Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ja mam wybrane anatomy ale myśle nad okrągłymi. Ostatnio wysłałam lekarzowi moje zdjęcie z pytaniem, że może jednak okrągłe to powiedział, że mogą wyglądać sztucznie w moim przypadku. Ostateczną decyzję mam podjąć w dniu zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Dzięki dziewczyny za odp ;-)powiedzcie prosze nie wygladaja one sztucznie okragłę pod miesien czy nowrmalnie naturalnie strasznie sie boje ze wyjda tak sztucznie jak dwie piłeczki moze to moje głupie odczucie mnie hamuje od okragłych sama juz niewiem.A moze faktycznie sa ładniejsze ,czy ktoras z was ma zdjecie.Mam czas jeszcze miesiac do podjecia decyzji jak narazie mam zawrot głowy wiem ze chce miec ładne D mam teraz A miałam B jestem po dwoch ciazach .teraz moje cycki sa okropne.Juz sie nie moge doczekac kiedy bede sie mogła cieszyc nowym biustem ;-)Jakie wkłądki doradzacie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wiele zdjeć okrągłych i wyglądały super, stąd tez mój dylemat. Sama zastanawiam się co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
gg 12 a na kiedy mas ztremin i gdzie..?;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Aniula 28 wysle ci zaras meila;-) dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 16 kwietnia u kasprzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Aniula powiedz prosze jak to robisz ze masz na dole opis..? napewno odpisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIracle musisz wejśc w preferencje na górze przy SPIS TEMATÓW i tam jest stopka i to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula fajne Ci zrobil doktorek te cycuchy,duzee.Zazdroszcze,szkoda,ze ja sie nie uparlam na wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Timida czy ja moge tez prosic o zdjecie Twoje kurcze mam dylemat a mam miec tez wkłądki 325 amam wyjsciowe A a niechce miec za małych własnie .Dzieki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula dzieki za fotke, cycuchy super, tylko pozazdroscic, mam nadzieje ze mi tez wyjda takie ladne chociaz pewnie mniejsze bo mam miec 300cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Cześć dziewczyny dzisiaj byłam na konsultacji u dr.Pisery zaproponował mi 280 góra 300 pod mięsień napiszcie mi jaki to jest mniej więcej rozmiar jeśli moja wyjściówka to dwa razy 0:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Aniula u kogo Ty robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerikas
Hej dziewczyny, ale jaja, ja tu odliczam do zabiegu, a okazalo sie, ze mam za wysokie OB i jak w ciagu paru dni nie spadnie, to nici z operacji!! Zalamka!! To OB jest za wysokie przez angine, ktora mialam w zeszlym tygodniu, takze mam nadzieje, ze pomalu bedzie spadac. Tak sie cieszylam... nastepny mozliwy dla mnie termin dopiero w wakacje, takze mam dola, rozumiecie chyba, piec miesiecy czekalam na te operacje... No nic, pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Aniula super nie moge sie doczekac juz moich zdecudowała ze po nizej 375 nie zchodze jak tylko dr.pozwoli to zdecydowałam .Jedynie rozmyslam czy anatomy czy okragłe.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle25 byc moze to taki dobroczynny wplyw alkoholu;),ja mam szczepienie w czwartek lub piatek wiec mam nadzieje,ze bedzie bez bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle masz racje ja też na początku myślałam że 400ml to będą jakieś wielkie balony,ale jak zeszła mi już opuchlizna to wcale nie są duże ,teraz gdybym robiła jeszcze raz wziełabym 450 albo 500ml. Może za rok się skusze,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Janess ;-) hehe proponuje moze tez jakiś dobry dring ;-) na bol... ;-) ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle25
Timida 1982 Dzieki za fotke;-) pozazdroscic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
dziewczyny pomóżcie 300 przy wyjściówce 0 to jakie wyjdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiunia26
Jakie są u waszych lekarzy terminy ,bo ja dzisiaj byłam na konsultacji a on juz mnie chciał wpisać na marca troche to dla mnie szybko.czy to może oznaczać że jest złym lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×