Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Poranku, pomyliłam sie w rozmiarze implantów - ale nadal wydaje mi sie że 260 i 280 to zadna duża różnica. Napisz jakie masz wymiary pod i w obwodzie i ile masz wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje ze przy tak małych impl jednak 20ml moze robić jakąś róznicę.. nic mnie nie boli, czuje się super, tylko z nosa leje mi się fontanna.. znacie jakieś superszybkie sposoby na katar..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plukanie nosa roztworem soli...straszne,instaluje sie cienka rurke w jednej przegrodzie i wpompowuje plyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozucha
hej dziewczyny!! Chciałabym sie zdecydowac na zabieg powiekszania piersi. Mam na mysli implanty ale meczy mnie tylko jedno....boje sie co bedzie sie z nimi działo za 10-12 lat?? Nie obawiacie sie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
cześć Dziewczyny operację powiększania piersi mam wyznaczoną n 8 czerwca mam mieć implanty mentor 325 o podwyższonym profilu pod mięsień nie ukrywam że zaczynam się bać a najbardziej narkozy bo nigdy jej nie miałam czy któraś z was mogłaby mi przybliżyć jak to jest i co się czuję a po drugie mam 1,5 roczne dziecko i wszyscy mnie straszą że ból po operacji jest nie do zniesienia i że nic kompletnie nie zrobię przy dziecku , czy to prawda? serdecznie Was pozdrawiam magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
cześć Dziewczyny operację powiększania piersi mam wyznaczoną n 8 czerwca mam mieć implanty mentor 325 o podwyższonym profilu pod mięsień nie ukrywam że zaczynam się bać a najbardziej narkozy bo nigdy jej nie miałam czy któraś z was mogłaby mi przybliżyć jak to jest i co się czuję a po drugie mam 1,5 roczne dziecko i wszyscy mnie straszą że ból po operacji jest nie do zniesienia i że nic kompletnie nie zrobię przy dziecku , czy to prawda? serdecznie Was pozdrawiam magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Magda-cr ja jestem prawie 4 tygodnie po operacji, jeśli chodzi o narkozę to ja zaraz po podaniu zasnęłam, a obudziłam się już na sali. Trochę mnie mdliło, pielęgniarka podała mi środek przeciwwymiotny i wszystko było ok. Poza tym anestezjolog czuwa :). A jeśli chodzi o ból to jak najbardziej jest do zniesienia. Ale musisz liczyć się z tym, że na początku ktoś będzie musiał Ci pomagać przy dziecku, bo niestety przez pierwsze dni będziesz obolała, a poza tym przez jakiś czas nie będziesz mogła nic dźwigać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w piątek u lekarza z tym moim zdrętwieniem w jednej piersi i on mnie uspokoił, że tak może być do 3 m-cy, a zdarzają się przypadki, że nawet do 6 :(. W każdym razie powiedział, że jeszcze jest wcześnie, żeby się nie martwić. w końcu chcę wybrać się na zakup nowych staniczków. Problem w tym, że te bez fiszbin są straszne! Macie może namiar na jakiś fajne biustoszone bez fiszbin? Samanta Tobie życzę powodzenia i trzmam mocno kciuki. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta1987...
Hej dziewczyny. Jestem 4 dni po operacji i moje piersi są gorące. Wcześniej, przez pierwsze dwa dni miałam gorączke, teraz jest juz niby ok ale cycki nadal są gorące. Dzwoniłam do dr ale on sie zdziwił. Czy któraś z was miała je rozgorączkowane lub ogolnie bardziej gorące niz resztę ciała? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula, mam nadzieję, że ten zabieg się w ogołe odbędzie jutro.. tak o siebie dbałam i ostatniego dnia przed mnie coś załatwiło 😭 to chyba wszystko w mojej głowie, z powodu jakieś utajonego stresu czy coś, ale objawy są całkiem realne.. nie denerwuję się zupełnie zabiegiem, narkozą etc, tylko tym, żeby nie był przełożony.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta dobrze Cię rozumiem, ja też bałam się przełożenia operacji i czekania kolejne miesiące na zabieg... Dla pocieszenia dodam, że ze mną była dziewczyna, która robiła nos i przyjechała ze strasznym przeziębieniem i kataraem. Po kosultacji z lekarzem i anestezjologiem zrobili jej op i wszystko było ok. Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta był ktoś na tym forum z podobnymi objawami, ale niestety nie pamiętam kto. Z tego co kojarzę to nie było to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta podwyzszona temp.ciala po op.to normalne,moje piersi tez byly cieplejsze, a i takie dni kiedy byly chlodne,ale juz sie unormowalo.SAMANTA u mnie leukocyty dzien przed op 11.3,a norma do 10.0,nastepnego dnia w dniu op 8.5.Ten czas, co czekalam na wyniki w klinice,to byl koszmar,juz sie pogodzilam nawet ,ze op nie bedzie. Anest. zagladal mi w gardlo i zeby i pytal ,pytal,szukal przyczyny i zadzwonili w koncu z lab.,ze wszystko ok.To wszystko przez stres, tez bolalo mnie gardlo,glowa ,katar,-jakies nasze urojenia,ktore powoduja objawy choroby, mysl pozytywnie,dobrze bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, trzymam kciuki za Twoją operację (również za to żeby do niej doszło) :* Z niecierpliwością będę czekać na relację po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta trzymam za Ciebie kciuki,myśl pozytywnie op się odbędzie jutro i czkam na relację:)Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samanta ...:)) trzymam kciuki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Samanta POWODZENIA!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Sam:) doczekała się tego dnia:))))))))))))))))))!!! Właśnie rozmawiałam z Samancią:) przed chwilą dostała głupiego-jasia i o 12 idzie pod nóż:) tak jak pisała ,dostała stan podgorączkowy i katar ,ale lekarz zdecydował o podaniu już antybiotyku i anastez. też wyraził zgode na zabieg!! trzymamy kciuki za SAmante:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ciekawa jestem jak Samanta, co z operacją? Dziewczyny \"od Kasprzyka\" - jak długo czekałyście na TERMIN konsultacji? pozdrawiam wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta juz pewnie ma nowe cycuszki:)) Eh, az mi sie przypomnial dzien mojej operacji. Ogolnie milo to wszystko wspominam. Ewcia, czy moglabys mi przeslac swoje fotki? Ciekawa jestem jak wygladaja tak duze anatomy. Chetnie podesle Ci tez swoje moj mail ladyisis@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia11 na konsultacje czekalam ok 4 miesiacy , mialam ja dokladnie 14 pazdziernika a termin wyznaczony wstepnie op, to 9 marca, udalo mi sie jednak wskoczyć na 4 grudnia;););) Teraz chyba czeka się dłużej ale nie wiem. Najlepiej zadzwon do kliniki i zapytaj o terminy konsultacji i operacji!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Samanta, trzymałam kciuki! :) Mam nadzieję, że wszystko przebiegło pomyślnie :) Violesia Mam pod 69, a w jakieś 74. Wzrost 171. Wiesz, ja przymierzałam 260 i 275 i różnica była duża. Te drugie wydały mi się strasznie duże, a nawet ogromne! Dlatego zdecydowałam się wstępnie na 260. Będą to anatomiczne. Ale mimo wszystko zastanawiam się nad tymi 275 lub 280, bo myslę, że to było tylko takie pierwsze wrażenie. Teraz przecież nie mam praktycznie nic z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samcia jest już posiadaczką cudnych cycuszków:) Ona z Nas wszystkich najdłużej czekała i zasługuje na nie na 100% i oby wzystko się teraz poukładało:)))))))))))) godzinke temu dostałam od Samanci zdjęcie ,....no no nooo...nie powiem:) w bandażach ...a odstają że ho ho ho....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
To świetnie :) Oby Ją nie bolało i wszystko pięknie się goiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixixi
dziewczyny czy przed operacja wymagane jest szczepienie na zoltaczke? i to wzb czy cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
wymagane nie jest, ale zalecane ;) hehe samancia po operacji fajnie ze sie dobrze wszytsko skonczylo operacja ;) Pozdrowionka dla Samanci przeslij Blue;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×