Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Raczej nie powinno tak być . Koniecznie pokaz różnice lekarzowi. Pewnie wystarczy „ułożyć” implant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Jestem starą forumowiczką. Udzielałam się tu 5 lat temu. Mam pytanie czy są tu jakieś pacjentki dr. Kubasika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.22 Tak to ulozenie jest normalne. Miesien trzyma jeszcze jedna piers dlatego jest roznica w wysokosci. Ile czasu jestes po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulannka023
@Nul la, tez wybralam mentory, operowal mnie dr Jarlinski we Wroclawiu, dwa tygodnie temu. Na razie nosze dzielnie stanik pooperacyjny, ale ogolnie czuje sie dobrze i lekarz mowil, ze operacja przebiegla bez komplikacji. Mam nadzieje, ze na sierpniowy urlop bede juz gotowa i bede mogla cieszyc sie nowym pieknym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiza
Cześć dziewczyny.Mam pytanie czy któraś z Was tak miała.jestem prawie 6 tygodni po ok.Wczoraj wyszło tak że wkoncu ja i mąż pszalelismy i gdy ściskam mi piersi nie mocno wcale zauważyłam że wyciekło mi mleko.Nie żaden płyn nie ropa A mleko.potem sama scisnelam brodawki i jeszcze trochę pocieklo dziś już nic nie ma I wręcz przestały mnie boleć.12 mam kontrol kolejna powiem lekarzowi.Ale czy to możliwe że ok może spowodować jakąś laltacjie.Czy to jest to że za szybko zaczęłam pracować robić zakupy jeździć autem i dwa razy wyszła też już nas pasa i stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość 2
18.23 dziś 5 dzień po operacji nic nie chodzi pasa chyba niemoge mieć bo mam cięcie spod pachy rozmiar 295cc okrągły pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nul_la
@okulannka023 Ten sam rozmiar ? Ja również zaplanowałam urlop w sierpniu i nie mogę się doczekać zakupu bikini :) Koniecznie pamiętaj o pielęgnacji blizn i chronieniu ich przed słońcem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
18.23 porozmawiaj o swoich obserwacjach z lekarzem. Moje piersi są na tej samej wysokości równiutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Dziewczyny.. wielkie odliczanie! Mam zgodę lekarza :) Jak to jest.. mogę być w majteczkach, a może w spodenkach bawełnianych od piżamy, aby nie czuć się skrępowana??? Jak było u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMonia22 Super! Bardzo dobra wiadomość :) U mnie jeszcze 10 dni az lub tylko pomijając fakt, ze termin mialam na 5.07 :/ ale choroba wygrała więc odliczam ponownie hehe Mnie doktor mówił, że na sale dostanę stringi, a po op przebiorę się w swoją piżamkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vistulabianco
Kasiaa1989 no idę na konsultację ale dopiero w pierwszej połowie sierpnia,po urlopie. Póki co robię rozeznanie bo jeśli się odwaze to i tak operacje zrobię zimą. Póki co wiem że jeśli już to tylko anatomiczne bo zależy mi bardziej na wypełnieniu tego co wyparowalo w efekcie długiego karmienia piersią i zmian wagi. Nie chce też wielkich . No już w ogóle nie wiem co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Marbier88 to będziemy razem w bólu dochodzić do siebie.. :) Na zabieg kupiłam sobie ładne bawełniane majteczki. Pani z kliniki mówiła żebym wzięła sobie cieniutki szlafroczek, ale jedyny cieniutki jaki posiadam to piękna czarna koroneczka.. hihi .. :P taki trochę nie wyjściowy... :) mam sportową narzutkę z kapturkiem, wiązaną z przodu, do malowania przez doktora się nada, na szybko żeby zdjąć, a później to i tak w bandażach będę.. kurcze ale panika.. hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gośćMonia22 Mam taka nadzieje hahaha. Jeszcze troszkę ;) Ja zabieram do szpitala krotkie spodenki i luźną bokserke ;) już sie smialam do męża mowiac ze w tej bokserce bez stanika wygladam jak dziecko hahah ale po op bedzie ok ;) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marbier88 wiesz też myślałam o bokserce, ale mówili, żeby nie brać nic wkładanego przez głowę.. mam rozpinaną koszulę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Mi dr powiedział, że najlepiej rozpinane ale ogólnie to ma byc wygodne i nie na "wcisk" bo bardziej chodzi o to aby nie trzeba bylo sie szarpać przy wkladaniu rąk. A ze ta bokserka jest bardzo rozciagliwa to sie nada, ale w razie gdyby coś nie "poszło " mam również w rezerwie rozpinana koszule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,u mnie dziś mija równo tydzień od zabiegu.Efekt jest super,są piekne,pełne,jak naturalne;)Mam 340Allergan,okrągłe.Przed miałam nic;p Pod biustem 75cm,waga 54kg,wzrost 164cm.Czuje się już b.dobrze.Chyba 3noc była najgorsza.Mam pytanie-czy Wy tez po operacij macie taki wystajacy,wzdety brzuch?Wygladam jak bym byla w ciazy,a byl plaski.Czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona84
Witam,u mnie dziś mija równo tydzień od zabiegu.Efekt jest super,są piekne,pełne,jak naturalne;)Mam 340Allergan,okrągłe.Przed miałam nic;p Pod biustem 75cm,waga 54kg,wzrost 164cm.Czuje się już b.dobrze.Chyba 3noc była najgorsza.Mam pytanie-czy Wy tez po operacij macie taki wystajacy,wzdety brzuch?Wygladam jak bym byla w ciazy,a byl plaski.Czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akinom84
Witam,u mnie dziś mija równo tydzień od zabiegu.Efekt jest super,są piekne,pełne,jak naturalne;)Mam 340Allergan,okrągłe.Przed miałam nic;p Pod biustem 75cm,waga 54kg,wzrost 164cm.Czuje się już b.dobrze.Chyba 3noc była najgorsza.Mam pytanie-czy Wy tez po operacij macie taki wystajacy,wzdety brzuch?Wygladam jak bym byla w ciazy,a byl plaski.Czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbea81
Cześć, dziewczyny mam pytanie :) we wtorek mam operację implant anatomiczny 520 pod mięsień. Przed karmieniem miałam spore D a teraz to chyba obwisłe A. Czy któraś z Was ma takie implanty? Boję się, że wyjdą jakieś wieeeelkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ggg
witajcie dziewczyny, mam może głupie pytanie: dlaczego nie można po zabiegu podnosic rąk do góry ? Mam implant pod miesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny do leżenia pod kołdrą i tak nie założyciel żadnej koszulki - gwarantuje Wam że stanik i majtki to jedyne w czym będziecie siedziały marzac o tym żeby I to zdjąć haha znam z autopsji ;-) bluzkę ubrana jedynie rano kiedy musiałam przejść przez korytarz pełen ludzi do gabinetu doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Dziewczyny a co podaja w kroplówce za leki przeciwbólowe? Znajoma która miala op we wrzesniu ubiegłego roku w Perfect Medica twierdzi że do "spania" jej morfine podali. Ale wszedzie gdzie czytam to pisza tylko o pyralginie lub ketonalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Ja zmarzlak jestem hahaha,więc na bank sie ubiorę lub bluzę narzuce haha No chyba ze za oknem bedzie 30stopni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Gosc_ggg, bo sie fizycznie z bolu nie da najprosciwj rzecz ujmujac. No i mozna sobie te nadszarpniete i zszokowane miesnie naderwac. Trzeba dac im czas, by sie spokojnie pogoily. Jako tydzien po operacji pamietam jak chcialam sie sama poprawic na lozku i podparlam sie delikatnie. Czulam jakby mi jakas sprezyna w cycku pekla, a potem taki wedrujacy bol i pulsowanie mnie przez pare dni trzymalo. Dzisiaj juz 6tyg po, teoche miekna, ale dalej noe powiwdzialabym, ze juz super nic nie boli itd. To nie jest taki prosty zabieg. We wtorek mam kontrole, zobaczymy co powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćmira
Marbier88 miałam w Perfect Medica w Gdańsku 5 tyg temu op dostałam 2xmorfine (nie prosiłam o nią)Pielęgniarki bardzo miłe, powiedziały mi, że będą dawać mi na zmianę co się da, aby nie dopuścić do wzrastania bólu, mówiły że mam się nie wstydzić jak mnie będzie bolało mocno i mówić. Ja dawałam radę na tym co dostawałam, ale pielęgniarka sama przychodziła co 4godz i dawała mi leki. Wiem, że morfinę dostałam na noc i przed wstaniem rano z łóżka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmira Ciekawe jak jest w Copernicusie. Pytam, bo właśnie nie chciała bym tego dostać. Wole czuc lekki ból niż być otumaniona. Przy zapaleniu mięśnia podpotylicznego przepisano mi tramal i bardzo źle się po nim czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po zabiegu miałam przez całą noc podłączoną pompę z lekiem przeciwbólowym (pochodna morfiny). W kolejnych trzech dobach miałam podawany dożylnie antybiotyk i pyralginę. Po powrocie do domu nie brałam leków przeciwbólowych, nie było takiej konieczności. Obecnie jestem 6 tyg po zabiegu i czuję się super. Do szpitala najlepiej wziąć szorty zamiast koszulki nocnej. Wczoraj byłam u dermatologa skonsultować szwy, mam dwie cieniutkie jeszcze różowawe kreseczki. Prawdziwy popis umiejętności lekarza :) Trzymam kciuki za wszystkie, które są jeszcze przed zabiegiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Cześć Dziewczyny :-) Jestem już po konsultacji... Czy w każdej klinice wymagają szczepienia przeciwko żółtaczce? Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćbea81 Ja mam 485 pod mięsień, jestem 1,5 tygodnia po operacji. Wcześniej miałam małe B wiec dla mnie różnica jest spora ale jak wczoraj spotkałam sie ze znajomymi to Ci którzy nie wiedzieli o mojej operacji nic nie zauważyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
gośćMilka- ja miałam tylko w zaleceniach do zabiegu szczepienie, ale dla bezpieczeństwa zaszczepiłam się... Ja już miałam pobudkę o 4 ... dziewczyny dziś wielki dzień... z niewyspania wyglądam jak zombie.. hihi :) Trzymajcie kciuki , odezwę się po powrocie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×