Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ooo a kiedy masz operacje i u którego chirurga? :D Jak chcesz to mogę Ci zdjęcia przesłać po :) pisz na gg jakbyś chciała 25891246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerepa witaj na forum:) Gratuluję Ci podjęcia takiej ważnej decyzji :) Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Swoją drogą świetny prezent sobie fundujesz na urodziny:) Jeżeli chodzi o Bydgoszcz to ja słyszałam, że prof. Andrzej Zieliński jest całkiem dobry:) Któraś z dziewczyn robiła operację i sobie chwaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to posty powyzej
sa skierowane do pani kamelia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/181 Zobacz zdjecia z zabiegu. Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ? Sprawdź czy ta metoda jest dla Ciebie. Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka 3 dziękuję bardzo za namiary i odp.U pani doktor Czternastek byłam może jest dobrym fachowcem ,ale olała mnie totalnie byłam umówiona z nią na konsultację na 11.30 byłam punktualnie jak się okazało to pani dok. właśnie weszła na operację plastyczną korekty powiek to dowiedziałam sie od pani pielęgniarki która była na oddziałe chirurgicznym bo panie z recepcji nie znały końcowki numeru tel. by sie skontaktować że jesteśmy już poczułam niesmak i miałam ochote wyjść bo nie miałam ochoty czekać aż skończy operacje rozumiem coś pilnego ale to była umówiona operacja jak kazdej z nas. Czekalam 2 bite godz. po tym czsie wyszła pani dok. kazała zejść mi na dół i kazała poczekac myślę sobie może warto bo ma dobre opinie pominę już to że mnie zignorowała przyszła po 15 min weszłam myślałam że chociaż przeprosi że zapomniała o mnie że czekałam 2 godz nic cisza i pyta mnie o co chodzi więć mówie ze o piersi a pani dok .westchnęła z niechęcią i z miną odpowiednią i mówi znowu piersi no cisnienie mi się podniosło więc pytam to niech mi pani dok. powie co lubi pani operowac tez chłodnym juz tonem zapanowała cisza przez chwile wiec pytam drugi raz no prosze mi odpowiedziec co pani lubi operować ona mi na to ze powieki bo powieki to odrazu po operacji widać efekty zmiany a ja tak sobie myśle w duchu a cycki to nie widać nie nic mi nie wytłumaczyła zero przygotowania w gabinecie zimno zero wkładek by mi pokazać przymierzyc powiedziala ze ma jedne dla pani która bedzie operowac ale nie może mi ich otorzyć i pokazac no to chyba oczywiste ja mam sie poddac operacji nie wiedząc jak ta wkladka będzie wyglądac bez przymiarki w ciemno mam poddac się o nie zapisała mi na recepcie ołowkiem badanai jakie muszę wykonać i po 2 szczepieniu na żółtaczkę kazała zadzwonić by sie umówić bo u pani doktor nie wystarczy ze antygen jest ujemny trzeba sie szczepić może to i sluszne ale i tak nie skorzystam z usług pani dok jak byłam u doktora Bieńkowskiego w Bydgoszczy to byłam zachwycona dosłownie wszystkim pierwsza klasa słyszaąłm że robi śliczne cycki powiedział ze w moim przypadku będą najlepiej wygladały mentory okragłe po mięsień a pani doktor Czternastek że w żdnym wypadku okragłe tylko anatomiczne a ja takich nie chce u doktorka super wszystko perfekcja ale cena zawrotna więć musze szukac dalej na 16 grudnia jestem umówiona na konsultację u doktor Skwiercz w Gdyni ma tez duzo pozytywnych opini przekonam się 16 jak to wszystko bedzię jutro idę zrobić sobie już usg piersi oby było wszystko ok. nie chce mi się juz jezdzić w taką pogodę ale nie mogę się zniechęcić . Dziękuję jeszcze raz za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka 3 dziękuję bardzo za namiary i odp.U pani doktor Czternastek byłam może jest dobrym fachowcem ,ale olała mnie totalnie byłam umówiona z nią na konsultację na 11.30 byłam punktualnie jak się okazało to pani dok. właśnie weszła na operację plastyczną korekty powiek to dowiedziałam sie od pani pielęgniarki która była na oddziałe chirurgicznym bo panie z recepcji nie znały końcowki numeru tel. by sie skontaktować że jesteśmy już poczułam niesmak i miałam ochote wyjść bo nie miałam ochoty czekać aż skończy operacje rozumiem coś pilnego ale to była umówiona operacja jak kazdej z nas. Czekalam 2 bite godz. po tym czsie wyszła pani dok. kazała zejść mi na dół i kazała poczekac myślę sobie może warto bo ma dobre opinie pominę już to że mnie zignorowała przyszła po 15 min weszłam myślałam że chociaż przeprosi że zapomniała o mnie że czekałam 2 godz nic cisza i pyta mnie o co chodzi więć mówie ze o piersi a pani dok .westchnęła z niechęcią i z miną odpowiednią i mówi znowu piersi no cisnienie mi się podniosło więc pytam to niech mi pani dok. powie co lubi pani operowac tez chłodnym juz tonem zapanowała cisza przez chwile wiec pytam drugi raz no prosze mi odpowiedziec co pani lubi operować ona mi na to ze powieki bo powieki to odrazu po operacji widać efekty zmiany a ja tak sobie myśle w duchu a cycki to nie widać nie nic mi nie wytłumaczyła zero przygotowania w gabinecie zimno zero wkładek by mi pokazać przymierzyc powiedziala ze ma jedne dla pani która bedzie operowac ale nie może mi ich otorzyć i pokazac no to chyba oczywiste ja mam sie poddac operacji nie wiedząc jak ta wkladka będzie wyglądac bez przymiarki w ciemno mam poddac się o nie zapisała mi na recepcie ołowkiem badanai jakie muszę wykonać i po 2 szczepieniu na żółtaczkę kazała zadzwonić by sie umówić bo u pani doktor nie wystarczy ze antygen jest ujemny trzeba sie szczepić może to i sluszne ale i tak nie skorzystam z usług pani dok jak byłam u doktora Bieńkowskiego w Bydgoszczy to byłam zachwycona dosłownie wszystkim pierwsza klasa słyszaąłm że robi śliczne cycki powiedział ze w moim przypadku będą najlepiej wygladały mentory okragłe po mięsień a pani doktor Czternastek że w żdnym wypadku okragłe tylko anatomiczne a ja takich nie chce u doktorka super wszystko perfekcja ale cena zawrotna więć musze szukac dalej na 16 grudnia jestem umówiona na konsultację u doktor Skwiercz w Gdyni ma tez duzo pozytywnych opini przekonam się 16 jak to wszystko bedzię jutro idę zrobić sobie już usg piersi oby było wszystko ok. nie chce mi się juz jezdzić w taką pogodę ale nie mogę się zniechęcić . Dziękuję jeszcze raz za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerepa...ale się napisałaś :) no to widze ze miałaś przygodę z dr Czternastek...:) szkoda ze tak mało udana..ale tak to jest ze jednej osobie dany lekarz nie podpasuje a inna jest zachwycona:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z Tobą Koralko no mi nie podpasowała tak jak piszesz znajdzie się taka osoba która moze być zachwycona oby było ich jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Operowała mnie Pani dr Jurek a moja opinia na temat kliniki była skierowana do Pani która chce się poddać temu zabiegowi ale nie wie gdzie. Nie piszę, że inne kliniki są złe bo nie wiem, byłam tylko w Artplastice. Jak możesz podważać to, że są najlepszą kliniką? Nie Ty wystawiasz certyfikaty i nie jest to jedynie moja prywatna opinia. Wejdź sobie na ich stronkę, poczytaj o osiągnięciach i potem się wypowiadaj. Co do moich zdjęć, proszą o nie prywatnie na gg i cieszę się, że mogę z kimś podzielić się swoim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia22 hehe
" jak mozna podwazac, ze sa najlepsza klinika" co za oburzenie hehe dobre :-) a powiedz w czym ta " najlepszosc" widac? poza tym kogo obchodzi to czym oni chwala sie na swojej stronie, przejrzyj str innych klinik, tez okaze sie, ze sa najlpsze,bo sobie tak napisali. poza tym czlowiek o zdrowych zmyslach wybiera sie na operacjie do doktora, ktory jest "njalepszy" idac twoim tokiem myslenia, a nie tym co konretna klinika napisala sobie na stonce, bo moze sa "najlepsi" np. w robieniu ust, ale to nie znaczy ze sa tez najlepsi w robieniu cyckow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia22 hehe
no i po premi. nikogo nie udalo ci sie tym razem zwerbowac. ale probuj probuj, cwiczenie czyni mistrza, a ty poczatujaca jestes na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tym, tak pomyślałam, że może jest wcześnie po operacji bo dla mnie nie wyglądają na "dobrze ułożone", jak na moje oko to świeżo to wygląda dlatego napisałam "chyba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku...ja robiłam u dr. Czternastek i jestem bardzo zadowolona..nie wiem co ci odpowiedzieć... mogłam liczyc na pełna informacje i opiekę z jej strony już po zabiegu. Czasami troche panikowałam po zabiegu i jak dzowniłam to zawsze mnie z nią łączono i mnie uspokajała, a raz kazała przyjechać i się skonsultować. Może czasami każdy ma zły dzień, ale oczywiście jesteś klientka i masz prawo dobrać lekarza tak jak ci odpowiada :) zycze abyś znalazła kogoś odpowiedniego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEREPA WITAJ I POZDRAWIAM HELENKĘ :) ja tez mam prawie 39 lat:) i też chcę sobie zrobić prezent, i tez byłam u dr Czteranstek i jestem umówiona na op 17.12, ale tak cholernie się boję, dla mnie babka bardzo w porzo, ale jednak mam wątpliwości, za bardzo mnie namawia. A u mnie głównie chopdzi o kasę, muszę wybierać pomiędzy cyckami a remontem łazienki np, wiem że czas ucieka, poczekałabym jeszcze 3-4 miesiące, ale ten Vat. Gdybyś miała zdjęcia przed, mogę Ci wysłąć też swoje, dla porównania , mnie proponuje 400 anatomiczne, wysoki profil, ale boję się , ze będą za wielkie, ogólnie teraz to juz wszystkiego się boję :)) napisz do mnie maila, to wymienimy się spostrzeżeniami :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta cała KAMELIA22
to żywa reklama artplastici!!!! Jest prawie cała u nich zrobiona o czym trąbi na różnych tematach.... Uszy,usta,cycki..... I zawsze chwali i podnieca się tym samym lekarzem,żałosne.... Zamiast opisywać swoje przeżycia związane z zabiegami,efektem to pierwsze co robi to hucznie trąbi gdzie robiła,jaki lekarz i opisuje jakie to oni mają certyfikaty!!!! Zniechęcasz kobieto,chciałam robić w art-bleble ale teraz na sama myśl o tej klinice mdli mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YXORAM wysłałam Ci wiadomość na meila Helenko bardzo dziekuje Ci za twoja opinię i za to że życzysz mi jak najlepiej to bardzo miłe z Twojej strony16 grudnia jade jeszcze do Gdyni na kosultację do Dr Skwiercz po tej konsultacji muszę podjąć co dalej bo juz mi sie niechce tak jezdzić pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę zgłosić sprawy na policje, przeczytałam regulamin forum i faktycznie moje poprzednie wpisy wyglądały jak reklama, nie miało tak być. Proszę mi podać swój adres e mail, wyślę pani moje zdjęcia. Nie chciałam robić nikomu reklamy. albo może napisać pani do mnie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia ;-)
Kamelia ja poproszę o fotki. I dajcie dziewczyny już spokój, co nas w sumie to obchodzi. Chce reklamować niech reklamuje..osobiście mam to gdzieś i tak każda z nas wybiera lekarza - chirurga a na drugim miejscu jest klinika, czyż nie tak? Kamelia swoją drogą, fakt przejaskrawiasz. I jeszcze jedna uwaga, my tutaj jesteśmy na "Ty" a Ciebie zdemaskowała, forma "Pani". Proszę kobieto nie tłumacz już nic więcej, nie ma sensu, osobiście nic do Ciebie nie mam. Jeśli chcesz z nami dyskutować, to proponuję zmień nick i zacznij tak normalnie a nie włażąc tej klinice w du... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze wypowiedzi świadczą jedynie o głupocie. Dobrze wykonana operacja nie jest zasługą tylko chirurga lecz całego zespołu: ANESTEZJOLOGA, chirurga, pielęgniarek i innych osób pomagających. Dlatego nie chwalę chirurga lecz klinikę. Pomyślcie czasem zanim coś napiszecie. Chirurg sam nic by nie zdziałał. Poza tym ważnym elementem jest też sprzęt jakim chirurg się posługuje a to również kryje się pod wyrazem "klinika". Nie piszę do Was na "Ty" bo jestem dobrze wychowana, na "Ty" w języku polskim, którym widocznie nie potraficie się posługiwać rozmawia się z rówieśnikami albo osobami z którymi jest się blisko a ja Was nie znam, nie wiem w jakim jesteście wieku, domyślam się, że wiele Pań jest ode mnie starszych ponieważ jestem osobą młodą i moim wyrazem szacunku do osób ode mnie starszych jest zwracanie się per "Pani". Macie rację, w sumie to nie zasługujecie na to aby okazywać WAM szacunek bo same nie jesteście do tego zdolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie zdjęć, jak już napisałam proszę pisać na gadu gadu, nie będę ich udostępniać wszystkim. gg:25891246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameli22 bardzo mi
ciebie zal. tak brutalnie cie zdemaskowano i narobilas wiecej szkody klinice niz pomoglas. rozumie, ze panikujesz teraz, ze dostaniesz po glowie od szefostwa jesli sie dowiedza. lepiej juz nic nie pisz, bo sie tylko pograzasz, a razem z toba na dno idzie twoja klinika. oczywiscie najwazniejsze sa sprawne raczki chirurga i nikt nie ma co do tego watpliwosci (oczywiscie oprocz pracownikow linii w ktorej jestes zatrudniona, a moze juz nie...) a dobry chirurg ma dobrych wspolpracownikow i sprzet tez ma dobry. takze daj sobie spokoj. a mialas dreny zalozone? jakie masz implanty, jakiej marki? ile placilas? widzisz raczej od takich informacji "normalne"osoby zaczynaja rozmowy na tym forum, a nie od informowania, ze klinika w ktorej mialy op ma dyplom hehe. poza tym taka klinika bardzo sie blazni nie tylko na forach jak tutaj, ale tez na wlasnej stronie internetowej. smieszna jest ta zakladka z pochwalami od klientow hehe nawet nr tel sa boskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co masz na myśli, jeśli mi nie wierzysz to proszę napisz do mnie na gg wyślę Ci zdjęcia. Nie pracuję dla Artplastica. Implanty mam anatomiczne, 200 coś... takie małe bo jestem drobną dziewczyną... chyba 225, nie pamiętam dokładnie. Marka Mentor... Jeśli mi nie wierzysz to dlaczego nie napiszesz do mnie na gg? Cały czas czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do drenów to tak, miałam założone ale nie powiem ile bo bardzo źle się czułam po morfinie i cały czas wymiotowałam przez 2 dni, wydaje mi się, że miałam dreny tylko przez pierwszą noc... W sumie to nic mnie nie bolało, tylko ta morfina jakoś źle na mnie działała, podobno niektórzy ludzie tak na nią reagują, tzn, że nie nadaję się na ćpuna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga kamelio22
ale najlepszy sprzet to taki, po ktorym lekarz nie zaklada drenow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×