Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sweet26
Anetka25,u kogo robilas w lodzi????u jakiego doktorka?pozatym czesc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek, mój mail jest przy nicku, pisz śmiało :) żadne impl nie są dożywotnie. Violesiu, nie wiem jak kasprzyk zaleca, ja mam nosić mój pancernik przez miesiąc non stop, tzn na dwie godz dziennie mogę go zdejmować, ale wtedy mam leżeć (dwa razy po godz na dobę). obciska bardzo i jest w nim gorąco.. piorę go wieczorem, suszę suszarką.. trzeba sobie radzić :) K. chyba zaleca własnie dłużej ten pancernik (ale chyba na noc jakoś dłużej), ale też inny. ja mam jakiś specjalistyczny tylko po operacji powiększania, prod wg metki w hiszpanii - nie widziałam takiego nigdzie w sieci.. może ten spotowy triumpha nie jest taki uciążliwy do zniesienia i dasz radę spokojnie w lecie wytrwać :) Anetka robiła u żukowskiej - pisze o tym na beauty w polsce w swoim wątku :) wczoraj byłam na zakupach kostiumowych :D góra rozmiar 40 i 42 :D JUPI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesia po op. topik od Kasprzyka nosisz tydzien-wygodny i mieciutki,pozniej ten sportowy staniczek-4 tygodnie bez przerwy ,a po tym okresie przez 3-6 m-cy w ciagu dnia.Tez jest wygodny,ale zabudowany i bardzo ciasny ,wiec jest w nim troche cieplawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
samanta - mentory mają dożywotnią gwarancję, tzn. że nic się z nimi nie stanie i nie trzeba wymieniać. Mozna, bo przeciez moze sie skora naciągnac i mozemy wymienic na wieksze, no albo cos z organizmem np. ta nieszczesna torebka lacznotkankowa sie zacznie obkurczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żaden lekarz tak nie powie, że są na zawsze.. biorąc pod uwagę mój wiek, pewnie nie mam się co nastawiać na dożywotność heh ;) obiecanki obiecankami, a zdrowie najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
no właśnie mi tak lekarz powiedział - jestem świeżo po konsultacji a operacja na jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze 350 ja tez jestem z pomorskiego,robilam w Szczecinie u Pastuchy,klinika doktor i opieka super,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaaaa
a ile kosztuje zabieg u pastuchy? ja mam zamiar robic u krajewskiego bo slyszalam wiele dobrych opini o tym lekarzy no i cena przysteona bo albo 8 albo 10 tys, juz sama nie wiem wogole musze isc na konsultacje i sie wszystkiego dowiedziec, a operacje chce na koniec wakacji , no i chcialabym miec takie pelne c , bo teraz bez stanika to nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka25 ja też robiłam u żukowskiej trzeba powiedzieć że ma oko bo mnie dobrała dobrze też mam 375 tj.takie sobie D przy wzroście 175cm i szczupłej budowie a jak to sie ma u Ciebie też jesteś podobnej budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
hej Samanta widze ze juz jestes po nareszcie sie doczekałas gratulacje moge prosic o fotki? betti72.72@tlen.pl ja juz jestem 7mc po operacji i juz ciepło mozna dekoldy zakładac i jestem szczeslia ,jak sie kiedys garbiłam to teraz chodze prosta jak struna by piers do przodu pokazac:):):) rany czemu ja nie robiłam ich kilka lat wczwsniej tyle czasu stracone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallooooooo
SAMANCIU!!!!!!!! Witam po dłuuugiej nieobecności Widziałam cycochy na beauty! Kochana, rewelacja !!! Gratuluję Ci, wiem jak czekałaś ile się napisałaś na tym topiku, cieszę się razem z Tobą i przyznam, że weszłam tu właśnie po to by zobaczyć, czy Ty już jestes po :-) Zdrówka dużo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aallooooooo
Powiedz mi kochana jeszcze , bo Ty to expert jesteś już - chcę w usteczka coś, w zeszłym roku miałam ampułkę juvederm 4 ultra i efekt był mizerny..jestem gotowa zrobić nawet 2 ampułki, mam ładne usta niemałe zresztą, ale marzą mi się a la adriana lima, warto z tym póść do Bromy? i jaki preparat utrzymuje się najlepiej najdłużej i poprostu żeby było widac, w sumie wiadomo, że juvederm niedość że ma 0,8 w ampułce to podobno jakaś część w niej to jesczze środek znieczulający, a ja chcę coś konkretnego, co najlepiej się sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynkaaaaa moja koleżanka była teraz na dniach u dr Pastuchy i mówiła,że bierze 12,000 po op zostaje się u niego dobę,a za każdą następną płaci się 250zł,ale fakt jest taki,że ma dobre opinie:)Ja i bardzo dużo moich koleżanek robiło u Krajewskiego.Moja fryzjerka robiła msc temu okrągłe i płaciła 99000 i w sumie 4doby jest się w szpitalu w tej cenie.Ja jestem bardzo zadowolona i dziewczyny,które znam również.Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justankaaaa ja w zeszlym roku placilam u Pastuchy okolo 11 tys ,dokladnie nie pamietam,w cene wliczone 2 nocki i stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloo, Miamorek - dzięki :) nawet nie wiecie, jak się cieszę, że już wreszcie jest po :D Mia - zaraz prześlę zdjęcia, jeśli masz konto na beauty to chyba na poprzedniej str wklejałam linka do wątku ze zdjęciami :) Aloo - ja myślę, że do Bromy spokojnie można iść. ja jeszcze ust nie robiłam, zrobię na jesieni lub w zimie, ale raczej u niego :) mi proponował Teosyal Kiss - tysiąc zł za jedną amp. to też się wchłania, jak każda pochodna kwasu hialuronowego (a jeszcze opalanie etc przyspiesza to wchłanianie o zgrozo..), ale podobno kilka mies (6-12 chyba..) się utrzymuje.. na razie jest dość nowy na rynku, stąd pewnie spore zainteresowanie tym preparatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto cycki pierwsza klasa,widziałam Cię w dekoldach i strojach kapielowych,cudownie;pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam mogłabyś mi przesłać te fotki w koszulkach i jedno bez swoich 3-tygodniowych cycków?,bo chciałabym ewentualnie pokazać dr super efekt końcowy operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami odczuwam takie dziwne klucie,przez chwile, w okolicach sutkow ,w obu piersiach,zaczynam myslec i sie bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM JANESSS JA TEZ TAK MAM ALE CZESCIEJ W LEWYM ...JAK PRZYCISNE REKA TO PRZECHODZI CIEZKO TO WYTLUMACZYC....PEWNIE TAK MUSI BYC NIE MA SIE CO NAKRECAC...PAMIETASZ MIALAM DZIEN PO TOBIE OP.... JA TO TUZ W OGOLE SOBIE WKRECAM ZE CO CHWILA JEST COS NIE TAK ....BO JAK NIE JEDEN TO DRUGI CYCEK COS..... A JESTES ZADOWOLONA Z EFEKTU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja pewnie ,ze pamietam:)to jakas paranoja,tez sie nakrecam,pocieszylas mnie baaardzo:))Nawet nie zapinam pasow bezpieczenstwa,bo ostatnio dojrzalam przy prawej piersi delikatne wgniecenie,a tam wlasnie przechodzi pas i juz raz zaplacilam.A efekt super 90 cm,wygladaja naturalnie jestem bardzo zadowolona,a jak sie Twoje maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka25
canzone ja mam 166cm i 49 kilo i to 375 wyglada jak moje, juz jestem 3,5 tyg po op , ale chyba za wczesnie poszlam do pracy bo juz po 2 tyg i przesadzilam z bando:) Dzis zadzwonilam do dermedu zeby spytac czy moge na troche zdejmowac bando a oni ze mam co dzien nosisc gdzinke dluzej zaczynajac od 2-3 godzin. A ja 24h nosila i zaczelo mnie juz jakby kloc...... co do biustu to raz jeden jest ladniejszy raz drugi, najpierw lewy byl mniejszy, teraz prawy:) ciagle sie jeszcze zmieniaja. smutno mi troszke z tym opalaniem:( bo ie lubie byc taka blada. Dziewczyny po jakim czasie zaczelyscie sie lekko opalac?????? I jakich plastrow uzywalyscie na blizny???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaaaaa
dzieki dziewczyny za info samanta a ty jaki rozmiar stanika teraz nosisZ?? bo piersi bardzo ladne i nie powiedzialabym ze male jak tu niektorzy twierdzili ja sie tylko pocieszam ze nawet jakby bylo cos nie tak po operacji to w staniku piersi i tak ladnie beda wygladac , przeciez naturalnie duze piersi bez stanika nie zawsze sa idealne , dlatego sie nie boje o wyglad moich piersi po operacji bo wole miec cos niz nic, oczywiscie mam nadzieje ze beda piekne dziewczyny w ile czasu dochodzicie do siebie , bo ja mam slub w sierpniu no i operacje musze zrobic po slubie, ale osstatnio zaczelam sie zastanawiac czy jakbym zrobila w czerwcu to czy do polowy sierpnia by sie wszystko pogoilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny nie było mnie 2dni ,a Wy tyle żeście napisały:) 325 a może 350 ja mam takie same wymiary i wiek jak Ty (tylko jestem o 5cm niższa)też jestem po ciążach nawet po dwóch. Mam implanty okrągłe 400ml , żałuje że nie wziełam większych ,bo zeszła opuchlizna i cycuchy się zmiejszyły i napewno też w jakimś stopniu przyzwyczaiłam się do nowego rozmiaru ,teraz mam takie dobre D, zabieg miałam w styczniu za który płaciłam 8500tyś w tym 2doby w klinice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamorek
Samanto dziekuje za fotki:) nie mam konta na tym forum co masz fotki:( ale te co mi wysłałas sa rewelka:) ja juz tez do moich tak sie przyzwyczaiłam ze wydaja mi sie juz małe:) (320) staniki kupuje jak opentana :) JESZCZE STROJE KOMPIELOWE MUSZE NOWE ZAKUPIC:) SUPER W TYM BIKINI WYGLĄDASZ WARTO ROBIC TROSZKE BÓLU I MAMY NOWE CYCUSZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzko, dzieki :) zaraz postaram się wysłać jakieś zdjęcia Maja i Janess - chyba mniej więcej w takim okresie po operacji jak jesteście zaczynają się regenerować nerwy czy coś, tam w środku.. i może stąd te kłucia etc Anetka, ja mam minimum miesiąc zakazu opalania, inni lekarze dają jeszcze dłuższe zakazy. stosuj się do zaleceń swojej dr najlepiej i najbezpieczniej :) justynka - nie wiem jeszcze, jaki to rozmiar stanika, bo póki co namiętnie kupuję miękkie kostiumy kąpielowe hihi :) mam w domu taki słodki rózowy 70D kupiony na wyrost i jest za mały póki co Miamorek - dzięki :) zdecydowanie jak dla mnie kupowanie kostiumów to teraz najprzyjemniejszy relaks :) wszystkie wyglądają super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula28 -kochaniutka a byłaś na konsultacji u dr w Poznaiu. Pisałaś kiedyś, ze jedziesz stad moje pytanie :-) Nadal chcesz zwiększyć implanty? Janess, zapinaj pasy no co ty! Wszystko jest na 100% ok tylko się nie nakręcaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opalanko po 3 miesiącach wolałam nie ryzykować ale ja zabieg miałam w listopadzie więc mi się nie śpieszyło co do plastrów to ich nie używałam tylko żel Contractubex bo słyszałam że komus się odparzyło i trzeba było założyć nowy szewek a co do żelu to szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka - co do banda to taka rada żeby było na równej wysokości bo piersi nie obniżą się równo trzeba na to zwracać uwagę u mnie jedna jest minimalnie niżej ale trzeba się dokładnie przyjrzeć żeby zauważyć różnicę i trzeba nosić tak jak mówili w DERMEDZIE ja przestałam nosić jak uznałam że są tak jak chcę po około miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA mam nadzieje,jestem dobrej mysli:)Violesia bede sie zapinac-obiecuje,ale bez pasow jezdze wolniej i ostrozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess - ja mam takie coś na pas, taką jakby gąbkę czy cos, żeby mi się nie wbijały w ciało (jak dla dzieci) - i nie boli :) jeszcze mam zwolnienie od dr, ale już zapinam - bo się odzwyczaję i potem jak mi się skończy zwolnienie to będę zapominać heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×