Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Marbier88
gośćMonia22 Trzymam kciuki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
goscMonia22 dziękuję za odpowiedź. Planuję zbadać poziom przeciwciał i wtedy zdecyduję. Operację będę miała dopiero w listopadzie, zastanawiam się jeszcze nad kształtem implantów, raczej wybiorę anatomiczne, będą naturalniej wyglądały. Max 400 ml. Forum cały czas podczytuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka dziewczyny.czy miała któraś z was na piersi taka "linie" ?bo doktor twierdzi,że to stary fałd skóry...i,że to zniknie. mineło 7tyg od op...któraś z was miała taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćmira
Mariber88 tramal a morfina to różne leki, poza tym dawka jaka jest użyta ma znaczenie. Ja nie byłam otumaniona ani trochę i uwierz ,że morfina nie niweluje bólu do zera...ja nikogo nie straszę, ale nie ma co się bać przeciwbólowych które dostajesz w klinice,w domu odliczałem godziny do wzięcia tabletki przez pierwsze dni....mnie bolało dość mocno, jakby mi klatę miało rozsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćmira
Gośćmilka Nie wiem czy na konsultacji rozmawiałaś już o wyborze implantów, bo np u mnie nie było mowy o anatomicznych, z góry dr mi powiedziała że w grę wchodzą tykko okrągłe. W sumie to nie dopytalam dlaczego, ale potem czytałam że anatomiczne jest większa szansa że mogą się obrócić, a ja jestem trenerem i dużo ćwiczę, więc odpadają. Poza tym chyba decyduje też wielkość gruczołu i budowa klatki. Tak czy siak moje okrągłe 395cc są super ;) Jestem prawie 6 tyg po op i zaczynam czuć że stają się takie "moje" choć dały mi popalić na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćmira Oby i tak było w moim przypadku. Mój mąż po operacji dostał jedna dawke morfiny i był strasznie otumaniony. Kontakt z nim taki byl jak rozmowa ze ścianą haha i odrazu wyobraźnia, że też bede na takim haju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Goscmira właśnie dr powiedział, że i okrągłe i anatomy będą wyglądać dobrze, tylko anatomiczne bardziej naturalnie i mam się zastanowić. W grę wchodzi wysoki profil. Nie chcę za bardzo żeby ta górna linia implantu się odznaczała...u niektórych kobiet widać jakby miały takie dwie piłki na klatce i trochę boję się takiego efektu. Mam bardzo mało tkanki tłuszczowej. Startuję z małego a, a i tak dr mi zaproponował 375-400 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMilka Dużo Ci zaproponował. U mnie okragle 320cc . Więcej nie da rady. Martwie sie troche ze efekt nie bedzie w 100% taki jak bym chciała, ale skoro sie nie da to niestety. Ważne że coś będzie a nie nic heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Marbier88 Jak karmiłam miałam piękne 75d. I chociaż nie zostało mi dużo skóry, to dr stwierdził, że się rozciągnie. Mówiłam, że chcę duże piersi :-) że takie d chciałabym uzyskać. Właśnie ja mam mieć 375 albo 400 cc tylko nie wiem czy anatomiczne czy okrągłe...Nie wiem czy jest sens się jeszcze raz umawiać na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMilka Ja po 8msc karmienia mam sama skóre, brak tkanki tluszczowej plus zdeformowane brodawki przez zwiotczałą skórę. Jezeli uda mi się uzyskać taki rozmiar jak w 7 dobie po porodzie gdy dostałam nawału mleka to bede w siódmym niebie hehe. Mialam wtedy takie piekne duze okrągłe C. Tylko twarde jak beton były hahahaha jezeli masz wątpliwości co do wyboru wkładek to myślę, że powinnaś spotkac sie z dr jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Marbier88 Więc trzymam kciuki żebyś była zadowolona z rozmiaru :-) Zadzwonię jeszcze do dr i zapytam czy się umówi ze mną na przymiarki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscklaudia
Hej dziewczyny Mialam operacje dwa tygodnie temu 350 cc Okragle Jesli chodzi o wskazowki to zdecydowanie polecam cos rozpinanego poniewaz ja mialam problem przez pierwsza dobe z podniesieniem lyzki z rosolem.... w kroplowce procz przeciwbolowych dostawalam tez antybiotyk moje cycki sa dosc Rowne ale moja dr mowila o tym ze czasami tak jest ze jedna opada szybciej moje byly naturalnie asymetryczne wiec dostalam specjalny pas ktory sciaga implanty w dol I do srodka Ale do rzeczy mam tez pytanie minelo 15 dni szwy sie wygoily I powinnam zaczac je natluszczac czego uzywacie ? Macie cos sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nul_la
Piersi oraz blizny smaruje olejkiem BioOil. Działa fantastycznie na blizny ale również uelastycznia delikatną rozciągniętą skórę na piersiach, która po zabiegu jest delikatna i się łuszczy. Moje blizny wyglądają jak dwie kreseczki. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMilka Najlepiej porozmawiać jeszcze z dr :) Ja byłam dwa razy i pomimo ze na pierwszej wizycie wiedziałam ze tylko 320 mi wejdzie to na kolejnej i tak podpytywałam czy to jest max u mnie możliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem trzeci dzień po operacji piersi, to moja druga operacja, miałam wymianę jednego implantu, chciałam zapytać czy któraś z was miała takie potworne bóle pod pachą ? Mam straszny obrzęk normalnie nadmuchany balon , nie mogę swobodnie spuścić ręki, pomocy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Dziewczyny jestem!! Z kliniki wróciłam wczoraj, ale tak źle się czułam, że nie miałam ochoty na nic... ten "słoń " na klacie jest straszny, do tego dochodzi ból kręgosłupa.. to z negatywów.. :) z pozytywów jest to że w końcu mam wymarzone piersiątka. Na konsultacji dobraliśmy implanty CPG 323 ,345ml Mentora ( kwiecień ), ale przed zabiegiem pani pielęgniarka zadzwoniła żeby się upewnić i zmieniłam z 345 na 390 ml. W dniu zabiegu podczas rozmowy i mierzenia doktor mile mnie zaskoczył bo sam zaproponował, że wsadzi o ile da radę 440 ml :) No i tym sposobem moje drogie jestem posiadaczką przepięknego biustu 440 ml. Startowałam z dużego A. W klinice wszyscy jednym głosem stwierdzili że do mnie pasują.. :) Widziałam je przez moment podczas zmiany opatrunku i nawet teraz gdy są takie opuchnięte są przecudne!! Żeby tylko ten ból ustał... Po narkozie nad ranem zaczęłam wymiotować, rano też plus ból .. ehh nie jest fajnie.. odliczam tylko godziny do wzięcia kolejnej dawki leków... Ogólnie panie pielęgniarki, klinika no i najważniejsze doktor Piotrowiak są na najwyższym poziomie, pan doktor poświęca na tłumaczenie i rozmowę tyle czasu ile potrzeba, w razie pytań, lub nie daj Bóg coś by się działo każe dzwonić... Panie pielęgniarki bardzo ciepłe i pomocne, chodzą i upewniają się, że wszystko jest ok. Hihi.. ale się rozpisałam.. Kochane moje jakbyście miały jakieś pytania to chętnie pomogę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Do gość. Ja mam właśnie taki ból pod pachami jak Ty. właśnie tam są bardzo mocno napuchnięte i twarde. Też jestem trzeci dzień po.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze co z tym forum.. strasznie się tnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość, ja tak nie miałam ale pamietam ze dziewczyny tez pisały o takim obrzęku pod pachami i po kontroli okazywało się ze jest ok ale może to tez być krwiak lub coś innego co wymaga natychmiastowej interwencji wiec uważam ze powinnaś pilnie skontaktować się z lekarzem Powiedz proszę dlaczego wymieniałas implant? I po jakim czasie od pierwszej op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania po raz drugi porobione ;) Dziś dzwonił dr . Zmiana terminu z 19 na 18 :D Także jutro ostatnia noc spania na brzuchu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Gosc Jestem jeszcze przed operacją więc nie pomogę. Kontaktowałaś się z dr, który operował? Tylko chciałam spytać dlaczego wymieniałaś jeden implant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMonia22 Super, że jesteś zadowolona :) Też bym chciala aby na sali doktor powiedział, a dam Pani wieksze hehe Od środy będę się łączyła z Tobą w bólu heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Ja już jutro kontrola, operacje mialam 28.05. Upewnie sie czy obolale sutki to norma po takim czasie czy powinnam sie martwic. Dziewczyny swiezo po operacji! Trzymam kciuki, by wszystko sie pieknie goilo i jak najmniej bolalo. Ja z bolem mialam troche przebojow. Marbier88 powodzenia!!!❤ Czekamy na wiesci jak poszlo. Jakby co piszcie na maila. Co strone sie to forum tnie. little101@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
goscMonia22 witamy :-) U mnie na pewno nie będzie zmiany wielkości implantu bo dr zamawia konkretny implant dla konkretnej osoby. Ale super, że u Ciebie tak się udało :-) Marbier88 Też śpię na brzuchu...i boję się o to spanie najbardziej... Ty masz malutkie dziecko w domu. Nie boisz się jak dasz radę po operacji? Mi dr mówił, że co najmniej miesiąc dzieci nie podnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMilka Obawiałam się jak to bedzie przy moim rocznym synku. Ale moja mama przyjeżdża do mnie na tydzień. W ten najgorszy czas. Gdy mąż będzie w pracy to moja 8-letnia córka pomoże żeby np. malego włożyć do łóżeczka. A tak to nosić go nie trzeba bo diabeł sam chodzi hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Kurcze, ale forum się tnie... Masakra.. dopiero teraz mogę coś napisać.. Maribel88 to trzymam teraz ja za Ciebie kciuki! Jeśli chodzi o opuchliznę to jestem bardzo mocno opuchnięta w okolicy pach. Wszystko jest twarde jak skała. nawet jak zdjęłam dziś stanik to wszystko za piersiami jest spuchnięte. Doktor mówił że tak może być. Dziś już się pierwszy raz wykąpałam i powiem Wam, że po zdjęciu tego staniora ulga nieziemska... Wczoraj miałam chyba przełomowy dzień, bo nawet nie byłam w stanie podnieść kubka z herbatą nie mówiąc o jakimkolwiek ruchu w łóżku.. Wszystko bolało, paliło, piekło... Do tego od piątku nie byłam w toalecie.. :( nie wiem o co chodzi bo nawet xenna nie pomaga.. prawie nic nie jem, a brzuch jak w szóstym miesiącu.. :) w nocy obudziłam mojego żeby mi pomógł wstać i łaziłam jak paralityk po mieszkaniu i masowałam brzuch... na koniec zjadłam pół małego jogurtu naturalnego i siadłam na rogu łóżka kołysząc się jak dziecko sieroce, aby ulżyć kręgosłupowi.. koło 4 zasnęłam i obudziłam się koło 8 z dużo lepszym samopoczuciem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Milka- przypomnij proszę kiedy masz zabieg? Mężu bierze mnie dziś pierwszy raz na spacer, kawałeczek żeby jelitka rozruszać.. może coś pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćMonia22 Mi dr mowil ze najgorsza bedzie podobno 4 doba po zabiegu. A później z każdym dniem lepiej. Stresik jest, ale nie zwiazany z operacja tylko czy sobie w domu poradza hahaha. Fajnie jest dac babci dzieci, ale na kilka godzin a nie dobe haha to bedzie pierwsza noc mojego synka beze mnie i przeżywam gorzej niż moja mama i mąż heh cycuchów sie doczekać nie mogę. Chce miec juz to za sobą. I wyjąć w koncu z końca szafy swoje ulubione bluzki i sukienki :) a ze wszystkich staników push up zrobię proce hahaha .To juz mniej niz za 24h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Monia22 operację mam ustaloną na 8 listopad dopiero, ale zastanawiam się jak to wyjdzie z miesiączką...w dniu operacji nie mogę mieć, teraz z kalendarzyka wychodzi ok 10 dnia miesiąca, nie wiem czy się trochę nie przesunie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×