Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Do gość jmjulka a jaki miałaś rozmiar wyjściowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
dziś byłam w kontroli uf a co do korekty ewentualnie zapłata za materiały 1000€ ale to za rok jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Moje blizny po 3 tyg jest twarda i trochę gruba co to znaczy????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Gość wyjściowe zero miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIza
BoGu czemu korekta.? Mam pytanie 4 tygodnie po op czy mogę iść na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Hej. Czy anestezjolog przed wykonaniem zabiegu bada? Czy sprawdza stan gardla , osłuchowo itd.? Moj dzien mial byc 5 lipca, ale coś czuję, że zostanie przełożony. Od wczoraj mam minimalny katar nawet kropel nie musze używać , a z tego co czytam na necie to jest to przeciwwskazanie. Lecz o tym czy op sie odbedzie decyduje anestezjolog....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
bo dla mnie są za małe niestety,co do basenu to nie wiem najlepiej zapytać swojego lekarza a co do anestezjologa to mój zbadał ciśnienie i staudardowe pytanib,pobrał krew i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziś wstałam już cała zawalona gardlo,katar i ogólne rozbicie :/ jutro dzwonie do dr. Jestem załamana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny po.. czy Wam też tak wylazily szwy rozpuszczalne ? Mam się tym nie przejmować niby Ale pod jedną piersią od ponad miesiąca mam dwa wystające kikuty dzieki którym w Blizne są dziury i nie goi się w tych miejscach moim zdaniem A w dodatku wczoraj pod druga piersią wyczuwam kolejne które kluja i chcą się przebić na zewnątrz.. sama tego nie wyjdę nie ma szans za mocno siedzi, kontrola 11ego.. macie na to jakiś patent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Rosa
Mants też miałam tak z szwami samorozpuszczalnymi. Na pierwszej kontroli lekarz mi to usunął. Po jakimś czasie(jak opuchlizna zaczęła schodzić) pokazały się dwie niteczki. Po tel. Do Lekarza, zalecił mi abym udała się do gabinetu zabiegowego. Jednak ja sobie z tym sama poradziłam. Skoro masz wizytę 11-go to poczekaj, lekarz Tobie to usunie takimi szczypcami. Nie martw się, nic nie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Msnats miałam tak samo , dzisiaj żałuje ze sama ich nie wyjęłam bo jak mi doktorek zaczął grzebać to zrobił mega dziurę i dzisiaj po 4 miesiącach mam w jednym cycku ( brodawka) cieniutka różową kreskę a w drugim w tym którym grzebał mega bliznę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 daj znać co powiedział lekarz na Twoje przeziębienie!! Kurczę wspolczuje pamiętam jak ja się bałam że przez 3 msczny kaszel mnie nie dopuszcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Dziewczyny, czy idąc na operację trzeba mieć ubezpieczenie zdrowotne? Bo czytałam gdzieś wątki, że na operację trzeba przynieść m.in.legitymację ubezpieczeniową podbitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
msnats Byłam u lekarza rodzinnego i powiedziala, że gdybym jej nie powiedziała, że cos mi dolega to by nic nie zauważyła (dodam ze jest świetnym lekarzem) gardlo czyste osluchowo ok. Mowi że mogą to być zatoki ale tez nie mam objawów zatok. Po prostu nos zapchany. Nie wiem czy za sucho mam w sypialni czy jak. W ciagu dnia czuje sie ok, rano nos jak balon... nie wiem co mam robić. Zrobilam morfologie i crp czekam na wyniki. Już tak myślałam, że jak krew bedzie ok to pojade normalnie do szpitala a najwyzej wroce bo mnie anestezjolog odesle. Dlatego pytalam czy anestezjolog bada przed zabiegiem. Ehh. Nic juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morfologia cala ok poza limfocytami norma od 20% a ja mam 18.8% a crp wyszlo mi 6.8 norma do 5.... wiec stwierdziłam, że jade w czwartek i niech sie dzieje co chce. Albo wroce do domu albo będę szczęśliwa posiadaczką piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 Na pewno będzie ok, a operacja się odbędzie ;-) może z nerwów coś Cię dopadło, ja przed sama operacja to co chwilę wynajmowalam jakieś nowe dolegliwości haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msnats Wiesz co ja już też zaczęłam się zastanawiać czy moze tak bardzo nie chce byc chora, ze juz kuzwa mam wszystkie objawy hahahahhah. Trzymajcie za mnie kciuki ;) jeszcze 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narkozy się nie boje- narkoza jest spoko. Ale jak tak dłużej siedzę i myślę to ta rura mnie przeraża, a w sumie wybudzanie z tą rurą. Muszę chyba meliske sobie zaparzyć hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do kobiet po zabiegu...czy bola was blizny i lekarz kazal wam masowac je bo ja mam takie pod palcem jak dotkne zgrubiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 ja żadnej rury nie kojarzę hahaha obudziłam się sama na sali już po, więc wyjmą Ci ją w razie co zanim się obudzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Nikt Cie z rura wybudzal nie bedzie chyba. Ja sie obudzilam juz w lozku na sali pooperacyjnej bez zadnych rur przynajmniej. :D Ale nie zatajaj nic przed anestezjologiem. Lepiej przelozyc, niz narazac sie na komplikacje albo infekcje. To powazna operacja jednak. Do mnie dzwonili na kilka dni przed upewniajac sie czy na pewno nie jestem przeziebiona itd. Przy narkozie musisz byc naprawde w dobrym stanie. To niebezpieczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera nie wiem co jest, czy to z nerwow czy co sie dzieje. Rano bylo wszystko ok teraz siedze i glos mam jak żul :/ nic nie boli tylko gadam jak bym z koncertu wróciła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napiszcie mi prosze, po jakim czasie od op. chlopak bedzie mogl troche sie nimi pobawic, posciskac? mam nadzieje ze nie bedzie to trwalo pol roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety termin przełożony. Krtan wysiadla. Do 19 lipca musze sie postawić na nogi. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Marbier88 Przykro mi. Ja wyleczylam krtan w 2 dni plukanka z wody utlenionej i plynu lugola, do tego megadawki wit C i bylo ok :-) Dziewczyny, moze jest tutaj ktos nowy, kto planuje operacje w Lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Głowa do góry Marbier88! Czasem naprawdę lepiej przełożyć. A zapewniam Cię, nie spieszy Ci się do bólu pooperacyjnego. Choc mam nadzieję, że dla Ciebie w nagrodę los będzie łaskawszy, niż dla mnie. Ja wyłam pierwsze noce z bólu. O, przez zaoszczędzony czas możesz potrenowac spanie na plecach albo zamówić sobie z Wisha poduszkę ciążową w kształcie wielkiego U. Ja bez niej nie wyleżałabym całej nocy na plecach, a tak daję radę. Z jakiego rozmiaru startujesz i jaki impant bierzesz? Ja miałam cycki bezrozmiarowe, a implanty 340cc i ostatnio przymierzałam stanik 75d i pasował choc lekarka mówiła, że zostanie mi max duże C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Proszę jeszcze raz, będę wdzięczna za odpowiedź, czy do operacji trzeba mieć ubezpieczenie zdrowotne? Bo ja w tej chwili nie mam i nie wiem, czy muszę to jakoś załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda112233
Magda33335 - ja robilam u dr Witwickiego w kwietniu br. Mam 325 okrągle pod mięsień. Wzrost 167, waga - ok. 65 ale trenuje kulturystyke więc glownie mięśnie były i gruba klatka piersiowa (jak mi na usg powiedzieli) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa111
dodam , że jestem zadowolona tak w 90%. Obecnie mam 75D, z małego B (a nawet na redukcji A), ale już wiem, że za jakieś 4-5 lat wymieniam na coś ok. 500 :) Człowiek się szybko przyzwyczaja i chce więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×