Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikkola20

tłusta cera - jak sprawić, żeby przestała się świecić?

Polecane posty

Gość mikkola20

pomocy, moja cera strasznie mi sie przetłuszcza. macie jakieś sprawdzone sposoby na zmatowienie cery????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1. nie przesuszać jej (nie stosować kosmetyków z zawartością alkoholu!) Po 2. na noc nakładać półtłusty krem (tłustą cerę trzeba odpowiednio nawilżać, wtedy nie produkuje sebum w nadmiarze) Po 3. używać lekkich kosmetyków do makijażu, w ciągu dnia przyłożyć do błyszczących miejsc bibułki matujące (a jeszcze lepiej chłonne chusteczki Lambi) i leciutko przypudrować Po 4. zmywać makijaż po przyjściu do domu Po 5. poradzić się kosmetyczki o odpowiedni zabieg od czasu do czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasiakasiakasiakasia0
byl tu taki topik;] nawilzac jak najwiecej kosmetykami ktore maja najmniej chemii; dziewczyny polecily oliwke hipp[rossmann 12zl]ma tylko 3 skladnieki olejek migdalowy olejek sezamowy i tylko zapach-zero konserwantow;] naklada na morka buzie i wyciera recznikiem papierowym i buzka sie nie blyszczy a jest nawizlozna;] polecały też mycie buzi mydlem w plynie dla dzieci babydream ale szczerze ja niewiem ktory to bo jest szampon oliwka lotion i balsam i sie pogoubialm;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×