Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dajcie spokój, nie ma co odpowiadać na takie zaczepki. Komuś widocznie przeszkadza gdy ludzie spokojnie ze sobą rozmawiają i się nie kłócą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu piersi to ja również jestem takiego zdania, że trzeba dobrać odpowiedni rozmiar do figury, wzrostu itd, nie ma co się sugerować okładkami gazet bo to wszystko fotomontaż! Trzeba słuchać lekarza i nie naciągać "go" na "większe" bo większość lekarzy bardziej bierze pod uwagę to czego pacjentka chce niż przeciwwskazania medyczne, niestety... Jak mówi, że za duże tzn, że za duże. Zapewne niewielu jest chirurgów plastyków którzy będą długo i do skutku tłumaczyć, że takie implanty są dla danej kobiety za duże i dadzą sobie spokój a potem taka kobitka jest niezadowolona bo wygląda to nieproporcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno :) ja powiedziałam mojej Pani doktor: "niech Pani zrobi tak, żeby było ładnie" i jestem zadowolona :) zdałam się całkowicie na jej doświadczenie i wyczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój lekarz mi powiedzial, ze dla mnie idealne 325 wię cmu odpowiedziałam, ze podobno pod miesien 350 wychodzi jak 325 a on mi na to że tak jest faktycznie!!! więc mówie, aby nie było niedosytu 375 :) i mamy ustalone hihi 350 i 375 :) bo mam symetrię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej się czułam przy 325 ale za mała podstawa więc patrzyłam aby były bliżej siebie....i dlatego wiecej wzięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa....33
dziewczyny,ja nie mam problemu z ksztaltem bo piersi mam lekko opadniete,ale gdy je podniesc push upem sa okragle,i takie byly zawsze...ale sa szeroko rozstawione i to mi sie nie podoba,czy mozna wybrac jakies wkladki ,i czy daloby sie nimi je zblizyc,zeby nie wygladaly jak 2 boje na linie na srodku jeziora,hi,hi:) nieraz widzialam nawet w gazetkach taka partanine,i nijak nie bylo w tym ani gustu ani smaku...tymbardziej erotyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam piersi szeroko rozstawione i znalazłam dla siebie stanik idealny co bardzo je zbiera do srodka na modelce tego nie widac ale jest rewelacyjny http://www.wiesmann.pl/BIUSTONOSZ-B-149-103.html kupiłam biały i czarny i sa to moje nr 1 jedyny stanik dzieki ktoremu uzyskalam "rowek" to polska firma i jest chyba dostepna w wiekszosci sklepow z bielizna przymierz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zs,sskskskskkssss
no jakie wy jestescie kulturalne , szok ta osoba co napisala po innnnkzkekz, to szczyt kultury zwalszcza tekst o ladowaniuw dupsku zal;pl ale faktycznie ktos jest takim pustakiem i tylko widzi w swoim debilnym moozgu cycki to ma cos z glowa ewidetnie nie musicie pomagac biednym ale idzice do psychologa bo skoro ktos musi sobie cycki powiekszac to ma cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
to do osoby, która się pode mnie podszywa - jeśli nie chcesz być pozwana za zawłaszczenie mienia osób trzecich, włamanie się na prywatne konto, obrażanie to poczytaj dokładnie: # Za skutki działań użytkownika polegających na umieszczaniu określonych postów, wpisów, plików, komentarzy, opinii lub innych treści w serwisie Kafeteria.pl, a także za skutki udzielenia o2, zgodnie z Regulaminem, przez użytkownika zgód, w tym za korzystanie przez o2 z udzielonych przez użytkownika praw (zgód) w granicach tych praw (zgód), odpowiedzialność ponosi wyłącznie ten użytkownik. W przypadku gdyby jakikolwiek podmiot wystąpił z roszczeniami wobec o2 z tytułu umieszczenia przez danego użytkownika określonych postów, plików, komentarzy lub innych treści w serwisie Kafeteria.pl lub z tytułu udzielenia o2, zgodnie z Regulaminem, przez użytkownika zgód, a także z tytułu korzystania przez o2 z udzielonych przez użytkownika praw (zgód) w granicach tych praw (zgód), użytkownik będzie zobowiązany na żądanie o2 lub takiego podmiotu zadośćuczynić jego uzasadnionym roszczeniom. Zobowiązania użytkownika określone w niniejszym punkcie dotyczą sytuacji, gdy roszczenia osób trzecich objęte niniejszym punktem będą bezpośrednią konsekwencją działań lub zaniechań użytkownika dotyczących zamieszczenia określonych treści w serwisie. # Użytkownik korzystając z serwisu Kafeteria.pl poprzez umieszczanie konkretnych postów, plików, komentarzy lub innych treści zapewnia, iż służą mu w tym względzie wszelkie prawa, w tym w szczególności prawa majątkowe autorskie, oraz że nie narusza swym działaniem praw osób trzecich, oraz że jest w świetle prawa władny do takich działań (zapewnienie legalności działań użytkownika), jak również jest władny do udzielania o2 określonych w Regulaminie zgód, a wykonywanie praw przez o2 zgodnie z ich zakresem (zakresem zgód) nie naruszy praw osób trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
nawet nie wiesz jak łatwo jestem w stanie zdobyć Twoje dane osobowe, miejsce zamieszkania itd, pracuję w kancelarii prawniczej więc, radzę się dobrze zastanowić, komu chcesz nadepnąć na odcisk, bo jestem na tym forum nie od pół roku a od kilku już lat i nie z jedną taką sprawą miałam do czynienia. Już dziś mogę Cię zapewnić, że jesteś z miejsca na przegranej pozycji. Dowody są jawne i zbyt twarde, świadczące ewidentnie przeciw Tobie. Nie jesteś w stanie cofnąć tego co już zostało przez Ciebie napisane i zrobione i wpadłaś koleżanko!!! Naprawdę Cię ostrzegam. Mam już dość czytania chamskich odzywek. Poczytaj dokładnie regulamin. Za każdy wulgaryzm możesz zostać pociągnięta do odpowiedzialności cywilno - prawnej a co za tym idzie karnej. Zastanów się dobrze, czy 5 min. Twojej bezmyślnej "zabawy" jest warte tego. Są na takie zachowania odpowiednie paragrafy. Odnoszę się tu do kodeksu prawa. To na tyle, a resztę dziewczyn bardzo przepraszam za wywód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiaaaa...33
Kazdy moze sobie uwazac co chce,jak ktos mysli ze mam cos z glowa bo chce robic cycki,niech tak sobie uwaza,mam to gdzies...bede robila sobie ze swoim cialem to co mi sie podoba,i nikogo do tego nie zmuszam:) moje zarobione pieniadze,moje cialo,moja sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiamisialarysia
dziewczyny czy znacie naprawde dobra i sprawdzona masc na blizny? Ja slyszalam o cepanie, ale ze smierdzi cebula, to jakos bez sensu nie? A od kiedy po operacji to sie stosuje wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
Misia... masz strasznie długi ten nick ;-) tak jak pisałam wcześniej, ja smarowałam wazeliną grunt to natłuszczać, o zapomniałam po 2 dniach kupiłam linomag - przepraszam najmocniej, zapomniałam o nim zupełnie. On w zupełności jest wystarczający. Blizny należy natłuszczać, jednak nie wcześniej jak po ściągnięciu szwów. Czyli coś około 10dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiamisialarysia
a taki sobie strzelilam bo inne jakies blokowane byly wystarczy tylko natluszczac? Bo wiesz niektorzy sie rozpisuja o drogich masciach, a moj lekarz mowi ze nic nei trzeba robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nusi
Nusia kim jestes i kto sie podszywa, ja juz stracilam rachube. Zaczernij sobie nicka i po sprawie, wlasciwie to czemu do tej pory tego nie zrobilas?? takie pomaranczowe nicki tylko przyciagaja podszywaczy, a wrecz ich zapraszaja ;) wiec nie rozumiem Twojego zdenerwowania. skoro jestes na forum od dawna to powinnas o tym wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
nie mam potrzeby tego robić a już na pewno nie ze strachu przed jakimś zdziwaczałym wyobcowanym z życia publicznego dzikusem. Ja byłam pierwsza Nusią i naprawdę ostrzegam ostatni raz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Mili
Misia... tak, tylko natłuszczać, linomag jest ok, łagodzi takie jakby pieczenie w miejscu blizny. Moich nawet już nie widać. Ale moje to nawet już około 4 tygodni były malutkie i mało widoczne tylko z czasem zjaśniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nusi
jesli piszesz na pomaranczowo to twoj nick nie jest twoja wlasnoscia kazdy moze uzywac tego nicku samego nicku do czasu kiedy jedna z tych osób zaloguje się i zahasłuje nick włamanie na konto jest tylko wtedy kiedy ktoś łamie twoje haslo,zmienia je i ty na swoje konto nie mozesz sie dostac ja w kancelarii nie pracuje ale mam domene i wiele osób na niej zalogowanych i widm cos na temat nicków bez zalogowania po za tym kancelaria nie zajmuje się takimi rzeczami:D to trzeba zlozyc zawiadomienie na policji o przestepstwie i to oni sie tym zajmuja tylko uwierz mi,ze taką sprawą nikt się nie zajmie! Ośmieszysz się tylko i dostaniesz pouczenie zeby nastepnym razem logowac się i hasłować nick:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale..
ktos tu oszalal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bliznach mozecie poczytac we wczesniejszych postach ja tez nie smarowałam niczym ,jedyne to miałam nie dopuszczac do powstawania strupa tzn podczas kapieli masowac piersi bo i tak trzeba i delikatnie"zmywac namoczone strupy"i uciskac blizne raz koło razu kilka razy dziennie moje blizy sa nie widoczne mam ciete przy brodawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
..jesteś bardzo źle poinformowana...nie pouczaj mnie, bo ośmieszasz się kobieto naprawdę sama. Szkoda słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj też Was proszę o opinie o klinikach w których miałyście opracje (do dziewczyn które są już po) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4686678 Pierwszy link dotyczy lekarzy a ten klinik, napiszcie czy czysto, jaka opieka itd. To dla dziewczyn które nie wiedzą gdzie się udać. Otworzyłam taki temat, coś w stylu "rankingu" żeby było wszystko jasno napisane. Jeśli możecie to proszę zalety pisać w punktach tak jak ja to zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do maści polecam DERMATIX, droga ale na prawdę bardzo dobra. Moich blizn prawie nie widać a operacje miałam 4 września czyli nie tak dawno... POLECAM! Mi lekarka kazała smarować od momentu gdy strupy poodpadały do momentu zmiany koloru blizn z różowego na "niewidoczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lidia70.
do nusi i ty pracujesz w kancelarii??? A co tam robisz, sprzatasz? Wiesz,bo ja pracuje na policji i nikt tobie prawniczko IP nie poda, pracujesz niby w tym zawodzie i o tym nie wiesz??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Szkoda słów.. IIdiotki! Idiotki! diotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! Idiotki! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama narusza regulamin
usunąć ją! I poddać badaniom na ADHD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Jurek, Artplastica... znowu mnie posądzą o reklame :( piszcie na gg jak chcecie porozmawiać, tutaj na prawdę nie ma sensu. Nikt tego forum nie kontroluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×