Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKasia
Domka 80 Czy ja również mogę prosić zdjecia? kb04122010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Co z tymi postami cos nie przepycha :-/ nic sie nie dodaje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzwonili z kliniki. Mam w pn o 9. Teraz dotarło ze to tuż tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Hej dziewczyny,zabieg mam za tydzień i boje sie strasznie.Mam 170cm wzrostu i ważę 53 kg,mam implanty okrągłe 380, mierzyłam kilka dni temu po raz drugi i nie wydawały się super duże,ale mam cholernego strefa że jak je zobaczę po zabiegu to przeraże się ogromnym rozmiarem,bo teraz mam rozmiar A.....pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Zle wyswietlilo mojego emaila Sylwia basia11@onet.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kasia wyslalas maila ze zdjeciami do kliniki ?Jesli tak to co Ci lekarz napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Asi no faktycznie juz mamy niedługo. Ja 2dni po tobie. Do mnie też już powoli dociera. Czacha dymi. Zuza tez w poniedziałek chyba też ma reoperacje. Zuza a tobie będą wkładać nowe implanty czy tak to zrobią żeby nie wyjmować tych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena Niewiem sama jak to zrobi ale piersi trzeba otworzyc i implanty chyba musi wyjac zeby je poprawic. Zastanawiam sie czy nie powiwdziec mu zeby je wyjal calkiem i zaszyl. i zostac bez -popsrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza no coś ty. Wiem ze bardzo dużo przeszlas meczarni i stresu ale w końcu i nad tobą zaświeci słońce. Lepiej dobrze to przemysl żebyś potem nie żałowała. Na pewno już masz dość tych cyckow ale szkoda tego bólu co za toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena teraz jak czutam o tych powiklaniach to dopiero do mnie dociera. Wczesniej jakos nawet mie bralam tego pod uwage . A teraz tak jak mowisz juz mam dosc i to tez nie ma gwarancji ze bedzie ok . Bo trzeci raz to juz bym sie nie wyglupiala tylkk juz na pewno sie ich pozbyla . Stresu chyba mam wiecej niz to warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co moze spowodować przesunięcie implantu? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena mi lekarz powiedzial wlasnie tez ze implant zmienil polozenie i dokonala sie ,,rotacja na osi?? Jakos tak i poza krwiakiem plynami trzeba to skorygowac spowrotem zeby implant wrocil na miejsce i go podszyc inaczej w przeciwnym razie moze obrosnac torebka w pozniejszym czasie i wtedy tez by trzebabylo operowac .wiec chyba lepiej odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Do mnie właśnie dzwonili z kliniki wyniki są dobre:) więc to już tuż tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza a czytalas o tych krwiakach od czego mogą się robic? Czy możliwe ze dr nie zamknął wszystkich naczyń? A potem może bralas jakieś środki rozrzedzajace krew albo alkohol i poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Nie mam pojecia Marzena ,ja alkoholu nie pilam jedynie w Swieta troche a potem juz nic do samej operacji,jedyne co to troche katar mialam i pokadlywalam a na 3 dni przed operacja mi migdaly wywalilo. Ale wyleczylam to w miare mleko pilam z miodem i jakies pastylki na gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza kochanie ja próbuje tylko zrozumieć co się stało. Na początku było dobrze a sama pisałaś ze zaczęło się od wyjęcia szwów tak jak by coś tam puściło. A jakie badania ci robili teraz w klinice? Na krzepliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćelmo dziękuję :) niedługo i ty będziesz miała swoje bliźniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani bierz te 380 ty masz 170 wzrostu wiec to sie rozlozy i to nie bedzie wcale tak duzo jak np u kogos ze wzrostem 160, wyjdzie ci z tego pelne C/male D takze bez strachu, nie mysl o mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena tak . Od wyjecia szwow nagle jena zaczela leciec w dol i zrobila sie wieksza a druga jakby wogole poszla do gory .Ja sama kompletnie tego nie rozumiem co sie zaczelo nagle dziać , jedna piers jest puszczona bardziej na dol a druga wybrzuszona od gory , nawet w bluzce to widac wiec chyba lepiej niechaj to nsprawia poki czas . Nagle sie okazalo jak to lekarz okreslil ze nastapila rotacja implantu na osi wertykalnej plus ta cala reszta o ktorej pisalam. Robili usg i rezonas oraz pobrali krew do kompletnych badan nawet mocz rowniez . Mam kilka parametow zle i zabieg normalnie juz by sie odbyl ale tam bardzo tego pilnuja noi przez to w poniedzialek beda robic. Teraz analuzuje czy sama czegos zle nie zrobilam ,czy moze trzebabylo nawet po dwoch tygodniach nadal lezec anie wstawac ...no teraz juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Sory to pomyłka,będę miała 300,ale patrząc co mam tego czyli prawie nic i tak mam strefa ze bedą za duże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Marzena - jesteś zaraz po mnie - odezwe się jak będę po. będziemy prawie rownoczesnie. JaaaAmi - ja mam 295 - bo tez się boje ze będą za duże,hiii, chociaż dziewczyny tu mowia żeby brac większe Kamilka to super, widzisz niepotrzebnie się martwilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
JaaAmi te 300 to wyjdą Ci bardzo male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Wczoraj mierzyłam i te 300 wyglądały na dość duże,tym bardziej ze teraz to ja nie mam prawie nic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popeiram, 300 to malutko przy 170 wzrostu i 53 kg. chcesz moje zdjecia? ja mam 164 i waze i tez mialam malutkie A a pod biustem 68, mam wsadzone 320 i gdybym wybrala mniej czyli 280 jak sugerowal lekarz to teraz bym plakala, a tak jest mega fajnie z tym 320 , efekt taki jak wczensiej w pushupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy twoim wzrocscie, z miseczka A to bralabym 350 minimum i wcale nie bedzie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi - a kiedy masz zabieg? ja mam w pn - to ci pokaze jak wyjdzie z 295, to może będziesz mogla cos zdecydować/zmienić ja tez mam 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Zabieg mam 14.05, ok to czekam na foto:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziecka nie wolno ci bedzie podniesc wiec szczerze powiedziawszy nie wiem czy zdecydowalabym sie na operacje z tak malym dzieckiem chyba ze masz kogos do pomocy, ja czekalam az dziecko bedzie sprawne i nie bedzie wymagalo noszenia, czyli 1,5 roku dlatego dopiero teraz zdecydowalam sie na zabieg bo jednak musisz wiedziec ze jesli bedziesz podnosic to mozesz dostac roznych niemilych komplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Asi nie chce żebym przeżyła szok termiczny ze nie było nic a będzie ogromne hahihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Leenia chce zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×