Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość magdalen32po
witajcie!dziewczęta jestem już po 30 marca 2009 miałam zbieg, 325 ml pod miesień - teraz jest okej! piersi już normalnego wyglądu - z 75 B na 75 małe- lub w normie 75 D -proporcjonalne do sylwetki - jestem zchwycona - ! polecam.....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany biusciast tak tak tak i jeszce raz tak!! ja poszlam po stanik i nic mi sie nie podobalo wiec stweirdzilam ze ze kupie tylko jakies shock absorber do cwiczen,w przymierzalni wydawaly sie ok ale po jednym dniu tak mnie poobciskaly ze szok,u nas tu powinno cos takiego niby byc ale ja jeszcze sie nie natknelam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Magdalen32, gratuluję :). Doris, znalazłabyś chwilkę żeby wysłać mi zdjęcia swoich super-nabytków? Wysłałam Ci fotkę z moim stanem wyjściowym - daj znać, proszę czy u Ciebie było porównywalnie :) Diabliico696 i Aniulo28, do Was również kieruję serdeczną prośbę o fotki, bo Wy też miałyście po 400cc, a ja właśnie myślę o takich okrągłych wkładkach. Byłabym ogromnie wdzięczna :) Samanta, ja jak z nerwów nie mogę usnąć, to biorę Nervomix - po 2 kapsułki, nawet pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Gdzie najbardziej opłaca sie robić operacje powiekszenia piersi??? Czytam i czytam te Wasze komentarze i sama nie wiem:( Kurcze... Tak ze by bylo jak najmniej blizn i w miare przystepna cena i godny zaufania lekarz> Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalen32po bardzo cie prosze jesli mozesz o wyslanie swoich fotek najlepiej jak masz rowniez sprzed zabiegu. Ja tez bede miala 325 rozmiar wyjsciowy co prawda 75a i dlatego baaardzo chcialabym zobaczyc jaki wyszedl ci efekt. A jakie masz pozostale wymiary (wzrost, waga)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozekiedysbedemiec
Kobitki ! nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze!!! ja sama marze o powiekszaniu piersi. jestem wysoka (177) mam szerokie biodra (94) a biust to ledwo A chyba jest;( jestem fotomodelką i mimi to ze biust czesto na zdjeciach pokazuje, jestem z niego bardzo niezadowolona uwazam ze psuje on najlepsze zdjecia...:( nawet mam już wszystko zaplanowane rozmiar lekarz itp, ale niestety finansowo jest to dla mnie niemal niemozliwe narazie. skończylam dopiero liceum i wlasnie teraz mysle ze odkladanie kasy graniczy sie z cudem...:(:(:(:(:( ale mam do was pare pytań -czy wiek 20 lat (jak mi sie uda cos wymyslic to tyle gdzies bede miec) to nie za mało zeby poddac sie takie operacji? -jak wyglada u was sprawa z rozstepami? wydaje mi sie ze jestem podatna mam pare od wewnetrznej strony ud(gdy nagle z chłopczycy zaczely sie robic kobiece kształty-a ja nawet nie wiedzialam wtedy co to rozstep:) ) -jak blizny? jak juz to chyba bede sie decydowala na ciecie pod pachowe ale mimo wszsystko chce wiedziec -opinie jeśli ktoś robił operacje u doktora Niemkiewicza z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia wszystkim, których maile pojawiały się od mojej operacji do teraz z prośbą o przesłanie :) jestem megazadowolona! wyszły super :D czekam tylko, aż ta opuchlizna zejdzie, bo na mostku jeszcze trochę jej jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, cassie.x i aganiesia wysłałam Wam fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta dziekuje bardzo za fotki! wyszły faktycznie bardzo ładniutkie!!! Jeszcze raz gratuluję! Faktycznie opuchlizne chyba jeszcze widać. Ale najwazniejsze ze najgorsze cierpienia juz za Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘 Kasiek - wysłałam Ci w końcu na ten mail dominica.. bo na natalię nie idą, od razu jest zwrotka.. i Maja ze szczecina - też sprawdź czy doszły, bo raz mail wrócił.. ogólnie mam nadzieję że do wszystkich zainteresowanych zdjęcia doszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, poproszę fotki. tapeczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
anulka, dziekuje ci bardzo. samanta, czy ja tez moge prosic o fotki? bede miala op u dr bromy 8 czerwca, jestem ciekawa jak on sobie radzi ;)):) u mnie bedzie zupelnie inaczej, bo anatomy i gdzies z 400 na pewno, ale wiesz ciekawosc ciekawosc co do zdjec . z gory dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
aha, katarzyna.xxx@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cassie - wysłałam :) jeśli jesteś na beauty (kiedyś pisałaś o beauty) to tam też są zdjęcia, a także zdjęcia dziewczyn z anatomkami 400-440 itd - chyba dr lubi te anatomki hihi :) a generalnie dr Broma i cały personel kliniki są przecudowni.. z pewnością będziesz zadowolona :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
hey wszystkim,mozekiedysbedemiec-ja planuje robic u dr.Niemkiewiecza z Wroclawia ,moja znajoma u niego robila i jest megazadowolona.Samanta moge prosic o Twoje fotki??ale Ci zazdrosscze ze juz jestes po..:).ja jeszcze musze poczekac troche,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
aha moj mail gosia_daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta dzięki za zdjęcia, Twoje Cycuszki są boskie!!!super wyszły!!! buziaczki szczęściaro :-D jeszcze tylko dwa miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar, dzięki :) zobaczysz, jak te ostatnie tygodnie Ci szybko miną.. dziś piszesz jeszcze dwa miesiące, za chwilę będzie jeszcze dwa tygodnia, a potem jeszcze dwa dni.. :) :) Sweet - wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
nie no Samanta fajniutkie sa:),jestes drobniutka i pasuja do Twojej figury,tez tak wlasnie chce nie za wielkie:),jednak oplacalo sie czekac:).ehh mi jeszcze pozostalo troche tego czekania......,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
dziewczyny a powiedzcie mi czy na operacje trzeba wyjac tez percingi??bo tipsow podobno tez nie mozna miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki i ogólnie biżuterię trzeba pozdejmować, natomiast tipsów niekoniecznie :) w niektórych klinikach proszą tylko o niemalowanie pazurków (ja w końcu pomalowałam na operację i nic nie było :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassie.x
sam dzieki za zdjecia. gratulacje! nie mozna miec bizuterii. ale ja swoj kolczyk z jezyka zastapie kolczykiem z tworzywa flexi. bo chyba chodzi tylko o to, zeby nie metal. alespytam doktorka jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta piekne wyszly:-),a pytalas Brome o usta?wiesz moze jakimi preparatami robi,bo w odpowiedzi na mojego maila napisal tylko ,ze odradza aquamid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go pytałam o ten bio-alcamid, ale też odradzał, powiedział, że jeśli coś tego typu jest na zawsze to znaczy, że jest do niczego i on nie zrobi :) teoysal kiss powiedział, że może mi zrobić, jedną ampułeczkę, bo więcej może u mnie przedobrzyć, tysiąc zł/amp. na lato nie będę ust robić, ale na zimę... hihi :D widziałam parę zdjęć ustek po jego robocie - cudne! jeśli usta robi takie jak cycki, to będzie mnie dożywotnio ostrzykiwał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam, dzieki doszły oba maile, ale poczty nie sprawdziłam przed napisaniem postu :-) Piersi masz cudne i wcale nie sa duże, bardzo ładnie dopasowane są :-) Wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dr Bromy to pieknie ostrzykuje :) Wiem ze sprawdzonego źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam... Ja tez poprosze fotki:) ladyisis@go2.pl Wyszly takie jakie chcialas? Choc w sumie na ostateczny efekt trzeba przeciez poczekac. Dziewczyny, po jakim czasie te blizny jasnieja? Caly czas mam je czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×