Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćRe
U mnie szia mija miesiąc po operacji mnoe zas lewa bardziej ciagnela i takie klucia czasem mam piersi zmiekly zmalaly sa teraz ok ale sutki mam tak wrazliwe ze szok.Mam stanik z wszytym pasem i powiem wam ze robi robote zeszly w dol o osa ładnie do srodka.W koncu jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwe przerabiane ściery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy po operacji wrocilyscie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja wzięłam 2 tyg urlopu ale poprosiłam jeszcze o dodatkowe 4 dni. Dojazd, 8 godz za biurkiem, powrót to byłoby wtedy dlamnie dużo. Ogólnie brać sił :) ale po 3 tyg było już o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Ja dostalam l4 na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Jeny ja jestem 7 dni po op i byłam dzisia w pracy gdyby nie przeziębienie byloby spoko tak to bylo jeszcze nir najgorzej samochodem spoko bo mam automat sle raczej uwazam chcialabym juz normalnie wszytskp podnosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Hej hej dziewczyny jestem po 1 kontroli i wszystko super Dostałam maść i plastry na blizny Jestem 4yyg po i moge spać na boku - to mnie cieszy najbardziej jeju cudownie Dziewczyny mocno wam spadł biust -zmniejszył się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Mnie spadł o cały rozmiar. Ja do dziś nie mogę się z tym pogodzić :-( było 20 cm różnicy między w biuście, a pod nim, a zostało 17 :-( teraz jestem prawie trzy miesiące po i juz chyba stanął w miejscu czyli więcej nie zmaleje. Zrobił się ładny, okrągły, sterczący, widać że prezentują się dużo lepiej niż naturalne piersi i jestem mega zadowolona, ale jednak mógłby zostać tak duży jak na początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka dostalas masc na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I widzicie właśnie tak jest z tym rozmiarem.Ze on spada i każda z nas wtedy ... :/..... Ja wczoraj też byłam na kontroli ale po tygodniu dopiero.wszystko ok jest itd.I też zapytałam się o te plastry żelowe.To pani doktor powiedziała mi że dwa tygodnie od dziś mogę używać maści plastrów itd ,ale jeżeli ktoś ma tendencje do bliznowca to czy będzie używał różnych preparatów czy nie to tak blizna będzie.Niby z doświadczenia to wie.A ja wczoraj czułam się jak młody Bóg polamalam po mieście tu i tam.I dziś znowu ledwo wstałam.Wszystko mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jakie dobre masci mialyscie na blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
z tym rozmiarem to wogóle jakoś śmiesznie,2,3cm pod biustem różnicy i już rozmiar miseczki się zmienia mimo że w biuście wpisuje się tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do sprzedania pas napiersiowy firmy VEO , 50zl, za nowy płaciłam 100. Pas przyspiesza schodzenie piersi w dół, czasami warto samej zapytać o to lekarza. Gdyby któraś była zainteresowana proszę o kontakt mailowy mirela.gluchowska@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Msnats a jak tam ma się Twój nowy biuścik??? Chyba to już z miesiąc minął od zabiegu... jest jakaś różnica tzn. są bardziej miękkie, opadły troszkę, a może rozmiar się coś zmienił?? Pytam bo mój zabieg zbliża się wielkimi krokami8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Gość jmjulka jesteś zadowolona ze swojego rozmiaru czy uważasz że są za małe bądź może zbyt duże?? Czy mogłabym dostac od Ciebie zdjęcia?? Mój mail to anisia_a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylopaaa
Do tej pory tylko Was czytałam, teraz sama jestem po! Operacje miałam wczoraj o 19:00 (czekałam 8h) bo było 13 pacjentek, ja ostatnia. Operacja była w Belgii bo tu mieszkam. Mam 300 ml okrągłe pod mięsień, mam 158 cm i 51 kg. Nie mam stanika, jestem bardzo ścisło zabandażowana, po 2 tygodniach mam rozciąć bandaż i zacząć nosić stanik pooperacyjny. Nie ma żadnej kontroli chyba ze coś jest nie tak. Wczoraj o 22:00 byłam juz w domu a miałam 100 km do przejechania. Wszystko przebiegło dobrze, boli umiarkowanie, bardziej rozpiera No i ten ból kręgosłupa w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia życzę i szybkiego dochodzenia do siebie.I każda z nas przyzwyczaiłam się do spania na plecach. Ja to śpię prawie na siedzaco.I nie mogę się doczekać tak jak koleżanka wyżej kiedy będę mogla na boku spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia życzę i szybkiego dochodzenia do siebie.I każda z nas przyzwyczaiła się do spania na plecach. Ja to śpię prawie na siedzaco.I nie mogę się doczekać tak jak koleżanka wyżej kiedy będę mogla na boku spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Goscmiśka U mnie miesiąc już pyknal 9ego. Narazie nadal są opuchnięte od gory Ale to też kwestia wysokiego implantu. Dr mówił że trochę tu jeszcze opadną z czasem. Od zewn minimalnie zmiękły. Najgorsze są sutki które są tak strasznie wrażliwe że po 5 min w luźnej koszulce przy ocieraniu o nia bez stanika robia się purpurowe haha u mnie dużej różnicy między pod A w piersiach nie ma bo 13 cm Ale dr mówił że C/D będzie, zobaczymy. Narazie nadal są dwie sterczace pilki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska1983
Ja jestem miesiąc po i niestety ale biust troszkę zmalał. Jak któraś chciałaby zdjęcia to napiszcie, mogę wysłać po operacji i z teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
kiedy zaczęly Wam się opuszczac ? bo teraz moje wygladaja tandetnie jak dmuchana lala ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczyny ja jestem po OP prawie 4 mce , nie robiłam żadnych zdjęć przed i po , jeśli chodzi o rozmiar nic się nie zmieniło , różnica jest może 1 cm ale nie wiem czy biust zmalał czy inaczej chwyciłam miarę :) biust jest miękki , blizny duże i żadne żele , maści nic tego nie zmieniły może trochę zadziałał fraxel ale miałam dopiero 2 zabiegi , jeśli macie jakieś pytanka chętnie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Dziewczyny. Wczoraj byłam u brafitterki. Staniki na 65F. Za chwilę minie 8 tygodni. Doktorek pozwolil zdjac gorset, moge nosic fiszbiny, moge spac na boku, moge sie opalac ale faktor 50 na blizny i szczelnie zakryte. Powoli moge wracac do sportu ale stopniowo. Piersi nadal nieruchome i oddalone, gorny biegun dziwny bo implant sie odznacza ale lekarz mowi ze teraz po zdjeciu pasa bedzie sie ksztaltowal. Cos tam czasami pobolewa, zapiecze, zaszczypie ale chyba wszystko ok. Blizny miod malina. Dzis pierwsza od dwoch miesiecy noc na boku a jutro pierwszy dzien w nowym staniku. Ciekawe czy ktos zauwazy zwiekszenie bo normalny stanik pieknie podkresla ich prawdziwy rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Antylopaaa Jestem podobnych wymiarów jak twoje. Jaki miałaś wyjściowy rozmiar??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Miałam zabieg 28.05 i na początku byłam równie obolała. Ból pleców budził mnie w nocy chyba nawet bardziej, niż ból piersi. Jakos udało sie przetrwac i rzeczywiście przyzwyczaić do takiego spania, a nawet zauwazyłam ciekawą rzecz. Od kiedy spię na plecach mam sny noc w noc, a nie tak jak wcześniej od czasu do czasu. Nie zawsze są to super głębokie i wartościowe sny, ale są. Nawet podczas drzemek na kanapie. Trzymam kciuki! :) A co do piersi to w sumie ładnie spadają już, bólu znacznie mniej, delikatnie też już zaczynają mięknąć. Jedyne co to sutki mi teraz dowalają najgorzej. W jednym zero czucia, w drugim czucia az za dużo. Znacie może jakies statystyki na ile ma szansę to wszystko wrócić do normy a na ile nie? Bo zaczynam się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Kiedy piersi opadną mam na myśli nie zmaleja ale obniża się , bo w tej chwili to sztuczne tak że nadal w bikini nie wyjdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Kryśka ja poproszę zdjęcie jeśli można :-) czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylopaaa
Do gosc staniki kupowalam 75 a, nie bylam zupelnie plaska ale po karmieniu skora sie jakby zapadla, brodawki jakby wklesly, no nie wygladalo to dobrze i dalo dodatkowy argument zeby zrobic operacje, myslalam o tym od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Msnats podejrzewam że musi upłynąć ze 3 m-ce żeby w miarę się ułożyły... także cierpliwości Ci życzę no i sobie przy okazji na przyszłość hehe przyda mi się bo jestem w gorącej wodzie kąpana, a widzę że z implantami to nie taka prosta sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Clarka0 naprawdę jest aż tak źle?? Nosisz ten pas nad biustem?? Jeśli dobrze pamiętam to implant miałaś niewielki ale swoją wyjściówkę sporą... masz jakieś foteczki żeby podesłać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×