tym rozmiarze jak ta większa to obstawiam, że coś z implantem się stało. Przecież to niemożliwe, że tak zmalała ... Ne forum beauty gdzieś czytałam jakie badania jedna z dziewczyn robiła by udowodnić, że implant pękł (RTG?) . źle się czuła i cała polowa ciała ją bolała po tej stronie gdzie miała wyciek z tego co pamiętam. Poszukaj tego może i jak doktorek spławi ciebie to zrobiłabym na własny koszt aby mieć tylko na papierze, albo niech kieruje cie na rentgen czy cokolwiek. Miałaś takie ładne te piersi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
A niech mi wyjmie te cycki ja juz ich nie chce....mam jyz chyba depresje i ryj zryty przez to wszystko Kasia jak tu jestes odezwij sie. My mamy to samo patrzac na zdjecia .Co my teraz zrobimy ???Mowilas o tym doktorowi??ja juz fotki mu wyslalam i czekam na odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kasia i Zuza znalazłam na necie panią konsultant która odpowiada na dręczące nas pytania sama kiedyś do niej pisałam. Poczytajcie co ona pisze. Pisze ze do 3 miesięcy piersi zachowują się różnie. Jedna wyżej druga niżej. Sutki tez raz patrzą w lewo potem w prawo. Wiec tak może być. Może napiszcie do niej swoją historię ze zdjęciami. Zobaczymy co odpowie nina.manduk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza wiesz co, nie załamuj się :* jak to faktycznie implant to ja bym poszła niech poprawia, a nie wyjmuje. najgorzej, że jakby co to przez to wszystko przechodzić drugi raz ale ja bym nie dała wyjąć bo nie dość, że będziesz bez piersi to jeszcze z bliznami i kupą bólu który przejdziesz. Powalcz trochę ! :* teraz widzisz koniec drogi i brak siły i nadziei ale musi być dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza leć do tego doktora od razu. Elleni mogę prosić o Twoje zdjęcia jak to wygląda po dłuższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×