Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kasiaa1989 Jestem zdania że co sie odwlecze to nie uciecze ;) musialo tak byc najwidoczniej :) 14 lipca wyprawiam roczek synka, wiec będę na "chodzie" a tak to bym była zapewne lekko niesprawna heh. Startuje z kompletnego nic. Po 8 msc karmienia piersia niestety zostala sama skóra. Implant 320cc uhp najwyzszy profil. Wiecej nic nie wejdzie, bo przed ciążami mialam i tak rozmiar pelnego A. Mam taką poduszkę heh uzywałam jej w ciąży do spania ;) Dr powiedzial nie myśleć o chorobach, relax i rozgladac się za piekna bielizna to ma mnie motywować heh wiec teraz sie relaksuje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
gośćka wydaje mi się, że skoro idziesz prywatnie to ich nie interesuje czy masz ubezpieczenie czy nie. Ale najlepiej umówić się na konsultację(chyba zawsze darmowa) i zapytać w klinice o wszystko co Cię trapi. :) Albo nawet zadzwonić. Marbier88 o widzisz, fajny lekarz się wydaje! I syn będzie mógł z mamą potańcować. :D Mówili, że kilka dni po operacji najgorsze, ale mnie trzymał nieznośny ból takie mocne dwa tygodnie. Teraz już w sumie miękną i nie bolą, tylko sa takie jakby hmmm zastygnięte i sutki nadwrazliwe. Mam nadzieję, że to przejdzie. Nie straszę, ale mówię jako prawdopodobna mniejszość. Na wszelki wielki. Powodzenia i dużo zdrówka życzę! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa1989 Jestem przygotowana, że kolorowo nie będzie heh lepiej się nastawić na ból i ewentualnie miło zaskoczyć niż odwrotnie ;) Dziękuję za pocieszenie :) :* Oby pogoda byla to i zdrowie bedzie :) Moja dwójka bąbli lubi częstować chorobami i tak sie stało w tym przypadku heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
ode mnie chcieli kartę ubezpieczeniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
dziewczyny napiszcie mi prosze, po jakim czasie od op. chlopak bedzie mogl troche sie nimi pobawic, posciskac? mam nadzieje ze nie bedzie to trwalo pol roku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vistulabianco
Czesc. Od dluzszego czasu Was podczytuję. Biję sie z myslami co do powiekszenia. Zawsze mialam fajne piersi, jestem drobna wiec moje c bylo super. Wykarmilam jednak dwoje dzieci,ost sporo schudlam i nie jest za dobrze :/ Boję sie jednak operacji i dlugiego okresu rekonwalescencji... No i rozmiar. Czyram Was i durnieje bo niektore z Was zadowolone sa z 260 a niektore narzekają na 400 ze za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vistulabianco
Cd. Poratowalybyscie zdjeciami? Plis bo durnieję. Mam 161 i 53kg. Moze ktoraś z Was ma podobne gabaruty? Jaką wielkosc bralyscie? Moj mail vistulabianco@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
vistula posłałam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Vistulabianco, najlepiej umow sie na konsultacje i poprzymierzaj co Ci pasuje. Ten sam rozmiar implantu u jednej kobiety moze dac C a u innej juz E. Niestety nie mozna przed operacja okreslic co dokladnie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Co do intubacji to dziewczyny ja nawet nie wiedziałam ze to miałam , dopiero od was dowiedziałam się ze to podczas operacji jest wiec nie jest to straszne :) dla mnie kompletnie nieodczuwalne. Tak z ciekawości teraz sobie myśle ciekawe czy można znieczulac miejscowo ? W kręgosłup czy przy tej operacji tylko w wchodzi w rachubę całościowe znieczulenie - poważnie rozważam ponowna op a pierwsza narkoza zrobiła spustoszenie na moich włosach :/ Oczywiście zapytam lekarza jak już będę na konsultacji ale może któraś z Was się orientuje ? Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćOla Widziałam wczoraj na necie filmik z op piersi i dziewczyna była przytomna, osłonięta tylko parawanem i rozmawiała sobie z anestezjologiem , a chirurg robił swoje hehe więc chyba sie da, tylko zapewnie nie każdy lekarz to praktykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Moja anestezjolog powiedziała, że absolutnie nie ma opcji, żeby znieczulenie miejscowe w tym wypadku zastosować. W szoku jestem, że ktos w ogóle by chciał miejscowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Kasia, gdyby poleciało Ci tyle włosów co mi po op :( to tez to rozważała przy ponownej. U mnie był koszmar z tym wiec ja drugi raz nie chciałabym tego przechodzić. Ale wiem, ze narkoza nie na wszystkie dziewczyny tak działa , szczęściary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
I przy miejscowym tez można spać. Poprostu dodatkowo podają usypiacz ale jest to znacznie mniej obciążające i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
I przy miejscowym tez można spać. Poprostu dodatkowo podają usypiacz ale jest to znacznie mniej obciążające i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Łoooo szok! Naprawde nie wiedziałam. Wow. No i werszcie porządny film jak to wygląda krok po kroku, bo wszystkie do tej pory co widziałam jakieś takie okrojone z treści. A co do wypadania włosów współczuję, ja zawsze po narkozie rzygam jak kot. ;) Ale włosów mase straciłam kiedy próbowałam sie przerzucic z pigułek na zastrzyk antykoncepcyjny. Teściowa poleciła, że raz na trzy miesiące, zero miesiączek i pms-ów, same zalety. U mnie niestety co chwila jakies randomowe krwawienie, przez to poirytowanie 24/7, a nie pare dni jak przy pms, stwierdziłam, że następnego nie biorę i spróbuje wyrównać cykl naturalnie. Pierwszy okres, który dostałam po tym jak zastrzyk przestał działać trwał 15 dni... Pół miesiąca!!! I na fulla ze wszystkimi dolegliwościami bólowymi oczywiście. Potem przerwa 8 dni i zaś 12 dni okresu. Nigdy więcej tego g*wna nie wezmę. Włosy wypadały tak, że przez chwilę byłam pewna, że zostanę łysa całkowicie. Jedno przeczesanie szczotką i trzeba było czyścić, bo juz szczotka cała zawalona była. Wreszcie musiałam wrócić do pigułek, bo tak mi się wszystko rozregulowało, że już byłam całkowicie załamana. Na pigulkach jestem w stanie dokładnie powiedzieć kiedy mi się okres zacznie, kiedy skończy, zero niespodzianek. Ale nie o tym... ;) Zadzwoniłam umówić się na kosultację dzisiaj i dopiero 23.07 o 10.00 będę miała. Ale już szósty tydzien leci, w niedzielę już spróbuje się przerzucić na normalne staniki i spać troszkę bardziej na boczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Czy wit C można przyjmować przed zabiegiem? Na zaleceniach przed op sa wzmianki o suplementach itd. I nie wiem czy wit c również sie do tego zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Oglądałam ten filmik straszne ja już bym nie poszła na op po obejrzeniu. I szczerze nie chciałaby być przytomny.Mialam narkoze i byłam intubowana nie wiem nawet kiedy nic mnie potem nie bolalo A też tego bałam się po rozmowie z anastazjologiem. I powiem wam jeszcze że zasnęła powiedziano mi dobranoc..I potem mnie obudzono i to było jak chwila. A jeszcze lepiej że miałam sen że byłam w Australii na plaży nie wiem co mi dali do tej narkoze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość 2
Witajcie mam pytanko czy to. Normalne czy nienormalne że jedna pierś jest wyżej od drugiej dodam że to nie minął tydzień od operacji ale martwię się czy to tak nie zostanie wiadomo że wolę unikać kolejnej operacji i raczej wolę mieć równe piersi odpowiedzcie jak to u was wyglądało w 1 miesiącu co się działo z imi jak się czuluscie z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nul_la
Witam wszystkie dziewczyny, Forum jest fantastyczne, rozwiało mnóstwo moich wątpliwości :) Operacja 6 tyg temu implanty mentor 345 ml pod mięsień dr. Brzuchański. Przy moim wzroście i wadze efekt cudowny :) Piersi oczywiście twarde i nieruchome ale bez opuchlizny. Nadwrażliwość brodawek przeszła, chociaż muszę przyznać że był to duży dyskomfort. Stanik pooperacyjny 24h - wg zaleceń doktora 8 tyg. Przez ten czas zakaz dźwigania i podnoszenia rąk „do góry” , co nie jest łatwe :( Na blizny oraz całe piersi stosuję olejek „Bio Oil” na blizny i rozstępy . Czekam z niecierpliwością na efekty w kolejnych tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nul_la Z jakiego rozmiaru startowałaś i jaki rozmiar udalo Ci się osiągnąć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nul_la
Bardzo skromnego ;) 70 a . Teraz mam miseczkę DD /E, ale myśle ze docelowo będzie to miseczka D. Czytając wypowiedzi dziewczyn nastawiam się na korektę rozmiaru „ w dół” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Nul_la Super, że jesteś zadowolona :) Ja mam drugie podejście za 11 dni. Mam nadzieję, że tym razem nic mnie nie rozłozy... Bo sobie w leb strzele haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Cześć. Zaglądam tu cały czas.. Był moment , że byłam pewna iż operacja się nie odbędzie- nadczynność tarczycy, wykryta przypadkiem... w kwietniu byłam na konsultacji i na początku maja zrobiłam badania.. ale na szczęście doktor mnie ustabilizował i mam zaświadczenie.. :) Tak więc dziewczyny jeśli macie czas badajcie się .. u mnie wielkie odliczanie w piątek zabieg- zmiana terminu z 27, na 13.07!! i to w piątek hihi.. :) w sobotę zrobiłam badania do zabiegu, odbiór w poniedziałek i decyzja doktora.. mam steresss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Nul- la czy ty masz CPG 323 345? ja też takie miałam mieć ale zmieniłam na 390.. boję się, że będą małe.. z tym że ja mam pod biustem 78.. :( @ Karolek jeśli jesteś jeszcze na forum to się odezwij.. mam kilka pytań co do zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nul_la
Marbier 88, Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :) Gość Monia22, Tak, dokładnie te. Podczas konsultacji ustaliliśmy 280-300. W dzień zabiegu zdecydowałam się na większe ... największe, proporcjonalne do mojej sylwetki ale wciąż wyglądające naturalnie. Zaufałam doktorowi i nie zawiodłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość 2
Witajcie mam pytanko czy to. Normalne czy nienormalne że jedna pierś jest wyżej od drugiej dodam że to nie minął tydzień od operacji ale martwię się czy to tak nie zostanie wiadomo że wolę unikać kolejnej operacji i raczej wolę mieć równe piersi odpowiedzcie jak to u was wyglądało w 1 miesiącu co się działo z imi jak się czuluscie z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×