Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość munia24
Aha i jeszcze jedno, szykuje sie na konsultacje w Slubicach u doktora Baranskiego ( znalazlam dzieki wam), mozecie cos o nim powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Munia o Barańskim i ja myślałam,ale na konsultacji jeszcze u Niego nie byłam.Dostałam odp z kliniki tej treści :\' \"operacja powiększenia piersi z implantami firmy Mentor to koszt 9500 PLN, z implantami firmy Mc Ghan (Inamed) 10300 PLN.Ceny zawierają koszt implantów standardowych teksturowanych okrągłych , zabiegu,znieczulenia,pobytu w Klinice i biustonosza modelującego . Plastyka powłok brzusznych –pełna to koszt 8000 PLN ( pełna cena wraz ze znieczuleniem,pobytem i ubraniem uciskowym.Koszt miniabdominoplatyki –bez przenoszenia pępka to 6700 PLN.Pozdrawiam.Barańska\"Munia daj znać jak będziesz po konsultacji.Skąd jesteś?ja z Gorzowa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munia24
http://stemcells.ddrheinrich.com/component/option,com_rsgallery2/Itemid,27/catid,2/limit,8/limitstart,16/lang,de/ to cos dla tych z kasa, powiekszanie piersi za pomoca wlasnego tluszczu, op dorga bo po pierwsze odsysaja tluszcz przerabiaja go i wstrzykuja, koszt powiedzial mi lekarz od 7 do 20 tys euro :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munia24
Ja w Berlinie mieszkam, dlatego Slubice prawie "za rogiem", chcialabym sie na ta konsultacje w ten poniedzialek wybrac, ale jeszcze mojego faceta o tych planach nie poinformowalam :) Wogole to przez niego chce to zrobic, bo on wiecznie babki z cyckami do pepka w necie oglada i mi bardzo przykro z tego powodu czuje sie jako kobieta dla niego "wybrakowana"...tylko niestety on lubi taki naturalne, troche nawet zwisajace, robionymi gardzi :/a ja mu zawsze na to , ze te wielkie to tylko zwisajacy tluszcz, wiec wcale nic wielce lepszego. I tak myslalam, ze takie rzeczy tylko glupie i tepe laski robia, dopoki sama z moimi "zderzakami" nie zaczelam miec prblemow. Ale jak tu tak sobie czytam, to nie widze w tym nic zlego, ani nic wbrew sobie, a nawet, ze wszytskie "po" sa duzo szczesliwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka robiła dwa lata temu u Barańskiego ale powiem szczerze,ze nie zagladałam jej pod bluzkę i nie wiem jak prezentują sie nagie;dr Barański pacjentki z Niemiec wita z uśmiechem:-)i chyba duzo ich tam przyjeżdża a op robię wyłącznie dla siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess, mi dr podał kwotę, jaką musiałabym zapłacić za jakieś tam późniejsze grzebanie w cyckach (bez wymiany wkładek na inne, wkładki niejako kupujemy same, tylko za pośrednictwem dr).. co do Violesi, myślę że te 250-260 to będzie max.. jak się uprze to moze 275, ale widać, że nie jest zupełnie zdecydowana, więc.. Violesiu, zrob to dla własnego dobra i pójdż przed konsultacją u kasprzyka do innego lekarza na konsultację.. każda z nas mówi, że nie wcale nie chcę wielkich balonów, tylko żeby ładne i większe były (ja pamiętam co pisałam kiedyś..) a ile potem płacze z powodu tego myślenia.. niestety sporo.. szkoda że też na topiku już nie piszą, tylko mailowo.. że źle się czują i planują poprawkę.. albo idą na beauty, bo tam jest więcej takich dziewczyn.. Twoje myślenie zmieni się im bliżej będziesz zabiegu i im bardziej się będą klarowały Twoje oczekiwania, a będą :) ja jestem 10 dni przed, coś wiem o tym :) :) naprawdę, dobrze że wierzysz w kasprzyka, bo robi faktycznie ładnie, niewiele widziałam piersi ktore robił i są nieładne, ale nie bardzo dobiera je do pacjentki i jej oczekiwań.. nie wiem czy tu pisałam - mój dr mówi, że jak przychodzi do niego pacjentka z maleńkim biustem i mówi, że chce max C, to on wie, że musi jej zrobić D :) i nie widziałam żadnej dziewczyny, która by była z tego niezadowolona.. a były z róznymi gabarytami.. na beauty jest dziewczyna (mieszka w ir, taka blondyneczka, moze niektóre ją kojarzą z Was) - ma włożone okrągłe euro 350, choć lekarz sugerowł 400 i jednak wzięła mniejsze (szczuplutka, młoda dziewczyna, w moim wieku gdzis).. teraz planuje zrobić te 400, może 450.. ma moim zdaniem bardzo fajny biust teraz - przy tych 350.. szkoda zachodu na małe cycki, dziewczyny, małe cycki to w większości mamy teraz! i dlatego jesteśmy tu! :) dlatego Violesiu.. baaaaardzo Cię proszę, idź do kogoś innego, zanim kasprzyk zahipnotyzuje Cię swoim magnetycznym spojrzeniem i obietnicą spełnienia marzeń.. :) pooglaj wkłądki, poprzymierzaj.. pomoże Ci to się jakoś określić, wybrnąć z tego niezdecydowania teraz :) Maultka, mam to samo.. to chyba nie choroba, tylko jakieś somatyczne obajwy - wiem, że nie mogę być chora więc podświadomosć pracuje jakbym własnie była.. jem czosnek (blee), piję herbatkę z lipy albo z połową cytryny i się nie daję.. heh :) munia24 - przemyśl jeszczę tę decyzję.. faceta zawsze można zmienić, a te cycki zostaną Ci do końca.. można wyjąć impl, ale jak wtedy piersi będą wyglądać? jak u 80letniej staruszki.. nie ró tego dla kogoś, nikt nie jest warty nadwyrężania naszego zdrowia czy coś.. to trzeba robić tylko dla siebie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamta dziewczyna, o której wspominałam, blondyneczka z ir, ona ma 160cm wzrostu - to istotna informacja heh :) i ma 350 okrągłe, wygląda super :) nie wiem czy są jej fotki poza galerią zamkniętą, dlatego nie pomogę linkiem tym razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witam :) Zamierzam porozmawiać z lekarzem o rozmiarze implantów, z pewością mi coś doradzi. Chociaż powiem Wam, że jestem już prawie pewna, że wybiorę 280 :) myślę, że to bardzo dobra decyzja :) Chciałam podziękować za wszystkie sugestie, są bardzo cenne :) Myślę już o tym dniu i nie mogę się doczekać. Już mam w głowie tą chwilę kiedy się obudzę i zobaczę, że... kołdra odstaje :D Niedługo planuję zrobić badania, mam nadzieję, że wyniki będą dobre. Popadam w jakieś lęki, że tfu tfu operacja by się nie odbyła. A co tam u Was? :) Samanta, denerwujesz się? To już niedługo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samą op jeszcze nie :) stresowałam się wynikami, żeby wyszły ok.. :) teraz jeszcze zeby się nie rozchorować.. heh :) na razie nie mogę się doczekać i drażni mnie czekanie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Rozumiem :) Też denerwuję się wynikami... Przesadzam, ale ta operacja to spełnienie mojego marzenia. :) Stąd ten strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munia24
Dziewczyny a na co sie decydujecie, pod miesien czy na miesien? Co jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka22....
Violesia nie wiem ile chce mieć w obwodzie. Nie mam pojęcia jak to nawet zmierzyć. Wiem tylko że chce miec pełne B, małe C. Moja koleżanka robiła sobie 275 ml anatom. i jest równiez szczuplutka tak jak ja i żałuje że nie wzieła 300ml. Słyszałam że jak sie ma anatomiczne implanty i nawet przesadzi z rozmiarem to i tak nie wyglądają one na sztuczne bo dalej maja ten kształt normalnej piersi. Dr.sam zasugerował mi 250ml bo ja sama chciałam mniejsze (na poczatku kiedy meirzyłam 215 ml wydawały mi się ogromne :P w porównaniu do moich i lekko spanikowałam.Dodam że mierzyłam okrągłe.) ale teraz tak mysle że te 25 ml jakiejś większej róznicy nie zrobi więc raczej zdecyduje się na 275 ml anatom...poł pod mięsień i pod gruczoł :) Narzekam teraz tylko na ból brzucha i ogolnie słaby stan. Zjem coś i zaczyna mnie brzuch boleć...:( Jest taki wzdęty...ehh...może do jutra przejdzie bo inaczej zwariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, dzięki za rady i pewnie masz rację. Tylko kochaniutka ja jako nastolatka miałam 70 D i nie chce mieć tego więcej!!!!!!!!!!! O nie - bo wyglądałam jak ruska armada - wszystkiego dużo! Przez te cycochy wygladałam na grubą i masywną, a nie byłam. Garbiłam sie tak potwornie, ze do dziś nie potrafie sie normalnie wyprostować. Generalnie uważam, ze piersi zrobione są ładniejsze od tych naturalnych, jednak mimo wszystko zostane przy max 290 ml-chociaż nie wiem czy moja psychika zniesie taki kolos :-) Ja nic nie mam - samą skóre bleeeeeeee. Więc jak zobaczę cokolwiek sterczącego w miejscu piersi, to oszaleje z radosci :-) Hipnoztyzujące spojrzenia pełne magnetyzmu mają tylko Turcy Sam :-) hahaahahaaaaaaaaaa Zobaczymy co powie dr i co mi jeszcze do głowy wpadnie, bo przyznam sie że mam mętlik :-) Chce mieć większe piersi to fakt, ale nie chce mieć olbrzymich - a dla mnie olbrzymi cyc to juz rozmiar D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Malutka, rozumiem Cię. Sama wahałam się czy wziąć 250 czy 275 ml. i nawet zastanawiałam się czy nie będą zbyt wielkie. Teraz jestem już w zasadzie przekonana, że wezmę 275 ml lub 280 ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
i myślę, że będzie mała C :) kiedy to sobie uświadamiam, jestem taka szczęśliwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Samanta przyznaje Ci 100% racji jeżeli chodzi o rozmiary, pamietasz dziewczynę która robiła w czechach u Kufy, chyba Agniesia? Cały czas pisała że nie chce dużych implantów,a po operacji była załamana.Ja również mam niedosyt, mimo że w porównaniu z większością dziewczyn na forum to ja mam olbrzymie cycki,ale dla mnie mogłyby być większe. Napewno zafunduje sobie zabieg jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula ale tobie pasują takie piersi - no ja się nie czuje w dużych dobrze. Ale juz tak mnie nakreciłyście, że wezme 290 bez mrugnięcia okiem :-) Ale bede miała cycki - a niech mnie :-) Normalne zderzaki - jak w Rotocie Land Cruoserze yeeeeeeeeee :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn ,co zastanawiaja sie nad rozmiarem:)ja zawsze mowilam,ze chcialabym naturalne ,nie za duze ,pasujace do figury i mam takie od miesiaca -90 cm ;)a juz chcialabym wieksze,tak 350:)bierzcie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zderzaki jak w Toyocie Land Crouserze - miało być :-) zyli olbrzymieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmoza
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Violesia, no właśnie teraz mnie nakręciłyście i zamiast 250 zapewne wybiorę 280 :P Janess, ale wiesz, nie każdej duże pasują. U mnie na przykład takie 250 wygląda na conajmniej 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja plukalam gardlo woda utleniona -na pol szklanki letniej wody ok.2 lyzki stolowe utlenionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek Nadziei jak przymierzalam 255g ,bo taka mialam propozycje to tez wydawaly sie ogromne:)I na szczescie napisalam maila do doktorka-dzieki forum:) z prosba o zmiane wkladek na wieksze i mam 290 anatomy.Jak zostalabym przy tych 255g,to juz teraz ustalalabym termin nastepnej op;)A olbrzymka nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Tfu, zamiast 260* Janess, hehe :) Dlatego właśnie skonaktuję się z doktorem i porozmawiam na ten temat :) Bo z czasem jestem coraz bardziej przekonana do 280 ml. Cieszę się, że trafiłam tutaj do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to prawda że
Rozmiar 220 ml to jest miseczka jeszcze A, 250ml to juz B, a 275 ml...to takie C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to prawda że
i od czego zależy że u jednej 300 jest bardzo duże..a u drugiej ok. Ja byłam na konsultacji przed świetami i wiem jeszcze mniej. Jestem osoba bardzo szczupła!! Niektórzy zarzucaja mi anoreksje :( ale jem normalnie. Jestem dość niska bo 160 cm i 45 kg waże...Chciałam miec takie małe C ...u dr wybrałam 220 a po powrocie do domu dowiedziałam sie że 220 to jest miseczka A. zadzwoniłam dzisiaj do dr z prosba o wieksze i on normalnie sie zgodził na 250 a nawet zaproponował 275 :O JA sie troche obawiam jak to bedzie do mnie wygladać bo jestem taka chudzinka ale jak czytam że 275 to takie C to myśle że przeciez o takim rozmiarze marzyłam :) Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
To zależy od stanu pierwotnego. Jeśli jest to AA, to uogólniając chyba tak... Ale to też zależy od tego czy są okrągłe czy anatomiczne. Lepiej zaczekaj na odpowiedź innych osób, bo ja nie jestem tak zorientowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy to prawda że
i czy nie uwazacie że lepiej zrobić sobie piersi akurat i najwyżej troche żałować że nie sa większe niż zrobić za duże? Bo co pozniej? wymiana na mniejsze? A tak to najwyżej push up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia no nie wiem czy z 290 wyjdą Ci zderzaki od Toyoty Land Cruisera ,ewentualnie jak od cinqueicento :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×